Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(saulyte1985 @ 2009 05 03, 11:52)
Mano maziukas gime 4100kg 54cm.oj gimdymo net nenoriu prisiminti..

Sveikos brangios mamytės smile.gif . Mūsų dukrytė gimė net 4 kg ir 830 g blink.gif smile.gif . Manau, tai paveldima, nes pati gimiau 5 kg, sesuo - 4 kg ir 600 g. Per nėštumą priaugau 21 kg, bet ginekologas sakė, kad kūdikiui mamytės svoris nelabai turi reikšmės. Dukrytei 3 savaitės, o aš jau 11 kg numečiau.
Atsakyti
QUOTE(seashell @ 2009 05 20, 11:43)
Sveikos brangios mamytės  smile.gif . Mūsų dukrytė gimė net 4 kg ir 830 g  blink.gif  smile.gif . Manau, tai paveldima, nes pati gimiau 5 kg, sesuo - 4 kg ir 600 g. Per nėštumą priaugau 21 kg, bet ginekologas sakė, kad kūdikiui mamytės svoris nelabai turi reikšmės. Dukrytei 3 savaitės, o aš jau 11 kg numečiau.


Taip, salia musu "mazuliu" kiti kudykiai atrodo neisnesiotukais...

Gal 100 proc. mamos mityba ir neitakoja kudykio svoriui, bet dalinai tikrai taip wink.gif Juk vaikelis maitinasi tuo ka valgo mama, tai tiesiog negali netureti itakos...Bet aisku paveldimumas irgi ne paskutinei vietoj...

O pirmi kilai istikruju tirpsta smile.gif Bet per nestuma priaugti kg ne visi gi yra riebaliniai...Va tie pirmi ~12 ir yra tokie...Paskui truputuka sunkiau, bent jau man taip buvo. Buvau priaugusi 19kg. Jei buciau pasinaudojusi tuo, kad maitinu ir nevalgyciau baronku nakciai, tai tikrai buciau numetusi viska daug greiciau. Nes gi kudykio maitinimas sudegina tiek kaloriju kiek per valanda aerobikos treniruote. Bet uztat ir valgyti labiau norisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 05 01, 22:55)
Dukryte gime 4180g ir 55 cm.Per nestuma priaugau 14 kg,as ir vyras auksti,liekni.Pilvukas nebuvo didelis,strijos ne vienos.Vitaminus vartojau epizodiskai,bet valgiau laaabai daug vaisiu.
nebutinai taip jau baisu mirksiukas.gif Dukryte gime naturaliai be jokiu kirpimu ir plysimu,daug kas priklauso ir nuo odos elastingumo mirksiukas.gif



visiskai sutinku drinks_cheers.gif 4350 g, 57 cm vaikis - o as sveika likau, aciu dievui, nors ir maniau, kad zandai susprogs lotuliukas.gif
Atsakyti
sunus gime 4.070 kg visa nestuma geriau vitaminus ir priaugau 30kg blink.gif . as pati gimiau 4,100 kg
Atsakyti
Maniskis gime 4280 gr ir 56 cm. irgi didckis smile.gif O per nestuma priaugau net 27kg blush2.gif ax.gif Pati, kai gimiau sveriau 3600gr.
Atsakyti
Sunelis gime 4.190 kg, 55 cm.
Priaugau nedaug, 8-9 kg. Gimdymas nebuvo labai sunkus, tik ilgai kamavo saremiai. Bet visi stebesi, kad pati sugebejau pagimdyti toki dydzki. Mums jau 2 men, dabar sveriam 6.9 kg ir 63 cm thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 21 gegužės 2009 - 11:08
musu mazylis gime 3.926 o dabar 10 men. o sverem 10kg.300g.mes irgi neismazuju bigsmile.gif
Atsakyti
As gimiau 3200g, vyras 3500g,dukra 3720g o sunus 3860g per nestuma priaugau virs 20kg blush2.gif
Atsakyti
Mergyte mano gime didele 4130g. As pati buvau labai liekna, bet auksta. Priaugau apie 20 kg. Pilvas palyginti su mano sudejimu buvo milziniskas. Bijojau, jog sunkiai teks gimdyt, bet nieko. Viskas labai greitai, jokiu plysimu rimtu. smile.gif
Atsakyti
Dukrytė gimė 4446gr ir 57cm biggrin.gif Pagimdžiau pati tongue.gif Svorio priaugau 32kg,kurie per 4 mėnesius nukrito blush2.gif Dabar laukiam pametinuko.Kaip pasakos byloja turėtų gimt dar didesnio svorio lotuliukas.gif
Atsakyti
o as liekna palyginus esu biggrin.gif nors gimiau 4.200 gr,mano 1 mergyte-3.650, 2-berniukas-3.712, 3-berniukas 3.942 gr. biggrin.gif trecias sunkiausias,bet priaugus kg buvau maziausiai,gal kokius 16 kg. rolleyes.gif kurie nukrito,praktiskai iskart pagimdzius,apsivilkau saviskius rubus ax.gif
Atsakyti
Mano mergytes gime dideles ir pati pagimdziau(jokiu nuskausminimu ir cezario pjuviu).Pirmoji dukryte 4560g,o antroji 4850g.Vyras nori labai sunaus,tai sako trecias turetu buti 5kg. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulux: 26 gegužės 2009 - 20:35