Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Sveikos mano maziukas gime 4852g dare cezari nes neisistate galvute nors ispradziu bandziau ir pati gimdyti. Per visa nestuma nepriaugau ne vieno kg o numeciau 7kg, pati esu stamboka tai gyd ir sake kad vienos stambios numeta kg kitos dvigubai priauga. Musu zmogeliuko svori tiksliai pasake darydami paskutini ultragarsa.o as maniau kad apsiriko irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos.Mano pirmoji mergaite gime 4.230 ugis 53 ir vis kas menesi priaugdavo beveik po 1kg,bet dabar nera storulike normali mergaite.
Antroji gime 4.670 ugis 56 ,bet kas men tepriaugdavo po 300-400g.O dabar tikra manekene,jei greit bus 6 metai o sveria tik 13kg.Gimdziau pati ax.gif .
Atsakyti
Mano pirmi zodziai pamacius dukryte buvo: vaje kokia stora ir juoda biggrin.gif Nes gime juodais plaukais , 4,340gr ir 52cm. Su tokiu ugiu ir svoriu buvo tikrai apvalute biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Mano pirmasis sunus gime 4258 g ir 56 cm ir kas menesi priaugdavo po 1-1,5 kg, o dabar yra tikras kaulu vyniotinis biggrin.gif .Antrasis sunus gime 4060 g ir 57 cm ir per 2 menesius jau paugom 8 cm ir priaugom 2,9 kg
Atsakyti
Mano mažiukas gimė 4300g ir 57 cm. gimdžiau pati. Kas mėnesį priaugam po 800-1000g, esam stiprūs ir linksmi smile.gif
Atsakyti
Sveikos dideliu kudykiu mamytes biggrin.gif ,jungiuosiu ir as prie jusu ax.gif Mano lelyte gime 4480g ir 55cm gimdziau pati blink.gif doh.gif 22val.
Atsakyti
Mano pirmoji dukryte gime 4200 gr, ir 59 cm biggrin.gif .Didzke.as pati 162 cm ir kai ja gimdziau sveriau 62 kg. Per nestuma priaugau 5 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivka_z @ 2008 12 18, 01:54)
Sveikos dideliu kudykiu mamytes biggrin.gif ,jungiuosiu ir as prie jusu ax.gif  Mano lelyte gime 4480g ir 55cm gimdziau pati blink.gif  doh.gif 22val.

TAI JAU PRISIKANKINAI PER TIEK DAUG VALANDŲ doh.gif
Atsakyti
mano vaikas gime 4418g 56cm smile.gif dare cezari, nes pasisuko veiduku i virsu verysad.gif
Atsakyti
Mano pirmoji dukryte flirt.gif gime 4kg986,52cm ugio.Gimdziau pati.
Atsakyti
pirmas sunus gime 4180g, kitas- 4300. pagimdziau abu pati smile.gif
Atsakyti
Mano vyras gime 4,700 g. Kai as buvau nescia taip bijojau, kad vaikas nebutu toks didelis, kaip tetis blink.gif
Atsakyti