Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(Liulka @ 2009 04 14, 14:50)
Sutinku su sia nuomone... bet is dalies dabar sunkiau sveikai maitintis (bet beabejo imanoma), nes visokiu E prikista visur kur tik imanoma ir ten kur ju net nesitiki rasti doh.gif


butent, labai sunku rasti maisto be priedu.. Suvalgom ju dideliais kiekiais, o po to viskas atsiliepia.. ir vaikai didesni, ir alergijom dazniau serga..
Atsakyti
as nestumo metu bandziau sveikai maitintis, valgiau tik namie ruosta maista aug geriau vandens, bet vaikelis gime 4040g, gydytoja sake kad nuo vitaminu, gal ir taip...
Atsakyti
QUOTE(argentinaiii @ 2009 04 15, 22:47)
as nestumo metu bandziau sveikai maitintis, valgiau tik namie ruosta maista aug geriau vandens, bet vaikelis gime 4040g, gydytoja sake kad nuo vitaminu, gal ir taip...


del to ir sakau, kad siais gerais laikais sunku sveikai maitintis smile.gif Pvz. paimkime prieskoniu misinuka - jame butinai bus kokiu nors E ideta, todel geriau naudoti kiekviena zolele atskirai, daugiau tikimybes, kad ji bus "svari" ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Mano irgi gimė didutis palyginus su kitais 54 cm. ir 3970 g. Bet tikrai nieko labai baisaus ir kenksmingo nevalgiau tik aišku vitaminai....
Bet dabar mano mažasis nėra labai daug svorio turintis berniukas tik ugiu tai mes nesiskundžiam wub.gif visus bendraamžius senai pralenkėm cool.gif
Atsakyti
QUOTE(argentinaiii @ 2009 04 15, 22:47)
as nestumo metu bandziau sveikai maitintis, valgiau tik namie ruosta maista aug geriau vandens, bet vaikelis gime 4040g, gydytoja sake kad nuo vitaminu, gal ir taip...


norint kad vaikai butu sveiki, nepakanka maitintis sveikai tik nestumo metu. Reiktu bent kelis metus pries pastojima sveikai maitintis
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 04 06, 23:44)
Manoma, kad gimimo svori lemia butent mamos "matmenys" (svoris, ugis ir visi kiti smile.gif , taip jau evoliucijos eigoje susikloste, nes tokie kudikiai sekmingiausiai gali uzgimti.

na taisyklės išimčių turi. Pati esu 175 ūgio, prieš nėštumus ( abu) svėriau 58, o abidvi dukros gimė 4250 svorio, ir 55 cm ūgio ( na, antra 20 gramiukų lengvesnė). Per abudu nėštumus priaugau nedaug svorio, o vaikai štai kokie gimė. Tai lemia manyčiau genetika ( mano mama mus dideles gimdė), aišku , įtakos turi maistas, vitaminai, na , ir kai kurios ligos, pvz. diabetikių vaikučiai gimsta paprastai didesni 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 16 balandžio 2009 - 18:54
na sunus gyme 4200 -56 dukra 4110-55 .negeriau jokiu vitaminu,valgiau namini maista,ypac megau darzoves ir vaisius..su sunum priaugau 28 su dukra 19..visa laika judejau..su suneliu i turgu varinejau ,apsiperku,ir su tasem i 5 auksta doh.gif iki7 meno su dukryte tas pats..rytais sunu i darzeli.visi sake kad mergaite gyms nes namie po 2-3 tvarkiausi doh.gif dulkeles negalejau pakest..ir vistiek abu nemazi g.gif
Papildyta:
beje iki nestumu sveriau 58 kg mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano abu sūneliai gimė 4500 kg ir 57 ūgio. Aš pati esu maža tik 164. Nežinau nuo ko tai priklauso
Atsakyti
Sveikos didzkiu mamytes,
mano dukryte gime irgi ne is smulkiuju - 4470 g. ir 56 cm., o sunulis visas standartinis - 3710 g. ir 53 cm. Sunaus laukdamasi priaugau tik 12 kg., o su dukryte net 26 kg. Taigi sunku pasakyti nuo ko priklauso vaikelio svoris, ar nuo maisto ir vitaminu, vartojamų nestumo metu, ar nuo genetikos.
Atsakyti
mano berniukas gime 54cm 4,320 kg... per nestuma priaugau nerialiai daug (40kg) verysad.gif ... bet visa nestuma, gine sakydavo kad mano sunus gims maziukas, net 3 kg nesvers, bet kai pagulde y ligonine, pasalint skycius, tai mano mazulis sugebejo daugiau nei kg uzsiaugint thumbup.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi nemaži visi virš keturių kg, tačiau džiaukimės kad jie gimė, auga sveiki thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis gime 4 kg ir 53 cm. Gimdziau pati, per nestuma priaugau 22 kg. Nors kazkaip keistai buvo.... As pati gimiau 3200 g, dabar 162 cm ugio, bet kiek mama pasakoja buvau kaip akmuo sunki. Iki nestumo sveriau 57-60 kg, o visi klausinejo ar sveriu nors 50 biggrin.gif. Tai mano 22 kg visiskai nesimate. Sunelis gime toks pat- matmenys buvo nedideli. Jis ir dabar kaip akmenelis- jau virs 8 kg, o ugis 65 cm.
Atsakyti