Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

mano pirmoji gime pries 4.5metuku ji buvo 2.7kg 49cm.ir mane kirpo gimdziau labai sunkiai, dabar turim 5paru sesute,ji gime 4.100 kg.54cm.vandenys nubego 16val o maziuke jau laikiau ant ranku 20val , net neitariau kad didele bus gimdziau anglijoje super buvo prieziura net neplysau , o as manau kad tai daktaru deka nes labai protingai aiskino kaip stumti klausiau ju komandos ir labai gerai viskas gavosi visi stebejosi net ejo paziureti ,nes pati irgi esu nedidele svoris pries gimdyma buvo 48kg. bet aisku priaugau 20kg bet nesijaute,na tik dabar turim problemu del pienelio valgo is manes ir dar alkana rodos neuztenka gal zinote kur butu galima padiskutuoti apie tai ,nes tenka nakciai primaitinti,o taip noriu pati wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 06 14, 12:34)
mano pirmoji gime pries 4.5metuku ji buvo 2.7kg 49cm.ir mane kirpo gimdziau labai sunkiai, dabar turim 5paru sesute,ji gime 4.100 kg.54cm.vandenys nubego 16val o maziuke jau laikiau ant ranku 20val , net neitariau kad  didele bus gimdziau anglijoje super buvo prieziura  net neplysau  , o as manau kad  tai daktaru deka  nes labai protingai aiskino kaip stumti klausiau ju komandos ir labai gerai viskas gavosi visi stebejosi net ejo paziureti ,nes pati irgi esu nedidele svoris  pries gimdyma buvo 48kg. bet aisku priaugau 20kg bet nesijaute,na tik dabar turim problemu del pienelio valgo is manes ir dar alkana rodos neuztenka gal zinote kur butu galima padiskutuoti apie tai ,nes tenka nakciai primaitinti,o taip noriu pati  wub.gif


Sveika,

smagu girdeti, kad gimdymas ir ligonines prieziura gali buti maloni patirtis.

linkiu, kad viskas jums butu gerai, laikykites, 5 paru dar daugelis kudikiu buna nepasotinami, maniskis vos ne istisai ant papo kabejo, manau taip specialiai gamtos suredyta, kad pienelio kuo daugiau atsirastu. JUk ir kudikio poreikiai labai smarkiai auga pirmom dienom. Todel nesijaudink, ilsekis kiek tik imanoma ir kuo daugiau zindyk. tai ir pienelio daugiau gaminsis, ir vaikelis laimingesnis. 4u.gif



O siaip va yra temele apie zindyma, ten daug pridiskutuota, gali paskaityt, gal ka nors sau rasi naudingo:

http://www.supermama...;#entry10073730
Atsakyti
Musu pirmasis - 5025 ir 60 cm, labai dziaugiausi, kad gyd. pastebejo dydi ir dare Cezari.
antrasis- 4400 ir 56. Gimdziau pati - sunkiai, nes skatino ir gyd. pasitaike bjauri.
treciasis - 4500 ir 54. Pats sauniausias naturalus gimdymas, jau kita diena laksciau:)
Dabar treciajam broliui jau 2,5 men. - ir nesioti kasdien 7,5 kg- nelabai lengva. Kai vaikeli vezames i miesta - nesioja keduteje tik tetis - as nepakeliu.
Atsakyti
Kai sunelis gime daktare pasake kad didelis ir labai ilgas,gimem 4kg,o ugio niekas nematavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrys @ 2007 06 07, 23:10)
Mes lygus, bet sverem 5450, o pranasavo irgi 4000g doh.gif
O cia jusu sunus ar dukra g.gif


man vien pagalvojus kaip reiketu toki vaikuti pagimdyt saltis krest pradeda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 07 06, 16:52)
man vien pagalvojus kaip reiketu toki vaikuti pagimdyt saltis krest pradeda  unsure.gif

lotuliukas.gif o as nieko nejutau(dare cerazio pjuvi)
Atsakyti
QUOTE(ausrys @ 2007 07 06, 23:33)
lotuliukas.gif  o as nieko nejutau(dare cerazio pjuvi)


na tai cia jau pliusas bigsmile.gif bet vistiek siaubo istorija lotuliukas.gif
mano vaikis dvieju men dabar jau tiek sveria ir dejuoju kad sunku nesioti o kaip reiketu pilva su tokiu milzinuku pakelt doh.gif o kiek jus priaugot per nestuma?
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 07 07, 12:34)
na tai cia jau pliusas  bigsmile.gif bet vistiek siaubo istorija  lotuliukas.gif
mano vaikis dvieju men dabar jau tiek sveria ir dejuoju kad sunku nesioti o kaip reiketu pilva su tokiu milzinuku pakelt  doh.gif o kiek jus priaugot per nestuma?

Jokio siaubo cia nera biggrin.gif o priaugau tai daug 25kg blush2.gif
Atsakyti
Oi jau tie daktarai...Man irgi žadėjo mažutį vaikiuką, savaitę prieš gimdymą nestuke.gif dar pas vieną papildomos konsultacijos buvau nuėjus, tai sako oi koks mažas leliukas, ne iš didžiūjų bus...Prieš gimdymą padarė echo tai išgąsdino , sako 3.500 bus. O mano dubuo toks siaurutis, ir visos moterys mano giminėj tik cezariu gimdė. Nu išsigandau ax.gif O pagimdžiau be plyšimų , su skatinimu, sklandžiai viskas ėjo, gimė mergytė 3900gr. 54cm. Tai bent nustebau lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man gyd. žadėjo maždaug 3800 g vaikelį, pagimdžiau 3870 g smile.gif 53 cm. Akušerės komentaras buvo: o koks storuliukas, nemažas, nemažas.. biggrin.gif o pagimdžiaul abai greitai ir lengvai, nemanau,kad gimdymo sunkumas priklauso nuo vaiko svorio ar ūgio ax.gif
Atsakyti
mano mazius gime 3.88, o ugis 58 cm. Uz savo palatos draugus buvovisu 10 cm ilgesnis. Atrode gan juokingai tongue.gif O per gimdyma nei plysau, nei kirpo. Viskas labai sklandziai praejo.
Atsakyti
Na maniskis gime 4. kg ir 200. Nestumo metu vitaminu nevartojau. Ir pati dag labai nepriaugau 4u.gif
Atsakyti