Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Mano milzinukas gime 4540g ir 55cm,o tam itakos turi manau ne vien genai,bet ir visoks modifikuotas maistas,kuri mes valgome...tuo labiau genai irgi mutuoja...
Atsakyti
Sveikutes, mamos,

Mano antroji pupa irgi gime 4370 gr ir 56 cm ( pirma 3280gr ir 53 cm ). Visi stebejosi g.gif Nes pati priaugau tik 10 kg, o is gimdymo namu gryzau tik su 1 kg. Nestumo metu visi sake, kad lelius viska is manes istrauke - sulyso rankos, kojos, riebaliukai nuo pilvo dingo. Visa nestuma mano ginekologe-sveikuole "shere" mane visokiais ajurvediniais vitaminais ir papildais - sakau, gal del to g.gif
O didelis svoris ne visada yra indikacija Cezario pjuviui - antroji maziuke gime labai lengvai be jokiu plysimu ir kirpimu. Pora stangu ir viskas.
Manau cia itakos turi dubens matmenys ir tarpvietes raumenu tonusas. As vis prisimindama daydavau tuos Kegelio pratimus, gal del to.
Sekmes visoms auginant ir gimdant "dickius" 4u.gif
Atsakyti
mano mergina gimė 4000 gr ir 54 cm, o vaikinukas - 4480 gr ir 59 cm....su pirma priaugusi buvau 22 kg, o dabar tik 13 kg, namo grįžau su buvusiu savo svoriu iki nėštumo...taip kad sunku pasakyti kas tai lemia g.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano vaikinas gime 4570g ir 55 cm ugio, per nestuma priaugau apie 33 kg cool.gif Nepasakyciau, kad per nestuma edziau kaip nesveika net nezinau kodel as uzauginau toki milzinuka biggrin.gif
Atsakyti
mano mergyte gime 4kg436g ir 55 cm,buvo didcke rolleyes.gif per nestuma priaugau apie 20 kg nestuke.gif bet jau po triju menesiu po gimdymo nebesveriu ne tiek kiek pries nestuma sveriau svoris nukrito staigiai,tik liko istampytas pilvukas,bet dziaugiuos savo dideliu angeliuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2004 08 16, 17:17)
kazkaip paskutiniu metu gimsta gana nemazi kudikiai;) kai as gimiau, mama sake ,kad sveriau 2900.wink.gif o dabar ir mergaites ir berniukai kazkokie monstriski gimsta 2.gif  berniuku svoris virs 4 kg, mergaiciu irgi 3,8 kg... kazin kodel? gal nuo vitaminu nestumo metu? ar mamos svorio per daug priauga?
kokio svorio gime jusu vaikai?


3,8 yra normalus svoris vaiko? blink.gif blink.gif is kur istraukei kad monstriskas? blink.gif va tu tai mazute gimei mirksiukas.gif jei ziuret pagal visas lenteles ax.gif

viena pazystama pagimde mergaite kuri buwo 5600g ir 63cm, va asjau sakyciau didele, bet iki 4kg, o berniukui virs dar ner taip baisu mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif nu cia tai doh.gif pagarba tai mamytei, kuri pagimde tokia druckiuke thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Linkiu sekmes Auryte Sh. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikinukas gime 4,210, o ugis 54 cm. Tai nemazas, bet nepavadinciau monstriuku. Man atrodo, kad dabar taikyti tuos standartus, kurie buvo anksciau negalima, nes juk viskas kinta. smile.gif
Atsakyti
Mano antras sūnus gimė 4400 g ir 54 cm. Nėštumo metu priaugau 16 kg. Vitaminų negėriau, be saiko nevalgiau. Besilaukdama pirmojo priaugau daugiau (20 kg), bet vaikutis gimė vidutinio svorio. Nežinau kodėl antrasis gimdoje užaugo toks nemažas g.gif Beje dabar jam 10 mėn. ir yra smulkutis.
Atsakyti
g.gif man tai atrodo, kadf vaikiuko svori lemia genai musu ir musu proteviu g.gif smile.gif
Atsakyti
O mano mažius gimė 3922g, 55 cm. gydytoja iškart pasakė, kad lengvai nepagimdysiu, gimdymo takai per siauri. bet šiaip ne taip išstenėjau. vaikelis gimė 38 savaicių, o 36 savaičių, kai žiūrėjo ultragarsu, sakė, kad viskas normaliai, vaikelis 3,1kg. tai ką, jis per nepilnas 2 savaites priaugo beveik 1 kg??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(calibra @ 2008 03 27, 12:36)
O mano mažius gimė 3922g, 55 cm.  gydytoja iškart pasakė, kad lengvai nepagimdysiu, gimdymo takai per siauri. bet šiaip ne taip išstenėjau. vaikelis gimė 38 savaicių, o 36 savaičių, kai žiūrėjo ultragarsu, sakė, kad viskas normaliai, vaikelis 3,1kg. tai ką, jis per nepilnas 2 savaites priaugo beveik 1 kg??? g.gif


echoskopu numatomas svoris gali skirtis +- 500 gr mirksiukas.gif
Atsakyti