Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Visalaik galvojau, o ir norejau, kad mano vaikelis gimtu didelis smile.gif mes su vyru nesame is coliuku (turiu omeny ugi).Kai gime leliukas ir pasake svori, man net asara istrysko, kad toks coliukas gime 2830g, ugis 50 cm.Taciau anyta sake, kad ir vyras tokio svorio gime, o isaugo kaip reikiant.Dabar kai jau puse metuku sunui, mes pasivijom savo bendraamzius ir net pralenkem.Sveriam 8,5 kg, ugis 73 cm. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 24 vasario 2006 - 13:22
QUOTE(Butterfly @ 2006 02 24, 09:33)
Mano mažius gimė 4020 g. Kai laukiausi gyvenau kaime, tai močiutė vis ragindavo eiti pasivaikščioti, o aš taip tingėdavau  4u.gif  Ji vis sakydavo: "Negulinėk, geriau eik i lauka pasivaikščiok, pamatysi kaip vaiką įmaitinsi". Tai net ir nežinau,gal tikrai kad mamytės mažai juda, vaikučiai gimsta "drambliukai"  biggrin.gif

Na, nedaug nėščiųjų rastumėte, kurios juda tiek, kiek aš judėjau. Vien pėstute per dieną po 10km minimum sukardavau, nes veiklos iki kaklo, o bet kokiame transporte visą nėštumą pykino. O kur dar baseinai, vėlesniais nėštumais bėgiojimas paskui judrius vyresnėlius, darbas taip pat ne visai sėdimas... Manot, vaikai mažiukai gimė? 4100-4300g. biggrin.gif Kadangi mano mamos gimnėje daug didelių kūdikių gimę, močiutės visi 5 vaikai virš 4,5kg, tai manau, kad čia daug lemia genetika. (Beje, aš pati buvau reta išimtis - gimiau vos 3,2kg, nors ir pernešiota. O vyras dar mažesnis gimė.)
Atsakyti
QUOTE(Butterfly @ 2006 02 24, 09:33)

Mano mažius gimė 4020 g. Kai laukiausi gyvenau kaime, tai močiutė vis ragindavo eiti pasivaikščioti, o aš taip tingėdavau  4u.gif  Ji vis sakydavo: "Negulinėk, geriau eik i lauka pasivaikščiok, pamatysi kaip vaiką įmaitinsi". Tai net ir nežinau,gal tikrai kad mamytės mažai juda, vaikučiai gimsta "drambliukai"  biggrin.gif


As lankiau baseina, darbe pastoviai reikedavo is trecio i pirma auksta vaiksciot (o as ne vaiksciodavau, o lakstydavau ax.gif ) ir uzauginau drambliuke 3776, svere, kai gime, o va dabar mums jau biski daugiaiu nei metukai, o svoris nesiekia 8kg. Nors visad galvojau, kad jei jau gime didele, tai ir augs didele...
Atsakyti
Manau, kad čia didelės reikšmės turi genetika. Aš buvau ir esu liesoko kūno sudėjimo. Vyras irgi ne milžinas. Bet mano giminėj visi dručkiai gimdavo. Ir labai daug aukštų (apie 2 m).
Iki paskutinės dienos laksčiau po miškus paskui savo senbernarą, visą dieną darbuodavausi, medžius genėdavau. Na, pati nesuprantu, kažkas buvo motorėlį prisukęs lotuliukas.gif Vaikutis gimė 4200 g ir 54 cm ūgio.
Atsakyti
Aš pati gimiau 3500g., mano vyras 2600g. O vat dukrytė gimė net 4295g. Ir žinok dabar nuo ko tas svoris priklauso.
Atsakyti
Sunus gime 4650 g. ir 57cm ugio thumbup.gif .
Siandien pas gydytoja buvome tai mano mazius 2 menesiu sveria 7200g,
o ugis 64 cm biggrin.gif . Tokiais tempais augdamas ir tevelis iki peties bus mega_shok.gif
Atsakyti
maniskis gime 4.500 ir 55 cm biggrin.gif
Atsakyti
Mano sunelis gime tikras milžinukas thumbup.gif Svere 4930 g o ugis 54 cm wub.gif
Atsakyti
maniskis gime 3910 o dabar jau apie 12kg. mum9men. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dukrytei beveik 7 mėnesiai,sveriam 7 kg ūgis 69cm
Atsakyti
gime 4.060kg ir 56cm,taciau pernesiojau 2 sav.mes su vyru iki 3,5kg tebuvom
Atsakyti
As gimiau 3.600 kg (ugis 162 cm), vyras - 4.800 kg (192 cm). O vaikinas gime per viduriuka - 4.214 kg, 54 cm thumbup.gif . Visa nestuma geriau vitaminus + vaiksciojau, svorio priaugau ne per daugiausiai - 14 kg. Ir gime kaip laikrodukas pagal gydytoju nustatymus. Uztat dabar kaip augam: 3,5 men. - 68 cm ir 8.5 kg thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti