Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Turiu daug nuomonių dėl ko gali šitaip būti... smile.gif Juk rusų laikais koks maistas buvo, viskam deficitas, tik tiek kad mes kvailučiai nežinojom kas tas konservantas yra nes jo nebuvo...Daug kas priklauso nuo genetikos...Būsimos mamos mitybos ir fizinio aktyvumo ...Vitaminų naudojimo...
Dabar esti maisto pasirinkimo laisvė, ko nebuvo tarybiniais laikais blink.gif
Žiūrint į mano ir vyro giminės gimimo ūgius ir svorius tai genetikos nelabai prikiši.Mano tėtis gimė sverdamas 5 kg, o tais laikais buvo ojojoj blink.gif ,gimė, nes kaip pati močiutė pasakojo kad ištisai valgydavo bulką su cukrumi ir gerdavo vandenį su cukrumi...Cukrus ėjo maišais.Mano mama gimė 3800g(normoje viskas), o aš gimiau 2400g, brolis 1700g(7,5 mėn tebuvo išnešiotas), sesuo 2900g.Mano vyras gimė lygiai 4 kg.O galų gale mūsų dukrelė 3408g....Ir šioje situacijoje nematau jokio paveldimumo... schmoll.gif
Atsakyti
as pati gimiau 4,5kg
vyras 4,2kg
as per nestuma buvau 11 kg priaugusi,o musu dukryte 38savaiciu gime 363og ir 53cm ugio. kazin ar cia nuo genetikos priklauso g.gif , ai kazkaip ir nesigilinu i tuosa reikalus cool.gif
Atsakyti
maniskis gime 55cm ir svere 3,864kg ax.gif esu girdejus, kad nuo varskes labai auga, o as kaip tik nestuke.gif metu glaistytus varskes surelius labai kimsau blush2.gif na dar vitaminai ir papildomi 25kg blush2.gif
Atsakyti
mano brolis gimė 5050g ir 58cm(antras vaikas) doh.gif neįsivaizduoju kaip mama jį pagimdė pati...aš gimiau irgi nemaža 4200g ir 52cm. vyras irgi svėrė virš keturių, mūsų mergytė gimė 4010g. per nėštumą priaugau 24kg. mūsų giminės moterys kažkaip visos virš keturių kylų vaikus gimdo biggrin.gif
Atsakyti
As gimiau 3050 gr. ir 49 cm. Vyras 3200gr. ir 51 cm. Dukryte- 3050 gr. ir 51 cm. Priaugau per visa nestuma 8 kg. ax.gif
Atsakyti
Mano giminėj irgi visos didčkius gimdo. Pati gimiau 4200, ir dukrele- 4 kg ir 55 cm...Vitaminai čia ne prie ko, manau svarbiausia- genetika.
Atsakyti
Tik as dabar galvoju ar gimimo svoris turi itakos tolimesniam vaiko sudejimui??? g.gif Vat tarkim, ne vienu darugu ir pazystamu mergytes gime virs 4 kg., o auga jos kudenos, smulkutes ir mazutes....dabar joms nuo 4 iki 8m. ir tikrai visos smulkutes, mano gimusi tokia smulki pralenkia jas visas, jai 8 m., o ugis 125cm., o svoris 27 kg. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 12 01, 12:18)
Tik as dabar galvoju ar gimimo svoris turi itakos tolimesniam vaiko sudejimui??? g.gif  Vat tarkim, ne vienu darugu ir pazystamu mergytes gime virs 4 kg., o auga jos kudenos, smulkutes ir mazutes....dabar joms nuo 4 iki 8m. ir tikrai visos smulkutes,  mano gimusi tokia smulki pralenkia jas visas, jai 8 m., o ugis 125cm., o svoris 27 kg.  unsure.gif


Gal ir turi, bet ne per daugiausiai. Aš kaip jau minėjau, gimiau nemaža, o dabar nuo to liko tik aukštas ugis, pati esu liesa, kaip lenta lotuliukas.gif
Mano pažįstamos sunūs gimė mažučiai (2600 ir 2900), o auga kaip ant mielių, niekuo neatsilieka nuo bendraamžių.
Atsakyti
mūsų pupulė gimė virš keturių, bet...užtai dabar ją tokio amžiaus vaikai (4mėn), kurie gimė mažesni,pralenkė svoriu. aš esu normalaus sudėjimo, nors gimiau didelė, o vat brolis kaip gimė milžinas 5050g, tai ir dabar milžinas lotuliukas.gif
Atsakyti
Vaiko svoris ir ūgis pirmiausia yra paveldėjimo reikalas.Man dar gimdykloje gydytoja pasakė,kad žiūrima tik motinos linija ir,atseit,tėvo svoris kai gimė,neturi jokios įtakos.Aš pati gimiau 4kg,vyras 4,2kg.Mūsų sūnelis gimė 3,74kg.Aš manau,kad dar daug kas priklauso ir nuo to,kiek svorio priaugi nėštumo metu,ką valgai ir kokiais kiekiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,niu mano sunelis gime 3960g ir 55 cm, tetis 2800g ir 58cm, o as 3500 ir 53cm.
Mazylis per pirma men priaugo iki 5500g ir 58,5 cm, o antra men iki 6500 ir 62,5cm. smile.gif smile.gif ar jusu manymu jo svoris auga normaliai, maitinu pati smile.gif
Atsakyti
As gimiau 3490g, mano dukryte 2790g. Per nestuma priauagau 12 kg.
Atsakyti