Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Mano mazylis gime 4,6 kg svorio ir 56 cm ugio 4u.gif thumbup.gif pagimdziau pati siaip ne taip. biggrin.gif Beto per nestuma buvau priaugusi apie 20-25 kg. pilvas buvo laaaabai didelis, kaip echoskopu ginekologas ziurejo pasake kad sveria 3,9 kg., bet nuramino, jog gims mazesnis, o jau kai pataloginiame gulejau, gydytoja sake jog bus apie 4,4 kg. blink.gif buvau issigandusi jog tokio didziuliuko pati neisgimdysi, bet pavyko thumbup.gif ir jis gime 4,6 kg svorio biggrin.gif as pati gimiau 4,1 kg. o vyras gime neisnesiotas - 3 kg. ax.gif manau mazyliu svori lemia genai, nes mes su vyru is "didziuju veisles" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

dziaugiuosi, kad mazylis gime didelis ir sveikas, bet mane neramina kita problema...didziukai labiau serga cukriniu diabetu ir baisu kad ta liga neuzkluptu musu mazylio... verysad.gif bet tikekimes viskas bus gerai ir jis augs didutis ir sveikutis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2008 03 27, 19:54)
Mano mazylis gime 4,6 kg svorio ir 56 cm ugio  4u.gif  thumbup.gif  pagimdziau pati siaip ne taip.  biggrin.gif Beto per nestuma buvau priaugusi apie 20-25 kg. pilvas buvo laaaabai didelis, kaip echoskopu ginekologas ziurejo pasake kad sveria 3,9 kg., bet nuramino, jog gims mazesnis, o jau kai pataloginiame gulejau, gydytoja sake jog bus apie 4,4 kg.  blink.gif  buvau issigandusi jog tokio didziuliuko pati neisgimdysi, bet pavyko  thumbup.gif  ir jis gime 4,6 kg svorio  biggrin.gif  as pati gimiau 4,1 kg. o vyras gime neisnesiotas - 3 kg.  ax.gif  manau mazyliu svori lemia genai, nes mes su vyru is "didziuju veisles"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

dziaugiuosi, kad mazylis gime didelis ir sveikas, bet mane neramina kita problema...didziukai labiau serga cukriniu diabetu ir baisu kad ta liga neuzkluptu musu mazylio... verysad.gif bet tikekimes viskas bus gerai ir jis augs didutis ir sveikutis  thumbup.gif

Atsakyti
na mano pirmoji dukra gime 3,900 ir 57 cm
bet antraja kai gimdziau tai jautesi kad didesne ax.gif 4,100 ir 56 cm
Atsakyti
Mano sūnelis gimė 4,01 kg. Aš pati priaugau 21 kg, bet jokiu būdu nesieju vaiko svorio su priaugtu, nes labai daug yra pavyzdžių, kai moterys priaugusios vos 7-8 kg pagimdo vaikus virš 4 kg mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GrazinaIva @ 2008 03 28, 01:17)
Mano sūnelis gimė 4,01 kg. Aš pati priaugau 21 kg, bet jokiu būdu nesieju vaiko svorio su priaugtu, nes labai daug yra pavyzdžių, kai moterys priaugusios vos 7-8 kg pagimdo vaikus virš 4 kg  mirksiukas.gif



tikrai pritariu GrazinaIva'i smile.gif
Atsakyti
Ha dėl tų svorių tai įdomiai... Visada maniau, kad mano lelius svers iki 3kg, bet... kai dare antra echoskopija (apie 36 sav.) sake jau tuomet sveria apie 3,3kg. Pati gimiau apie 2,6 kg, vyras gimė apie 4, aukštas. O aš pati 165cm, 47 svėriau...

Gal tam turi įtakos ir tai, kad gims berniukas. Na nebedaug beliko laukt, greit sužinosim jo svorį smile.gif
Atsakyti
Mano bachuriukas gime 4,6kg as pati gimiau 3,5kg apie vyra nezinau. Bet siaip abu esam stambaus sudejimo ax.gif tai gal delto jis toks didelis gime. Ir dar velavo 10 dienu, jei butu gimes laiku butu buve siek tiek maziau.
Atsakyti
QUOTE(GrazinaIva @ 2008 03 27, 23:17)
Mano sūnelis gimė 4,01 kg. Aš pati priaugau 21 kg, bet jokiu būdu nesieju vaiko svorio su priaugtu, nes labai daug yra pavyzdžių, kai moterys priaugusios vos 7-8 kg pagimdo vaikus virš 4 kg  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif , visu 100 proc.

Mano abu sūneliai gimė dideli: pirmasis - 4480g ir 54 cm, antrasis- 4650g ir 58 cm. Su abiem vaikais buvau priaugusi 13 kg.
Pati gimiau dar didesnė - 4850g, o mama buvo priaugusi tik 9 kg tongue.gif .
Atsakyti
As gimiau 2,6 kg, o vyras 3,5 kg.
O musu sunelis gime 4,210 kg.
Zodziu pralenke ir mamyte, ir teveli. smile.gif
Atsakyti
visada galvojau kad mes dideli 3800g gimem, bet matau ka dkiti tikrai vertesni dickiais vadintis smile.gif
Atsakyti
Na ir aš turiu didžiuką smile.gif Bičiukas gimė 4.4 kg ir 55 cm. Dabar jam trys mėn, sveria 8.4 kg blink.gif Per nėštumą priaugau 20kg blush2.gif Bet sakau, kad nuo priaugto svorio nelabai leliuko svoris priklauso g.gif pirma dukrelė gimė 3.7 kg ir 56 cm, o mamytė buvo priaugus visą 30 doh.gif doh.gif
Šiaip aš pati gimiau ir svėriau tiek kiek dukra, na o bičiukas svėrė lygiai tiek, kiek mano brolis smile.gif Na o bendrai mes su vyru normalaus - vidutinio sudėjimo (tikslaiu aš tokia ir vėl būsiu, kai numesiu po gimdymo likusius kg lotuliukas.gif )
Atsakyti
mano jaunelis gime 56cm ir 4290g smile.gif Na o pas mano pusesere gime 60cm ir 5700g dickis, bet pas ja truputi kita situacija, ji pati serga cukriniu diabetu, o pas tokiu manu gimsta labai dideli vaikai.
Atsakyti