Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE (zanet @ 2004 08 16, 19:03)
Man irgi gresia ne mazas kudikis. Gydytojas uzsimine, kad gali buti ir apie 4000 g. Kol kas tik pradejau 34 sav ir priaugau 8-9 kg - mano nuomone, ne taip jau ir daug g.gif Pati gimiau 3600 g, o vyras mano vos ne dvimetrinis. Tai gal tai kartais paveldima? g.gif

Zanet, kad gamta taip padarius, jog moteris galetu pagimdyti, tad kudikio svoris neturetu priklausyti nuo vyro g.gif Daktarai sako, kad paveldima ugi vaikai pasiekia veliau.

As esu neauksta ir smulki, o net pagal ultragarsa dukros svori apsiriko beveik 1kg huh.gif Niekas netikejo, kad man gali gimti 4kg ir beveik 100g kudikis. Sako, valgymas nestumo metu to irgi nelemia (lemia tik didesni mamos svori po gimdymo laugh.gif ). Tiesa, kai gimdziau, tai to auksto akuseriu priziuretoja sake pastebejusi tendencija, kad didelius vaikus pagimdziusios moterys veliau PACIOS yra linkusios sirgti cukralige. Idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 08 17, 07:03)
Tiesa, kai gimdziau, tai to auksto akuseriu priziuretoja sake pastebejusi tendencija, kad didelius vaikus pagimdziusios moterys veliau PACIOS yra linkusios sirgti cukralige. Idomu g.gif

Nu jau blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 08 17, 06:03)
Tiesa, kai gimdziau, tai to auksto akuseriu priziuretoja sake pastebejusi tendencija, kad didelius vaikus pagimdziusios moterys veliau PACIOS yra linkusios sirgti cukralige. Idomu g.gif

Gal ir yra racijos tame g.gif Mano mociute, pagimdziusi 4 kg kudiki, mano dede, veliau senesnio amziaus susirgo cukralige.
Ai gal geriau nereikia apie tai .... blink.gif
Atsakyti
Mano tevas susirgo unsure.gif negimdes blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 08 17, 07:29)
Mano tevas susirgo unsure.gif negimdes blink.gif

g.gif o is kur zinai, kad negimde? tevai, zinok, meluoja unsure.gif
Atsakyti
laugh.gif thumbup.gif

As pati gimiau 3.7kg, mano mazoji gime 3.560 atrodo unsure.gif ups nepamenu, bet nedaugiau.
Atsakyti
Aš pati gimiau 3300 g mano vyras irgi panašiai tiek o va sūnus gimė 4020 g. svorio ir 56 cm ūgio, na mes abu esame iš tų aukštūjų smile.gif
Atsakyti
As gimiau 3.500 vyras panasiai o pirmoji gime 4080gr, antrasis - 4270gr. blink.gif Va tau ir paveldimumas. Tiesa per nestumus priaugdavau nemazai - 30 ir 15 kg
Atsakyti
Westa, sveikinu, jau 5 dienos tavo 2.gif ?
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 08 17, 07:03)
Zanet, kad gamta taip padarius, jog moteris galetu pagimdyti, tad kudikio svoris neturetu priklausyti nuo vyro g.gif Daktarai sako, kad paveldima ugi vaikai pasiekia veliau.

As esu neauksta ir smulki, o net pagal ultragarsa dukros svori apsiriko beveik 1kg huh.gif Niekas netikejo, kad man gali gimti 4kg ir beveik 100g kudikis. Sako, valgymas nestumo metu to irgi nelemia (lemia tik didesni mamos svori po gimdymo laugh.gif ). Tiesa, kai gimdziau, tai to auksto akuseriu priziuretoja sake pastebejusi tendencija, kad didelius vaikus pagimdziusios moterys veliau PACIOS yra linkusios sirgti cukralige. Idomu g.gif

Sveikutes!
Del cukraliges, tai daktare persistenge! Nejau negirdejote, jog cukralige tai beveik 99% atveju yra nuo stresu ir nervu, o ne nuo dideliu leliuku!

Pamenu, kai gulejau ligonineje, palata vale valytoja, kuri isivaizdavo esanti gera gydytoja. priejo prie vienos moterytes ir sako, jums ryt gimdyt! Ta i panika, verkia, pergyvena (jai tebuvo 35 sav). Tai del cukraliges turbut tas pats variantas!
Atsakyti
QUOTE (rutulia @ 2004 08 17, 06:16)
Westa, sveikinu, jau 5 dienos tavo 2.gif ?
clap.gif clap.gif clap.gif

Aciu Aciu biggrin.gif - mes jau dideli clap_1.gif
Atsakyti
Na nežinau, kaip dėl paveldimumo, bet ir aš , ir mano sesuo svėrėm gimusios po 4,000 kg, tik mano ūgis buvo 52 cm, tai iš kart burbulas lašiniuotas buvau biggrin.gif , o sesė ilgesnė ir kūdesnė-55 cm. Tačiau gyvenime ji liko 10cm žemesnė (mano ūgis- 178cm )g.gif
O štai mano merginos - pirmoji svėrė 3860 g ir ūgis buvo 55cm, o mažoji- 4070g, ūgis 57cm. Taigi irgi prie didžiųjų, nors tikrai ne rubuilės- tiesiog ilgos labai tongue.gif
Atsakyti