Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Aš pati gimiau 4500 kg, mano vyras 4000 kg. Pirmagimė gimė 4250 kg, antra mergina 3850 kg, mažasis vyriškis 3910 kg 4u.gif Nėščia svorio priaugdavau nedaug. Manau viską lemia genetika.
Atsakyti
mano mergaite gime 4.200kg, 56cm o mazius 4.400kg, 55cm, mes su MB esame ir gi is aukstuju, bet nevisai is tu stambiuju ax.gif , manau, kad genetika lemia viska, nes kaip mes budami patys neminiatiuriniai turesime vaikucius coliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoma, kad gimimo svori lemia butent mamos "matmenys" (svoris, ugis ir visi kiti smile.gif , taip jau evoliucijos eigoje susikloste, nes tokie kudikiai sekmingiausiai gali uzgimti.
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 04 06, 23:44)
Manoma, kad gimimo svori lemia butent mamos "matmenys" (svoris, ugis ir visi kiti smile.gif , taip jau evoliucijos eigoje susikloste, nes tokie kudikiai sekmingiausiai gali uzgimti.

nelabai noreciau sutikti schmoll.gif nes as pati tikrai nesu didele, o mano spindulelis gime 4544 g. 57 cm, visi ziurejo i mane ir klause, kur tas leliukas tilpo blush2.gif nors as pati gimiau 4,8 kg
Atsakyti
QUOTE(zali @ 2009 04 07, 10:12)
nelabai noreciau sutikti schmoll.gif nes as pati tikrai nesu didele, o mano spindulelis gime 4544 g. 57 cm, visi ziurejo i mane ir klause, kur tas leliukas tilpo blush2.gif nors as pati gimiau 4,8 kg


Juk medicinoje retai kuris teiginys tinka 100% absoliuciai visiems mirksiukas.gif . Plius, be genetikos, gali buti kitu priezasciu, kodel kudikiai buna labai dideli, pvz mamos diabetas, mityba. Plius sakiau "ir visi kiti matmenys", juk kartais moterys nedidutes, bet sekmingai gimdo didelius kudikius.

Mano antrasis irgi nemazas buvo, 4.1kg (manau, is dalies, kad valgiau zymiai daugiau, nei su pirmu blush2.gif , pirmas buvo 3.5kg), tai jau toks burbulas buvau, net gatvej klause, ar ne dvyniai doh.gif O kaip jums sekesi isnesioti ir pagimdyti jusu spinduleli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarak @ 2009 04 06, 16:21)
mano mergaite gime 4.200kg, 56cm o mazius 4.400kg, 55cm, mes su MB esame ir gi is aukstuju, bet nevisai is tu stambiuju ax.gif , manau, kad genetika lemia viska, nes kaip mes budami patys neminiatiuriniai turesime vaikucius coliukus mirksiukas.gif

musu taip pat ne is coliuku gimines mirksiukas.gif ...sunelis gime 4.570kg.ir 57cm.As taip pat virs keturiu sveriau....Na,as nescia budama valgiau taip neblogai mirksiukas.gif ,tai ir leliuka toki milziniuka uzsiauginau rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2004 08 16, 18:17)
kazkaip paskutiniu metu gimsta gana nemazi kudikiai;) kai as gimiau, mama sake ,kad sveriau 2900.wink.gif o dabar ir mergaites ir berniukai kazkokie monstriski gimsta 2.gif  berniuku svoris virs 4 kg, mergaiciu irgi 3,8 kg... kazin kodel? gal nuo vitaminu nestumo metu? ar mamos svorio per daug priauga?
kokio svorio gime jusu vaikai?

mano vaikas gime 4655g, priaugau 32kg per nestuma, taciau per pirmas dvi savaites nukrito 22kg.
Atsakyti
Na musu atveju tikrai ne genetika leme, nes as gimiau apie 3,2kg, vyras irgi nedidelis. Abu esame prie smulkesniu, bet vat mazoji gime beveik 4.2kg ir 55cm. Nestumo metu buvau priaugusi apie 15 kg, nors valgiau daug ir stengiausi kuo sveikiau. tai manau mano mityba uzaugino tokia maze, nes jokiu kitu komplikacija, kaip diabetas ar panasiai nebuvo smile.gif Kai daktaras atejo vizituoti, pasiziurejo i maze ir mus ir sako, ir is kur ji pas jus tokia cool.gif As manau, kad mityba turi didele itaka, aisku, neatmetu kazkiek ir genetikos smile.gif
Atsakyti
mano mazylis gime 4210, o as tai gimiau 2600
Atsakyti
as gimiau 3700 , vyras 3900 o musu mazylis per viduriuka beveik smile.gif 3770g
Atsakyti
O musu daktare pasake - ziurekit, ka valgot ir nesistebekit, kad vaikai dideli gimsta. Maistas pripompuotas visokiu chemikalu, ju poveikis ir vaisiui persiduoda.
kai sveikai valgoma tik nestumo metu, tai jau nieko nebelemia - iki tol organizmas yra "prisisotines" kenksmingu medziagu.
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 04 14, 11:03)
O musu daktare pasake - ziurekit, ka valgot ir nesistebekit, kad vaikai dideli gimsta. Maistas pripompuotas visokiu chemikalu, ju poveikis ir vaisiui persiduoda.
kai sveikai valgoma tik nestumo metu, tai jau nieko nebelemia - iki tol organizmas yra "prisisotines" kenksmingu medziagu.


Sutinku su sia nuomone... bet is dalies dabar sunkiau sveikai maitintis (bet beabejo imanoma), nes visokiu E prikista visur kur tik imanoma ir ten kur ju net nesitiki rasti doh.gif
Atsakyti