Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Na jūsų merginos dar skaitosi nedideli dičkiai,va mano brolienei(per viršų ėmė) gimė 5.008g berniukas!!! doh.gif ir 57cm ūgio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 06 kovo 2007 - 09:45
nu va o as galvojau kad mano gime labai didele, tik 4400 gr ir 53 cm biggrin.gif , o va sese mano tai pavare 5100 gr, ugio nepamenu - bernas thumbup.gif
Atsakyti
Mano antroji dukrytė gimė 4400 g ir 52 cm. Storuliukė... ax.gif wub.gif Pernešiojau daugiau kaip savaitę, tai ir paaugo mažylė. biggrin.gif Bet dabar nesam nei storos, nei kūdos. bigsmile.gif
Atsakyti
o masniskis tai 4kg 280gr ir 54cm. Toks druckiukas.
Atsakyti
Mano cezarinukas gime 4.330 ir 54cm ugio, tai nuo pat gimimo tik ir girdim, oi koks didelis. O kadangi mamos pienuka labai jau megsta, tai priauga vos ne po pusantro kilo per menesi, dabar 5,5men, tai sveria apie 10kg doh.gif . Bet tikiuosi, kad prades daugiau judeti ir nebeaugs jau taip tas svoris...
Atsakyti
Smagu pasidare kai perskaiciau,kad ne mano vienos toks gigantelis biggrin.gif .gime 5kg 57cm.pradzioj pagalvojau,kad juokauja,nes mes su vyru visai nedideli smile.gif .drabuziu siaip taip radom.pirmos sauskelnes subine iskart nuspaude blush2.gif .visi buvo nutebe.sakau is didelio noro sulaukti leliaus ir begalines meiles uzaugo biggrin.gif
Atsakyti
Mano brolis gimė 4,5 kg ir 61 cm. Tai netilpdavo i lovytę gimdymo namuose, jį visą laiką nešdavo ant rankų mano mamai pamaitinti, o visus kitus atveždavo lovytėse (tai buvo prieš 25 metus)
Atsakyti
ech maniskis ir didokas pasitaike biggrin.gif galvoju ir kad nuo vitaminu cia taip yr.gime 4120*60 biggrin.gif bet ligoninej is kart svoris nukrito apie 300g.
Atsakyti
oho kokius dičkius jūs pagimdėte. mano pupa gimė 4,220kg ir 55cm. bet aš pati nepagimdžiau,darė cezarį. irgi galvojo kad vaikas bus max 3,700,bet gimė didesnė. aš ją kaip ir daugelis kam gimsta didesni vaikai pernešiojau daugiau nei savaitę. ji 6mėn. svėrė 10kg. nu storuliukė buvo labai,nei kaklo nesimatė,viskas per vien. po 6mėn. pradėjo mažiau svorio priaugt,10mėn. jau vaikščiojo. tai dabar yra normali mergytė,ūgis 89cm.(didesnis nei bendraamžių),o svoris apie 13kg.
Atsakyti
aš jau galvojau mano didžkė 3850 g kai gimė tai anyta blink.gif sakė, kad ji atrodo kaip jau paauginta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2007 03 07, 23:11)
aš jau galvojau mano didžkė 3850 g kai gimė tai anyta  blink.gif  sakė, kad ji atrodo kaip jau paauginta  smile.gif

maniske irgi gime 3900m 54 cm. echoskopavo gyd., pries savaite ir sake dabr yra 3,5 kg tai jei dar savaite nesiosi, tai bus ir 3,8. nelabai apsiriko.
kiek suprantu pagal mamu postus mes prie mazesniu biggrin.gif . o palatoj kartu su manim gulejo moteriske irgi mergaite 4 kg pagimdzius (cezariu), tai toks tetis isdidus sako o kiek jusu sveria o mano tai 4 kg. sakau ko cia dziaugtis, mamai lengviau kuo mazesnis pagimdyt, o uzaugt visi uzauga wub.gif
nepaisant to kad manoji gime nemaza, nebaisu i rankas paimti buvo, dabar 5 men. sveria 6,5 kg tik nes mazai valgo doh.gif
Atsakyti
Mano pirmas gime 4kg ir 53cm, labai sunkiai sekesi gimdyti reikejo vakumo pagalbos doh.gif, o dukryte svere 4,470kg ugis 53cm, pagimdziau per 3 val pati, as nesu nei stambi nei auksta o va vaikai tai didziuliai g.gif
Atsakyti