Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

mano mazasis gime 4100g 54cm, bet gime gan lengvai sakyciau visi stebejosi kad neplysau nei kirpo
Atsakyti
ohoho kokie visu dickiai gime 4u.gif
mes bu su vyru dideli esam ir stambiu kaulu, tai jau ir dukrytes dideles laukem, o kai gime, jetau, 3 kilogramiukai tiktai wub.gif 52 cm. per nestuma priaugau 9 kg. nezinau i ka jinai tokia coliuke atsigime.
Atsakyti
mano sūnelis gimė 4,3 kg ir 54 cm thumbup.gif , bet pati nepagimdžiau, teko operuot, nes per didelis buvo, nepralindo lotuliukas.gif
Atsakyti
maniske tai gime 4500kg ir 54cm. lotuliukas.gif kazkodel akusere pareiske kad cia kalti vitaminai. g.gif nesciuju papildai. g.gif nzn as vartojau pregnacare visa nestumo laika, bet kazkaip nemanau kad tame esme buvo.mano vyro tetis gime 5kg, gal paveldimumas greiciau rolleyes.gif
Atsakyti
Man taip pat gresia ne is mazuju leliu, nezinau kaip bus, kazkaip baisoka. O gydytoja apie cezari nieko nesneka, sako per gimdyma viskas bus aisku, kitos ir 4,500kg pacios pagimdo. Bet man kazkaip niekad nekele didelio zavesio toks draskymas moters. Na, vienu zodziu laukiu tos dienos su nerimu unsure.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis gimė - 3750, svorio buvau priaugusi 22kg
antras- 4090 , svorio priaugau 18kg
trečioji 4190, o svorio buvau priaugusi tik 14kg ir jau 6 mėnesio neštumo kaimynai klausdavo, tai gal jau į gimdykla greit važiuosiu tongue.gif , toks jau trečią neštumą buvo didelis pilvas, visi šaipydavosi, kad bus dvynukai blush2.gif
Atsakyti
Mano pyplys irgi gimė didokas- 4,4 kg, 54 cm. Per nėštumą priaugau 23 kg verysad.gif Dabar man tai baisi problema- niekaip žemyn svarstyklių rodyklė nekrenta verysad.gif
na mes su vyru esam ne iš mažų- aš 1,74 ugio, vyrs 1,90. Abu stambių kaulų, abu gimėm 4 kg su trupučiu. Tai ir puplys mūsų toks thumbup.gif Aišku pats jis pasaulio pamatyti neskubėjo, pernešiojau savaitę gerą, na o gimdžiau daugiau kaip 24 val (vandenų nuleidimas, skatinamieji) rolleyes.gif Dabar jau net ir nebeprisimenu kaip ten kas buvo biggrin.gif Galų gale padarė cezario pjūvį. Na o artimieji, kai pamatė, sakė "alekna" auga- krūtinė išpūsta, tvirta, pečiuotas vyras biggrin.gif Įdomu sekantys vaikiukai kokio svorio bus g.gif Na jeigu dar didesni tai garantuotai užsisakysiu CP thumbup.gif Nors vaikiuko taip netraumuos. Pati daktare irgi taip sake thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dubcike @ 2008 02 23, 16:11)
Man taip pat gresia ne is mazuju leliu, nezinau kaip bus, kazkaip baisoka. O gydytoja apie cezari nieko nesneka, sako per gimdyma viskas bus aisku, kitos ir 4,500kg pacios pagimdo. Bet man kazkaip niekad nekele didelio zavesio toks draskymas moters. Na, vienu zodziu laukiu tos dienos su nerimu unsure.gif



Nu žinok kartais echoskopas svoriui duoda nemažą paklaidą g.gif gali ir iki 1kg paklaidoj meluoti rolleyes.gif nebent pati pagal vyro ir savo sudėjimą sprendi, jog vaikiukas bus ne iš mažųjų. Na o jeigu taip bijai, kad sunku bus gimdyti tokį dičkuką, tai vertėtų susitarti su daktarytę, jeigu tarsies tai taip ar taip reiks mokėti. cool.gif Aš tai jau čia žinau ka sakau. rolleyes.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mano mazius gime 4300g. ir 54 cm. Skatinamieji nieko nepadejo, teko daryti operacija. Pries tai matavo klubus, sake tureciau pagimdyti,bet isejo, kitaip... Puses metu mano galiunas svere 9050 g ir 71 cm. Auga kaip ant mieliu smile.gif Idomu kiek svers kai sueis metukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Haipa @ 2008 03 03, 14:43)
Mano mazius gime 4300g. ir 54 cm. Skatinamieji nieko nepadejo, teko daryti operacija. Pries tai matavo klubus, sake tureciau pagimdyti,bet isejo, kitaip... Puses metu mano galiunas svere 9050 g ir 71 cm. Auga kaip ant mieliu smile.gif Idomu kiek svers kai sueis metukai?  g.gif



pas mane labai panasi situacija , mano gime 4370g. ir 56 cm.Ir man skatinamieji nepadejo,padare CP
O dabar yra 9 kg,78 cm smile.gif Taigi auginame dickius biggrin.gif
Atsakyti
Mano auksiukas gime 3,75 54cm yess.gif
O dabar sveria 9,2 nors ir maitinu MP essen.gif ,tai mes irgi prie dickiu thumbup.gif
Atsakyti
manišksi gimė 4100 g ir 56 cm, dabar mums 4 mėn pasiekimai biggrin.gif 7900 g ir 75 cm. Na ir maniškis prie galiūnų biggrin.gif
Atsakyti