Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

pagimdžiau svoris 3830kg,visai normalu o ūgis 65 cm tai sako bus sabonis ir kaip jau dabar pas daktariukus lankomės vis pasijuokia turbūt į kelnikes nebeitelpam chi chi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2007 05 22, 13:30)
pagimdžiau svoris 3830kg,visai normalu o ūgis 65 cm tai sako bus sabonis ir kaip jau dabar pas daktariukus lankomės vis pasijuokia turbūt į kelnikes nebeitelpam chi chi lotuliukas.gif



o nesuklydai ugio, nes su tokiu svorio, kokie 55 cm turetu buti?.. g.gif
Atsakyti
Ir as dicki pagimdziau bigsmile.gif 4.6 kg, ugio tai tik 50 cm pamatavo, bet man atrodo kad kreivai matavo biggrin.gif O zadejo maza kudikeli, kiek apziuru turejau vis kartojo kad bus vaikelis is mazesniu biggrin.gif o ir pilvas visa laika keletu cm atsilikinejo nuo normos ax.gif
Atsakyti
Siaip gimdymo namuose daznai klysta su ugiu, nes mus pamatavo kaip 55 cm., o uz menesio mes tapome 54 cm g.gif ir kaip cia galejo buti?
Atsakyti
QUOTE(Angel99 @ 2007 05 23, 16:29)
Siaip gimdymo namuose daznai klysta su ugiu, nes mus pamatavo kaip 55 cm., o uz menesio mes tapome 54 cm  g.gif ir kaip cia galejo buti?


na, nezinau del gimdymo namu, bet sesues gydytojo kabinete tai tikrai ne visda terliojasi. kiek vaikas istiese, koja, tiek matuoja. tai ateini - viena diena 68, po dvieju savaiciu 67... mes tai patys ramiai pasimatuojam, ramiai islaukiam, kol vaikas gerai koja isties, ir zinom koks tas jo tikras ugis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linola @ 2007 03 04, 16:48)
Kaip jaučiasi mamytė kai po gimdymo akušerė pasako, kad jūs susilaukėte labai didelio mažylio,kai pati pamatai, kad į ligonine atsivežti rūbeliai mažyliui permaži?Kai manasis gimė svėrė 4,666 kg.Plyšau visa, tris savaites negalėjau net tvirtai vaikščioti.Kas pamatydavo mažyli juokaudavo,kad mažylis jau atrodo kaip 1 mėn. kūdikis ir visi stebėjosi iš kur jis toks didelis?Mes su vyru esame nedidelio ūgio ir smulkaus sudėjimo. Jausdavausi nejaukiai unsure.gif



maniskis gima 4.030kg:Dirgi visi juokesi,kad milzinas... ax.gif manau cia nuo gero gyvenimo,sveikesnio maisto ir to kad dabar nescios mamytes save labiau saugo,nepervargsta-gimsta didesni kleckiukai tongue.gif
Atsakyti
Laukdamasi vis bijojau vieno - kad būtų nedidelis, nes kaip reiks gimdyt. Pirmoji buvo 3,7 kg, 54 cm ir sunkokai gimdžiau. Draugės, pažįstamos erzino ,,berniukas bus didelis". Bet iš kur? Svorio nedaug priaugau, daug vaikščiojau, sportavau. Pilvas nedidelis. Gydytojos vis klausdavau, ar didelis, o ji ne, normalus. Ir pagimdžiau - 4,6 kg ir 58 cm. Akušerė pamatavo, pasvėrė, o mes su vyru, matuokit iš naujo, negali būti. Pamatavo, pasvėrė dar kartą. Gydytoja stebėjusi visą nėštumą ir jį priėmusi, pati stebėjosi, iš kur toks didelis. Pačios sveikata super, priešingai nei po pirmojo. Tada apie antrą gimdymą net purtydavo, kai pagalvodavau, o dabar, kad ir kitą dieną.
Atsakyti
Mano dukryte gime 4,124kg 56cm skaitau kad tikrai labai didele gime nes labai jau sunkiai pagimdziau.
Atsakyti
pagal ūgi turbut pirmausim 61cm o svere 4982g. biggrin.gif . nors pranasavo gal svers kokius 4000g.
Atsakyti
QUOTE(son @ 2007 06 07, 22:33)
pagal ūgi turbut pirmausim 61cm o svere 4982g.  biggrin.gif . nors pranasavo gal svers kokius 4000g.

Mes lygus, bet sverem 5450, o pranasavo irgi 4000g doh.gif
O cia jusu sunus ar dukra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrys: 07 birželio 2007 - 22:11
QUOTE(2SIA @ 2007 03 08, 10:08)
maniske irgi gime 3900m 54 cm. echoskopavo gyd., pries savaite ir sake dabr yra 3,5 kg tai jei dar savaite nesiosi, tai bus ir 3,8. nelabai apsiriko.
nepaisant to kad manoji gime nemaza, nebaisu i rankas paimti buvo, dabar 5 men. sveria 6,5 kg tik nes  mazai valgo  doh.gif

Mano pirmoji dukra labai panašiai: gimė 3900g ir 56cm. Bet blogai miegojo, daug atpylinėjo ir lėtai priauginėjo svorį. Kai pradėjau primaitinti, tai paaiškėjo, kad auginu nevalgiukę doh.gif . Metų amžiaus tesvėrė 8,4 kg... Bet dabar jau pasivijo vidurkį.
Kiti vaikai irgi gimė dičkiai:
Antra dukra 3800g 57 cm,
Trečiasis, sūnus, 4650g 56 cm.
Skirtingai nuo vyresniosios sesės, ir augti nesikuklina: dabar jam 6 savaitės ir sveria jau 6,3 kg.
Beje, neturėjau jokių cukraligių - dėl jų specialiai tyriausi. Matyt, taip jau motulės Gamtos duota. Aš ir pati 178cm ūgio...
Atsakyti
Mane irgi nuo nėštumo vidurio jau gąsdino, kad bus vaikas didelis...Nu aš nebijojau, abu su vyru nesam iš smulkiųjų, tai ir vaiko tokio tikėjaus...Jau gulint ant gimdymo stalo gydytojas spėjo, kad sversim ne mažiau 4kg...Ir tikrai, pagimdžiau nuostabią, 4160g svorio ir 55cm ūgio dukružę...Bet dabar, kai paskaitinėju, tai gimsta ir didesnių tų naujagimių... blush2.gif
Atsakyti