Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(2SIA @ 2007 03 08, 10:08)
maniske irgi gime 3900m 54 cm. echoskopavo gyd., pries savaite ir sake dabr yra 3,5 kg tai jei dar savaite nesiosi, tai bus ir 3,8. nelabai apsiriko.
kiek suprantu pagal mamu postus mes prie mazesniu  biggrin.gif . o palatoj kartu su manim gulejo moteriske irgi mergaite 4 kg pagimdzius (cezariu), tai toks tetis isdidus sako o kiek jusu sveria o mano tai 4 kg. sakau ko cia dziaugtis, mamai lengviau kuo mazesnis pagimdyt, o uzaugt visi uzauga  wub.gif
nepaisant to kad manoji gime nemaza, nebaisu i rankas paimti buvo, dabar 5 men. sveria 6,5 kg tik nes  mazai valgo  doh.gif

tikrai žemi postai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurvaleda @ 2007 03 04, 21:45)
Maniskis gime 4,68, 56cm ugio, gimdziau Airijoje, tai ypac stebejosi, nes iprastai airiukai labai mazi. ...
labai dziaugiausi, kad spejau isstumt iki 12, nes buvo Valentino diena. Ot tai vyrui dovanele iteikiau  4u.gif


Darau išvadą, jog gimę Valentino dieną yra super dideli vaikinai bigsmile.gif Mano pažįstama panašaus dydžio berniuką pagimdė tą pačią dieną LT cool.gif
Atsakyti
g.gif mano dukryte gime 4375, 57 cm. 4 men sveria 7.5 tongue.gif
Atsakyti
mano dukryte gime 4320 g., ax.gif . As gimiau 3900 g., o vyras 3800 g. blush2.gif
Atsakyti
sveikutes

pagal visus rasymus cia mes tokie vidutiniski gimem - 4430 g ir 54 cm. budinti gydytoja galvojo apie cezari, bet dziaugiuosi, kad buvau susitarusi su kita gydytoja - ji atvykusi nusprende, kad man pavyks paciai doh.gif tai ir pagimdziau savo maziuka milzinuka smile.gif
Atsakyti
pagimdziau tris dideliu bernus.
pirmas gime 3950kg ugis 55cm thumbup.gif
antras 4000kg ugis 54cm thumbup.gif
trecias 4125kg ugis 56cm thumbup.gif
gimdziau pati,bet labai sunkiai. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Migle gime 3890 ir 51,5 cm.Pagal ispaniukus irgi didelis leliukas.Pagimdziau pati is antro stumimo islindo,labai lengvai,saremiai 3 val buvo,juokas eme man is ju,kazkokie nestiprus.As visa nestuma baseine plaukiojau iki pries paskutines dienos,nes sekancia diena gimdziau ,kur ten jau i baseina eisi. Turbut del to lengvas gimdymas buvo. biggrin.gif
Atsakyti
maniškė gimė 4670 Kg. ir 57 cm. manau "nemaža" bigsmile.gif , jokiųš plyšimų ir šiaip jokių prioblemų neturėjau nes gimdžiau su nuskausminimu... tai gydytoja pasistengė kad viskas eitusi sklandžiai. gimė 19,25 o 1 val jau ėjau į dušą ir šiaip jaučiausi gerai thumbup.gif
Atsakyti
Mes gimem 4290g 55 cm. Dabar mums 9 men - sveriam 12 kg, ugis 77 cm. Musu milzinukas bus aukstas ir drutas, kaip tevelis. Bet labai jau simpatukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Prisijungsime ir męs 4u.gif
Mano "mazylis" gimė 4540g ir 56 cm. Tai tėtukas labai džiaugėsi ,kad "paaugintas", ne taip baisu į rankas paimti biggrin.gif
Pati vaikščiojau , kaip banginis, visi klausė ar tik ne dvynukus nešioju doh.gif
O gimdyti teko paciai be jokių nuskausminamųjų ir skatinamųjų. Plysau, kirpo , siuvo .....Bet dėl tokio džiaugsmelio verta buvo 4u.gif
Dabar valgo kaip už du, net senelis ALKANUOJU praminė, bet nestoras thumbup.gif
Visom sėkmės auginant savo DIDELIUS MAŽULĖLIUS 4u.gif
Atsakyti
mano gimes irgi kaip pusantro menesiuko lelius atrode, 4600g ir 58cm. biggrin.gif kai pasake koks svoris tai tokia didvyre pasijutau kad pati isstumiau be jokiu nuskausminamuju ir gan greitai.. nuo saremiu pradzios iki gimimo tik 5 val. biggrin.gif 4 menesiu sverem 7900g, dabar pradejom valgyt koses tai kazi kiek jau pritaupem lotuliukas.gif o kojyte tai sakes, 22 dydzio batukai dar biskiuka dydeli, bet 21 kaip tik. o jam nei 5 menesiu nera! lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu paklausti as jusu,ar jus didziuojates tuo ,kad jusu leliukai milziniukai?As tai visai nenoriu,kad manoji didele butu.Man kazkaip negrazu lasiniuotas leliukas.
Atsakyti