Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

maniskis gime 4720g biggrin.gif milziniukas thumbup.gif
Atsakyti
oho ,kokie jus dideli ax.gif as po antro gimdymo ir tai net du kartus pasitikslinau dukrytes svori (3950g),nes tikejausi apie 3200g,bent jau taip pranasavo,nors pirmas vaikas gime 3670g ir gime jis 36 savaiciu,tai va mano mazoji dabar atrodo kaip 1.5 metu vaikas smile.gif ,tik auksta ir kuda lotuliukas.gif ,turbut ne i mane lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dukryte taip pat nepescia,gime 4.5kg.nu per paskutini nestumo menesi laaabai jau pyrageliu norejos!! tai sakoma kad paskutini menesi labai greit auga leliukas,tai vat!!
blush2.gif
Atsakyti
smile.gif manoji gime 4.427kg ir 56cm ugio. Jau nestumo metu gydytojai darydami echo perspejo, kad vaikas bus didelis. Gimdant teko kirpti, gimdziau sunkiai, bet istenejau doh.gif Dabar jau jai 4.5 menesiu ir jau nesiojam metinuku rubelius, t.y. skirtus nuo 9 iki 12menesiu vaikuciams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita112: 16 balandžio 2007 - 15:47
QUOTE(jurgita112 @ 2007 04 16, 17:47)
smile.gif manoji gime 4.427kg ir 56cm ugio. Jau nestumo metu gydytojai darydami echo perspejo, kad vaikas bus didelis. Gimdant teko kirpti, gimdziau sunkiai, bet istenejau doh.gif Dabar jau jai 4.5 menesiu ir jau nesiojam metinuku rubelius, t.y. skirtus nuo 9 iki 12menesiu vaikuciams.

Mano vaikinas yra 1 m. 5 mėn. o rūbelius nešiojam skirtus 2-3 m. vaikams
Atsakyti
dukryte gime 4.5 kg 57cm.dabar 4men 10 dienu tai sveriam 7 kg,valgom tik MP,NU RETKARCIAIS RAGAUJAM DARZOVIU KOSYTES 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mano rekordo smile.gif tikra niekas neviršys. Dukrytė gimė 5450gr. svorio ir 61cm. ūgio. Džiaugiuosi kad tokia didelė, bet su nerimu laukiu kokia didčkė užaugs
Atsakyti
Mano "milžiniukai":
4290g ir 58cm
4080g ir 57cm
4250g ir 52 cm. (Nepasitvirtino taisyklė, kad antrasis vaikas didesnis. ax.gif )
Pagimdžiau visus greitai (ilgiausias gimdymas 4,5val.) ir lengvai. Gimdant pirmagimį kirpo (bet spėju, kad daugiau iš strioko, nes žinojo, kad vaikas bus nemažas pagal mano sudėjimą), o kitus kartus nei kirpo, nei plyšau.

Aplinkiniai ne pagal amžių dideliais kūdikiais stebėjosi tik pirmus kelis mėnesius (beje, neslėpsiu - man buvo visai malonu, tik gal kiek neramu, nes laukiantis gydytojai prigąsdino, kad dideli kūdikiai netgi dažniau turi sveikatos problemų nei mažesnio už vidutinį svorio). O vėliau vaikai susilygindavo su bendraamžiais, dabar netgi yra prie mažųjų:
Šešiametis - 19kg ir 120cm
Trimetukas - 13,5kg ir 100cm
Pusantrų pagrandukas 12,5kg ir 80cm.

Apskritai dideli naujagimiai mano mamos giminėje įprastas dalykas. Pavyzdžiui, visi mano močiutės vaikai gimė virš 4kg svorio, o jauniausioji dukra beveik 6kg (tačiau močiutė po tokio gimdymo beveik 3 mėnesius Kauno klinkose praleido). Todėl spėju, kad mano atveju didelį kūdikių svorį lėmė paveldėjimas.
Atsakyti
QUOTE(ausrys @ 2007 04 27, 17:02)
Sveikutės, mano rekordo smile.gif  tikra niekas neviršys. Dukrytė gimė 5450gr. svorio ir 61cm. ūgio. Džiaugiuosi kad tokia didelė, bet su nerimu laukiu kokia didčkė užaugs

ohohohohoho thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai bent milžiniukas thumbup.gif Bet mamytė tikriausiai atkentėjo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Che, nu o man atvirkstine situacija - pranasavo milzine ne maziau 4 kg, as nestumo pabaigoj jau net valgyti beveik nustojau, o mergaiciuke gime coliuke 50 cm ir 3160 g. Pilvas buvo tikrai didelis, nes vandenu buvo nemazai, nubegus is karto puses pilvo neliko, nors dar nebuvau pagimdzius biggrin.gif Va, kaip buna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 03 05, 12:17)
lotuliukas.gif  Mano vyras tai kūdas, kaip dviratis ir ūgio nelabai jau aukšto, ir aš pati 1,64 ax.gif  Nu bet sūnus tai irgi palyginus didžkis gimė 4,3 kg ir 58 cm doh.gif Tai irgi akušerė sakė, kad atrodė, kaip 3 mėn. kūdikis blink.gif
Ir apskritai šiais laikais didesni vaikučiai gimsta pas daug ką. Kai kurie gydytojai sako, kad tai turbūt dėl vitaminų naudojamų nėštumo metu rolleyes.gif
P.s. nors ir pilvas mano buvo tikrai palyginus nedidelis, ir gydytojai sakė, kad laukiamas vidutinio dydžio vaikutis, bet va koks gimė didžiulis doh.gif


Na mes irgi galime i jus lygiuotis mano sunus gime 58 cm ir 4.210 kg. Dabar jam jau du metai - nei per storas, nei per didelis, lyginant su bendraamziais, greiciau atvirksciai
Atsakyti
Sveikos!
As irgi dicki pagimdziau 4900g ir 58cm.Buvo labai sunku nesioti. ax.gif Uztai dabar turim dideli maza zmogu thumbup.gif
Atsakyti