Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

o man kudikio svoris echoskopu buvo nustatytas teisingai doh.gif , nors galvojau, ai pasake skaicius is lempos. schmoll.gif ohmy.gif smartass.gif
Atsakyti
gal gali pasakyt kokius vitaminus gerei niestumo metu?
Atsakyti
Na, o mums pranasavo, kad gims 4kg kudikis, o gime 4500g ir 53 cm smile.gif
Atsakyti
mano dukrytės gimė virš 4 kg. Pirmoji 4010g, antroji 4120g
Atsakyti
ano ciocike gime 4660 g ir 57 cm thumbup.gif ,priaugusi buvau 19 kg.
Atsakyti
Manoji gime 4.195 kg; 54cm; per nestuma priaugau 20kg blush2.gif bet jau 3-ia sav po gimdymo 12 kg kazkur isgaravo
Atsakyti
Mano maziukas gime 4.280kg ir 50cm. Per gimdyma buvau priaugusi apie 20kg, bet per pirmas dvi savaites istirpo 12kg smile.gif
Atsakyti
na...jusu 4 kg su kapeikom dar nieko...
MAno kaimyne pasigimde pries kelias dienas antra suneli: 6 kg 57 cm...Gimde pati!
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 11 20, 12:58)
na...jusu 4 kg su kapeikom dar nieko...
MAno kaimyne pasigimde pries kelias dienas antra suneli: 6 kg 57 cm...Gimde pati!


man neseniai irgi papasakojo apie moteri, kuri PATI pagimde beveik 6kg sveriancia mergaite, be jokiu plysimu! Tai matyt kad "pasitreniravus", t.y. jei tai jau ne pirmas gimdymas, dideli vaikeli pagimdyti lengviau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liulka: 20 lapkričio 2008 - 16:06
QUOTE(aza @ 2008 10 26, 21:03)
mano dukrytės gimė virš 4 kg. Pirmoji 4010g, antroji 4120g

dar noriu pasakyti, kad pati per antrą nėštumą tepriaugau 11 kg,tad nesitikėjau ,kad mergytė gims virš 4 kg.
Atsakyti
o mano mažučiukas gime lygiai 4kg ir 56cm - tai pagal pagal kitus palatos vaikiukus atrodo kaip mėnesio lotuliukas.gif buvo stiprus ir valgus mirksiukas.gif
o dabar (jau greitai bus 5mėn) sveria virš 9kg - tad auga kaip ant mielių thumbup.gif smagu mamai, bet nešioti sunkoka blush2.gif ...
o kaip jums mamytės pavyko taip greitai numesti svorį? aš priaugau 18kg - ir iki pilnos laimės reiktų atsisakyti tų papildomai prilipusių 10kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(aza @ 2008 11 21, 09:41)
dar noriu pasakyti, kad pati per antrą nėštumą tepriaugau 11 kg,tad nesitikėjau ,kad mergytė gims virš 4 kg.

Man atrodo, jog mamos nestumo metu priaugtas svoris, mazylio svoriui turi nedidele itaka. As pasunkejau net 20 kg, o sunelis gime 3360 g ir 53 cm. Na, o po gimdymo man svoris nukrito labai greitai, o Motiejukas turbut tokiu pat greiciu sunkeja - 4,5 men sveria 8100g 4u.gif
Atsakyti