Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Sveikos,

Mano vyrukas gime 4300g ir 54 cm. Pradzioje augo l. greitai, o po to apstojo. dabar mums 8 men. , o sveriam tik apie 9 kg. smile.gif
Atsakyti
Pagimdžiau 4200g ir 55 cm (kirpo,kad neplyštų) gal geriau nei ,kad plyšo,nes sugijo labai greitai,jau antrą dieną galėjau ir prisėsti,o po kelių normaliai sėdėjau.
Mažoji gimė tokio svorio kaip ir MB. Kai gimdykloje apžiūrėjo iš karto pasakė,kad bus ne mažiau 4 kg ax.gif
Mano brolis taip pat gimė nemažas,buvo virš 5 kg (tiksliai jau nepamenu) blush2.gif
Atsakyti
Mano mazoji gime 3370 g ir ygis 52cm bet siandien pasisverem tai kaip pasake kad jusu vaikas sveria 13 kg ir daktares mina paziurejus man pasidare baisu kad ji tokia storuliuke blush2.gif svori auga labai spsrciai per menesi priauga daugiau kilogramo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika12: 03 gegužės 2007 - 18:54
Mano mažius irgi nemažas. Gimė 57 cm ir 4,450 kg. Pati nepagimdžiau - per siauras dubuo. Kad bus toks didelis nujaučiau, nes mano vyro ūgis apie du metrus. O mano pačios - 1,60m. Tai dabar visi stebisi kaip jis man ten tilpo, nes pilvas nebuvo baisiai didelis. Na žiūrėsim koks užaugs 2.gif
Atsakyti
pirmasis sūnelis gime labai sunkiai 4.270kg55cm,dukryte gime truputi lengviau 3.570kg53cm,pagrandukas sunelis gimė lengvai ir greit 4.0kg57cm. bigsmile.gif dukrytė gime antra ir mazesne,nors minejot kad antras vaikas būna dar didesnis.vyresnysis iki dvieju metuku buvo storuliukas,dabar nuo bendraamžių nesiskiria.
rolleyes.gif
Atsakyti
mūsų mažylė gimė 4000g ir 57 cm, pati gimdžiau ir lengvai smile.gif , o didžioji tai mažutė gimė 2840g ir 44 cm taip pat lengvai ir pati pagimdžiau. 4u.gif
Atsakyti
Mano abu sūneliai gimė dideli. biggrin.gif Pirmasis - 4480 g ir 54 cm, antrasis - 4650 g ir 58 cm. Abu pagimdžiau pati, be epidūro, be skausmų. Su antruoju tai apskritai vos spėjome į gimdymo namus nuvažiuoti. lotuliukas.gif

Kadangi pati gimiau beveik 5 kg, tai mano milžinukai tikrai į mamytę. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dukryte gime 4,490gr. kadangi mes su MB abu auksti ir patys gimem virs 4kg tai tokio vaikiuko ir laukem.gimdymas nebuvo lengvas, bet pats stumimas praejo labai greitai, nespejau net susivokt gimdziau be epiduro, bet teko mane prakirpt siektiek ir dar vos vos iplyso kitoj vietoj verysad.gif bet tai niekis palyginus koki stebukla turiu wub.gif
Atsakyti
musu gime trumpas bet drutas - 4200gr, ir 50 cm biggrin.gif
plysimu neisvengiau unsure.gif
Atsakyti
na, musiskis pasiskaicius sita temele, ne toks ir didelis gime 4 kg ir 55 cm, ir dabar 5 menesiu jau tikras manekenas - mamyte maitina maitina, ir jau kas 2 valandas MP gauna (nors tik gimes tik kas 3 val valgydavo), ir koshes kertam, o sustorejom iki 7 kg su 70-71 cm ugiu... kazkaip mums visas maistas tik i ugi ax.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai nemazi ax.gif sunus gime 4030g, ir 56cm,truputi plysau.
O dukryte 4440g, 54 cm,taip bijojau kad nebutu didesne nei sunus,bet ne nuo mano noru priklauso biggrin.gif net negeriau vitaminu per antra nestuma ,bet tai nelabai ka itakoja pasirodo biggrin.gif antrakart gimdyt buvo skaudziau,bet niekur neplysau jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrys @ 2007 04 27, 17:02)
Sveikutės, mano rekordo smile.gif  tikra niekas neviršys. Dukrytė gimė 5450gr. svorio ir 61cm. ūgio. Džiaugiuosi kad tokia didelė, bet su nerimu laukiu kokia didčkė užaugs


Jo thumbup.gif , mano tada 4300 coliukas.
Atsakyti