Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

o mano pagal visus ne itin didckis .gime 4.060g, ir 56cm.vos pragimdziau.teko kirpti verysad.gif sako antras vaikas turi gimti dar didesnis, tai bijosiu ateity dar viena gimdyti doh.gif dabar mano pirmagimiui 8men ir sveria apie 10kg, ugis 75cm, tai ir visi sako kad atrodo didesnis pagal savo amziu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsne: 24 kovo 2007 - 23:15
QUOTE(monyte @ 2007 03 23, 19:18)
Noriu paklausti as jusu,ar jus didziuojates tuo ,kad jusu leliukai milziniukai?As tai visai nenoriu,kad manoji didele butu.Man kazkaip negrazu lasiniuotas leliukas.


Man taip pat nepatinka lašininiai tongue.gif Maniškis niekada toks ir nebuvo Močiutei net per kūdas doh.gif Jis tiesiog tvirtas, aukštas vyras ir dabar sveria 9,5 kg. Nemanau, kad 8 mėn. ir 76 cm bernužėliui tai per daug 4u.gif Svarbu, kad sveikutis.
Visiems augti drūtiems ir sveikiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solialia @ 2007 03 25, 21:13)
  Svarbu, kad sveikutis.
Visiems augti drūtiems ir sveikiems  4u.gif


thumbup.gif teisingai drinks_cheers.gif ir sveikinimai su 8-uoju menesiuku gimtadieniuku 4u.gif
Atsakyti
Viena mano pažįstama pagimdė dvynukus ir kiekvienas iš jų svėrė virš 3 kg (tiksliai svorio nepamenu, prie progos pasitikslinsiu).
Atsakyti
QUOTE(juraciukasl @ 2007 03 26, 18:30)
Viena mano pažįstama pagimdė dvynukus ir kiekvienas iš jų svėrė virš 3 kg (tiksliai svorio nepamenu, prie progos pasitikslinsiu).

Tokių žinau ne vieną rolleyes.gif . Vienas iš jų mano vyras su broliu dvyniu. Švogeris 3100g, vyras mano 3400g. Dar mano krikštasūnis irgi čiut virš 3 gimė, jo sesytė 3200g. Dvynukai nebūtinai mažuliukai būna rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba dienelę nu ir temą užvedžiau thumbup.gif thumbup.gif Pasirodo tas mano milžiniukas ne toks didelis kai paskaičiau kad pagimdė kažkas ir 5 kg. man net plaukai šiaušiasi. Man baisu ir prisiminti kaip aš jaučiausi po gimdymo. Priminsiu, kad mano gimė 4,660kg. 55 cm. Tai po gimdymo 3 sav. vaikščiojau išsižergusi net kelnės trukdydavo. Mano vyriokas dabar yra 1 m. ir beveik 5 mėn. sveria 15 kg. ūgis 86 cm. nuo žemės jau sunku pakelti, kaip švyninis. Bet mano mažiukas pats geriausias ir gražiausias, jis nėra storas, bet jo kaulai labai stambūs. Kai gimė gydytoja sakė nu čia ne kremzliukai, kaip dažniausiai vaikai gimsta gležnučiai, o jau tikri kauliukai thumbup.gif ir visi sako, kad labai panašus į močiutę, nes močiutė taip pat stambių kaulų lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Papildyta:
Girdėjau sakant, kad antri vaikai gimsta didesni už pirmuosius doh.gif doh.gif doh.gif Siaubas tada apie antrą bijau ir pagalvoti, jei gimtų kokių 5 kg. o taip jau norėčiau mažiuko leliuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurvaleda @ 2007 03 04, 21:45)
Maniskis gime 4,68, 56cm ugio, gimdziau Airijoje, tai ypac stebejosi, nes iprastai airiukai labai mazi. Geriausia drauge, ir ta, sake, jei nebuciau liudininke viso nestumo, manyciau, kad meluojat, jog jam tik tiek laiko. Dabar mazyliui 12men, o jis sveria 14kg., o ugis 84cm., rubelius perku vaikams skirtus nuo 2metu. Tikrai lyginant su benraamziais atrodo kaip milzinas  biggrin.gif . Aisku gimdydama neapsiejau be plysimu, bet kai pasisnekejau su viena pazistama akusere, kuri dirba Lietuvoj, tai sake, kad bet kokiu atveju buciau plysus, nes gimdymo padetis buvo sedima, kaip ant klozeto, tad, anot jos, isvengti plysimo tokioj padetyje neimanoma. Nors gimdymas vyko labai greitai - vandenys nubego 4 val dienos, skausmus pradejau jaust apie 6.30, o be 6 min 12 nakties gime berniukas, labai dziaugiausi, kad spejau isstumt iki 12, nes buvo Valentino diena. Ot tai vyrui dovanele iteikiau  4u.gif

hi.gif lotuliukas.gif na pas mus buvo visiskai analogiska situacija... ir as gimdziau Airijoje, ir pagimdziau mergyte 4.47kg ir 54cm blink.gif blush2.gif tad apie mus taip pat tupinejo visas personalas ir siaip lankytojai stebedamiesi, kaip tokia didele mergyte gali gimti! lotuliukas.gif pas juos visi vaikiukai vos i du delnus telpa, o musiske tai galejai taip rimtai "pasiimti". taciau as gimdziau labai ilgai ir sunkiai, nes pernesiojau 2sav ir skatino, taciau pagimdziau be jokiu plysimu. tas buvo isvis neitiketina. po to visi ligoninej vadino mane mama manekene, kad taip graziai ir toks didelis vaikas gime, o dar kai pamate, kad pati maitinu-isvis akys ant kaktos issoko, mat jos cia iskart iduoda leliui nuo pat pirmos sekundes buteliuka ir jokiu cia cackinimusi blink.gif ir dabar mums 7men, taciau visi iki siol stebisi, kad jai "tik" 7, nes atrodo zymiai vyresne. mes irgi nesiojame drabuzelius dabar skirtus 1m vaikuciams blush2.gif o paciu pirmuju net ir nespejome panesioti, nes vos tik gimus jie jau buvo per mazi. liudniausia, kad is Lietuvos buvau atsivezusi tokia nuostabu kostiumeli, galvoju kaip tik parsivezimui namo... deja, neibrukau as jos ten, o apie kepuryte tai isvis kalbos net nebuvo... schmoll.gif blush2.gif tiesa, tai buvo itin didelis siurprizas, nes as priesingai-tikejausi mazo mazylio , kadangi per visa nestuma buvau priaugusi 12kg, ir pilvelis atrodo itin normalus. veliau sesele, kuri mane priziurejo visa diena saremiu metu, bet kai gimdziau jos pamaina jau buvo pasibaigusi, tai kai atejo kita diena pasiziuret, visa net issprogusiomis akimis klause:"ir kur ji ten tau tilpo"? blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama10 @ 2007 03 27, 10:24)
Mano vyriokas dabar yra 1 m. ir beveik 5 mėn. sveria 15 kg. ūgis 86 cm.


Girdėjau sakant, kad antri vaikai gimsta didesni už pirmuosius doh.gif  doh.gif  doh.gif  Siaubas tada apie antrą bijau ir pagalvoti, jei gimtų kokių 5 kg. o taip jau norėčiau mažiuko leliuko blush2.gif

Mano metinukas 13kg ir 86cm blush2.gif

Kad vis didesni gimsta tai jo biggrin.gif , asmeninė patirtis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2007 03 26, 18:10)
thumbup.gif teisingai  drinks_cheers.gif ir sveikinimai su 8-uoju menesiuku gimtadieniuku  4u.gif



Aciu ssiimmaa ! Nesijaucia, kad jau tokie diduciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 03 27, 15:16)
Mano metinukas 13kg ir 86cm blush2.gif

Kad vis didesni gimsta tai jo biggrin.gif , asmeninė patirtis  cool.gif

Sveikos,labai smagi tema thumbup.gif na,noreciau siek tiek papriestaraut del antro vaiko svorio-turiu 2 mergaites-abi gime "gramas i grama"vienodo sorio-4kg.200g biggrin.gif aisku,as irgi labai bijojau,kad gims antras didesnis-mat mano brolis gime 4kg.200gr(pirmas vaikas bu mamai),o as-lygiai 5kg lotuliukas.gif ...taigi,kazko panasaus tikejausi ir savo atveju,o kadangi be galo norejau pagimdyt pati(pirma dukra -cezariukas),tai man vos ne kiekvienas priaugtas gramas,kai buvau nestuke.gif atrode"baisus"-na,dabar prisiminus ,tai labai juokinga viskas atrodo-vos ne badaujanti nescioji(zinoma,valgiau,bet tikrai ne tiek,kaip per pirma nestuma-uz du doh.gif )...ir mergaite isriedejo pati ir ne visai milzine thumbup.gif ..nors ,aisku,negaliu garantuot,kad butu buve kitaip,jei ir buciau nescia valgius"pilna burna",bet nors jau lengviau gimdyt maziau svorio priaugus,tai tikrai buvo lengviau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2007 03 28, 21:28)
noreciau siek tiek papriestaraut del antro vaiko svorio-turiu 2 mergaites

Mažai dar patirties biggrin.gif umn.gif
Aš irgi nevalgiau už du, bet genai stiprūs tai jopštvailiok huh.gif , minėjau, kad vyras mano iš dvynių, svėrė 3,5kg, o aš 4,2kg. Nu tai ir vaikiokai tokie gavosi bigsmile.gif . O čia kažkas sakė, kad dideli užauga dėl naudojamų vitaminų. Nesutinku. Aš vitaminus gėriau labai minimaliai, nes pasireikšdavo alergija jiems blink.gif unsure.gif , tai vaikai visas atsargas susirankiodavo iš manęs doh.gif rolleyes.gif .
Atsakyti
Mes gimėm ne tokie dideli kaip jūsų vaikučiai,nors pilvas buvo ohoho koks.Norėjau papasakoti apie savo dėdę,kuris gimė sverdamas 5,6kg.Mano močiutė miniatiūrinė-ūgis gal 1,55.Visi jos vaikai (mano dėdės ir tetos)maži ir smulkaus sudėjimo,bet jauniausias dėdė tikras milžinas palygint su jais.Ir pagimdė natūraliai smile.gif
Atsakyti