Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(tigra_111 @ 2007 11 20, 13:07)
Mes irgi prie dickiu priklausom 4u.gif
Dukryte gime 4024kg ir ugis 57cm. Manyciau gal priklauso nuo tevu, nes mes su vyru irgi nemazi biggrin.gif

bigsmile.gif jūsiškė dar ir krepšininkė 4u.gif 57cm.. rolleyes.gif jei ne krepšininkė,tai manekenė garantuota thumbup.gif
mes gimėm 4040g ir 53cm ūgio, o sakė krepšininkas-kaip tėtis.. žiūriu, kad greičiausiai futbolinkas pas mus auga.. g.gif
Atsakyti
As per nestuma priaugau 8,5 kg ,maziukas gime 3940,56 cm
Atsakyti
abi dukrytes gime vienodos 3.800g o ugis 55 cm, per abu nestumus svorio priaugau gerokai virs 20 kg
Atsakyti
Mano dukryte gime lygiai 4 kg. Norspati tai nedaug priaugau ir pilvas nedidelis buvo.
Atsakyti
Mano meskius gime 3720kg ir 54cm ugio, bet jauciu butu dar didesnis nes paskubejo gimti 3savaitem anksciau.O per nestuma priaugau kazkur 25kg blink.gif
Atsakyti
per nestuma piraugau 20 kg o mazoji gime 4570 kg, 56 cm
Atsakyti
Mano pirmoji gime 3300g.,51cm.gimdziau labai lengvai,o mazasis 3850g.,54cm.gimdziau labai sunkiai blink.gif prognozavo kad labai didelis bus virs 4kg. blink.gif
Atsakyti
maniskis gime 4235g ir 56cm. ir laaaaaaaaaabai didelis pilvas buvo, jau nuo 5 menesiu visi juokavo kad 3 nesioju. o kai gimines mane pamate 7 men tai nieks netikejo kad man dar 2 menesius nesiot. visos sake kad su mazesniu gimdyt vaziavo ax.gif na bet jokiu problemu neturejau nei su kojom nei su nugara rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mmamuliuke @ 2007 12 30, 04:31)
maniskis gime 4235g ir 56cm. ir laaaaaaaaaabai didelis pilvas buvo, jau nuo 5 menesiu visi juokavo kad 3 nesioju. o kai gimines mane pamate 7 men tai nieks netikejo kad man dar 2 menesius nesiot. visos sake kad su mazesniu gimdyt vaziavo ax.gif na bet jokiu problemu neturejau nei su kojom nei su nugara rolleyes.gif

Mano pilvas su antru taip pat didelis buvo,svorio priaugau 29kg nestuke.gif .Puse nukrito bet turiu dideliu problemu su nugara.Pries 5 dienas kaip surakino tai kol greitoji neatvaziavo nesuleido vaistu ir likau sedet tokioj pozoj:verkiu:. Visa laime nebuvau viena namie,uosviene atvaziavus buvo(vyras darbe).2.gif maitinu pati,tai turejau problemu,maziukui kaip tik buvo laikas valgyt o as negalejau nei paimt jo nei pasijudint. verysad.gif Isgelbejo tai kad kameroje turiu truputi uzsisaldzius savo pienuko.
Atsakyti
Na mes su MB tokie standartinia sakyčiau- po 3600g, o zuikis gimė 4360g. Toks pirmokas hihihi.gif Ir daugiausiai savo gyvenime priaugo pirmąjį mėnesį- būdamas vieno mėn svėrė 6 kg- visiem buvo stebuklas lotuliukas.gif kad tiek užaugo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš gimiau 3,800 kg,
Vyras - 3,900 kg
Dukryte - 4,320 kg

Per nėštumą priaugau 15 kg.
Atsakyti
As gimiau 3900g
Vyras 3200g
Sunus 5130g, ugis 58 cm.
Priaugau 20 kg,pilvelis buvo labai didelis, ir pernesiojau savaite su trupuciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lygna: 21 vasario 2008 - 15:09