Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Skaiciau kad kuo didesnis svoris naujagimio tuo didesnis intelektas bus suaugus thumbup.gif
Girdejau kad dideli kudykiai veliau pradeda sliauzioti,tik kiek cia teisybes nzn. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzyte: 02 vasario 2006 - 19:59
Mano sūnelis gimė 3870 g ir 55 cm ūgio, nors mano pilvas buvo visai nedidelis, o priaugau aš 16 kg biggrin.gif
Aš pati gimiau 3700 g 50 cm, o vyras 3200 g 51 cm ax.gif Tai mūsų lelius mus pralenkė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 02 02, 21:58)
Skaiciau kad kuo didesnis svoris naujagimio tuo didesnis intelektas bus suaugus  thumbup.gif
Girdejau kad dideli kudykiai veliau pradeda sliauzioti,tik kiek cia teisybes nzn. 4u.gif



Aleksandras gime 4,5kg. Dabar mums 7 menesiai ir tik dabar pradejom vartytis. bigsmile.gif Matyt sliauziosim dar negreit.. schmoll.gif
Atsakyti
Musu mazius gime 3986g rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 02 03, 00:51)
Aleksandras gime 4,5kg. Dabar mums 7 menesiai ir tik dabar pradejom vartytis. bigsmile.gif Matyt sliauziosim dar negreit.. schmoll.gif



Taip parasyta naujam zurnale 'Tavo vaikas'.Kad suaugus intelektas bus didesnis. tongue.gif
Atsakyti
musu spurga gime 4.050kg,vartosi nuo 4men,ropoja nuo 6,o 10men pradejo vaiksciot! taigi didesnis svoris mum nemaiso:)[SIZE=1][COLOR=red] biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 02 02, 20:58)
Skaiciau kad kuo didesnis svoris naujagimio tuo didesnis intelektas bus suaugus  thumbup.gif

Tai ir man reikia pasigirti.
Sunus gime 4650 g. ir 57cm ugio. biggrin.gif
Dukra gime 4000 g. ir 56 cm ugio. biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
maniskiui 8 men, sveria 12 kg, bet jo svoris netrukdo jau apiet kambari, aisku laikydamasis i baldus, nesilaikes jau pastovi 1 min, thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O mano maze gime 4.3 kg - tikrai didele! Bet mes pradejom vartytis 3.5 menesio, atsistoti - 6.5 men, ropot - 7 menesiu, o eit aplink viska kur tik galima uzsitverti - 7.5 men. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Manau - kad gimimo svoris itakos neturi tolimesniam vaiko vystymuisi.
8 menesiu mes sverem 8.3 kg.
Atsakyti
Sveikos mamytės bigsmile.gif

Mano mažius gimė 4020 g. Kai laukiausi gyvenau kaime, tai močiutė vis ragindavo eiti pasivaikščioti, o aš taip tingėdavau 4u.gif Ji vis sakydavo: "Negulinėk, geriau eik i lauka pasivaikščiok, pamatysi kaip vaiką įmaitinsi". Tai net ir nežinau,gal tikrai kad mamytės mažai juda, vaikučiai gimsta "drambliukai" biggrin.gif
Atsakyti