Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Mano drambliukas gimė 4600g, 58cm. Echoskopas ta pačią dieną parodė 3600g, tai gimdžiau manydama kad na nemažą stumiu, gal todėl taip sunkiai lenda biggrin.gif o kai pasakė koks gimė tai tokia didvyrė pasijutau! lotuliukas.gif pati pagimd=aiu ir gan greitai, nuo sąrėmių pradžios 5 val biggrin.gif
aš pati gimiau 3850g, 51cm, vyras apie 3500g. Per nėštuma priaugau apie 20kg, daktarytė barė ax.gif sake bus sunku mesti, bet po 2 sav jau svėriau mažiau negu prieš pastojant. jokių vitaminų nenaudojau, tik visą vasarą neatsodavau nuo vaismedžių ir vaiskrūmių biggrin.gif vyšnių visam gyvenimui atsivalgiau biggrin.gif
dabar "mažuliukas" 7kg, 62cm smile.gif
Atsakyti
Kaip jaučiasi mamytė kai po gimdymo akušerė pasako, kad jūs susilaukėte labai didelio mažylio,kai pati pamatai, kad į ligonine atsivežti rūbeliai mažyliui permaži?Kai manasis gimė svėrė 4,666 kg.Plyšau visa, tris savaites negalėjau net tvirtai vaikščioti.Kas pamatydavo mažyli juokaudavo,kad mažylis jau atrodo kaip 1 mėn. kūdikis ir visi stebėjosi iš kur jis toks didelis?Mes su vyru esame nedidelio ūgio ir smulkaus sudėjimo. Jausdavausi nejaukiai unsure.gif
Atsakyti
Mano gime 4.500 ,ugi 55 cm tai akusere sake kaip 3 men kudykis blush2.gif
Atsakyti
Maniskis gime 4,68, 56cm ugio, gimdziau Airijoje, tai ypac stebejosi, nes iprastai airiukai labai mazi. Geriausia drauge, ir ta, sake, jei nebuciau liudininke viso nestumo, manyciau, kad meluojat, jog jam tik tiek laiko. Dabar mazyliui 12men, o jis sveria 14kg., o ugis 84cm., rubelius perku vaikams skirtus nuo 2metu. Tikrai lyginant su benraamziais atrodo kaip milzinas biggrin.gif . Aisku gimdydama neapsiejau be plysimu, bet kai pasisnekejau su viena pazistama akusere, kuri dirba Lietuvoj, tai sake, kad bet kokiu atveju buciau plysus, nes gimdymo padetis buvo sedima, kaip ant klozeto, tad, anot jos, isvengti plysimo tokioj padetyje neimanoma. Nors gimdymas vyko labai greitai - vandenys nubego 4 val dienos, skausmus pradejau jaust apie 6.30, o be 6 min 12 nakties gime berniukas, labai dziaugiausi, kad spejau isstumt iki 12, nes buvo Valentino diena. Ot tai vyrui dovanele iteikiau 4u.gif

Atsakyti
Na aš pagimdžiau milžinę tik ūgiu, svoris buvo normalus. 3800g ir 56cm.
Už tat dabar iš ūgio atrodo jau vos ne kaip trijų metų vaikas. Ūgis 92cm, sveria 13kg. Drabužiukus nešioja skirtus 2-3 metų vaikams. Kojos dydis irgi nemažas, kambarinių basučių 24, o žieminių batukų 25.
Atsakyti
Mano milzinukas gime 4,7 ir 55cm thumbup.gif Buvo shokas ir man ir MB nes pilvas buvo nedidelis ir visa nestuma pranasavo "normalu" vaika netgi 2 dienas pries gimdyma dare echo, ir viska ismatavus pranasavo 3,7, taigi visu kg apsiriko blink.gif Plysimo atzvilgiu, plysau, bet nepasakyciau kad labai daug, kita diena jau sedejau ir jauciausi gerai, tik tas kad isstumti buvo sunku rolleyes.gif Tas ir buvo sunkiausia, kad moraliskai nebuvau pasiruosus dideliam vaikui.
Del visu reakcijos, tai jo, visi pamate ar suzinoje naujiena, kartais net pamirsdavo pasveikinti, tas uzgaudavo sirdi ax.gif ar ateje aplankyti 1d. vaiko, sakydavo, kad jis nepanasus i kudiki blink.gif nors mums jis buvo ir yra pats maziausias ir mieliausias wub.gif
Dabar milzinukui jau metai ir ugiu ir svoriu susilygino su bendraamziais, kaikurie netgi pralenke mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kai laukiausi, ir paskutinį kartą, kai darė echoskopiją gydytoja, tvirtai patvirtino, kad mažylė mažytė gims (apie 2800 g) ir dar kad labai daug vandenų, o pats vaikutis gims mažiukas. Kadangi buvau taip nuteikta, tai ir laukiau ne per didžiausės mažylės. O kai gimdžiau, tai gydytoja sako: na kas čia yra, ko ji čia taip sunkiai gimdo, vaikelis taigi mažas. Pagimdžiau palyginus greitai ir tikrai be menkiausio įplyšimo. Bet dukrytė gimė 3806 g ir 56 cm. Tada man atrodė ohoho doh.gif , nes laukiau mažesnio mažylio. Dabar dukrytės ir svoris ir ūgis atitinka amžių wub.gif
Atsakyti
Mums gydytoja jau pačioj pradžioj pasakė, kad nėštumas didesnis dviem savaitėm nei turėtų būti arba dvynukai bigsmile.gif Iškart nusiuntė echoskopijai-dvyniai nepasitvirtino tongue.gif Tai vyrukas nuo pat pradžių jau buvo pranašaujamas dičkis. Prieš gimdant tikrai sakė nemažiau 4 kg. Pagimdžiau pati-10val., bet reikėjo lašelinių su skatinamaisiais, sunkiai įsistatė galvutė.svoris 4660g, ūgis 58 cm.Suplyšau, Antrą dieną sunkokai judėjau, bet trečią reikalai pasitaisė. O visi aplinkiniai sakė, kad labai gražus. O dėl didelio svorio mums labai pasisekė, nes gimė su yda ir teko 2 sav. operuoti, tai chirurgai buvo patenkinti, kad jis stambesnis. Toliau tik iki pusės metų labai stipriai augo, o vėliau suletėjo ir dabar atitinka amžių. Kadangi žinojau, kad gims didelis vaikas, tai neprisipirkau per mažų rūbelių, dairiausi didesnių.

Bet po tokio vaikino koks malonumas pagimdyti 3510g mažulę thumbup.gif 3 val. ir pukšt be jokių plyšimukų mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis tai gime 4118kg ir 56cm be jokiu plisymu nurs gydytojai sake kad bus sunkiai gimdyt ir gal suplysiu bet ne viskas buvo gerai tik lasalynes reikejo su skatinamaisiais nes buvo 2 savaiciu pernesiojimas.
dabar mums jau 1mmetai ir menuo o sveriam beveik 13kg ir ugis 88cm batu dydis tai namuose 22cm o i lauka 23cm
Atsakyti
lotuliukas.gif Mano vyras tai kūdas, kaip dviratis ir ūgio nelabai jau aukšto, ir aš pati 1,64 ax.gif Nu bet sūnus tai irgi palyginus didžkis gimė 4,3 kg ir 58 cm doh.gif Tai irgi akušerė sakė, kad atrodė, kaip 3 mėn. kūdikis blink.gif
Ir apskritai šiais laikais didesni vaikučiai gimsta pas daug ką. Kai kurie gydytojai sako, kad tai turbūt dėl vitaminų naudojamų nėštumo metu rolleyes.gif
P.s. nors ir pilvas mano buvo tikrai palyginus nedidelis, ir gydytojai sakė, kad laukiamas vidutinio dydžio vaikutis, bet va koks gimė didžiulis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 05 kovo 2007 - 11:31
Sveikutes,milzinuku mamos smile.gif .Is visu perskaitytu zinuciu,neradau nei vienos,kad butumet pagimdziusios didesni leliu nei mano biggrin.gif .Manoji mazoji gime 4860gr. ir 54 cm. Tai gydytojai visi buvo apsale. Ir kai pasikeitus pamaina,ateidavo personalas,tai tik iejus i palata klausdavo, ar cia ta dicke,ir stebejosi kaip as pati pagimdziau.Nors gimdymas buvo zymiai lengvesnis nei lyginant su pirmuoju,ir plysimu buvo gerokai maziau blush2.gif Ir kas keisciausiai,kad pilvas visai nedidukas buvo.Tai apturejom toki lengva soka abu su vyru lotuliukas.gif O dabar mano merginai jau 1,5 metu ir sveriam 13 kg. bigsmile.gif
Atsakyti
mazaja pagimdziau beveik 4300 kg,nors net gimdymo namuose kai apziurinejo sake bus max 3500 kg thumbup.gif ir jokiu plysimu thumbup.gif dabar 11 men. svere 13 kg g.gif storule neatrodo,gal todel kad ir ugio nemazo (palyginus su sunum kai augo).pries 2 gimdyma sportavau ir geriau ivairus proteino kokteilius...gal tai itakojo g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 05 kovo 2007 - 18:47