Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(akvilyte @ 2006 01 09, 22:43)
ūgio gal.... bet ne svorio tongue.gif  mano 5144 blink.gif

Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O pati pagimdei? Ir kaip dabar tavo milžinukas? Manoji 15 metų ir 177 cm ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita333 @ 2006 01 09, 23:04)
Šaunuolė  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O pati pagimdei? Ir kaip dabar tavo milžinukas? Manoji 15 metų ir 177 cm ... ax.gif

aciux 4u.gif
taip, pagimdžiau pati blink.gif o milžinukas ir toliau milžinukas doh.gif jam dar tik 8,5mėn o gau beveik 14kg blink.gif doh.gif nugara mano nebelaiko... laukiu kol pradės vaikščiot pats thumbup.gif
beja nėštumo mėtu priaugai 11kg, kuriuos visus ir dar 2 kg palikau ligoninėj thumbup.gif vitaminų negėtiau.... taip kad nežinia iš kur his toks didelis gimė g.gif
Atsakyti
maniškė gimė 5035g ax.gif o dabar 7 mėn. svėrė 7500g su rūbais, svoris praktiškai neauga, o valgo normaliai doh.gif
Man sakė nesijaudink, kas dideli gimsta skurdukai svoriu auga, ale žiūriu yra ir išimčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2006 01 10, 10:45)
maniškė gimė 5035g ax.gif o dabar 7 mėn. svėrė 7500g su rūbais, svoris praktiškai neauga, o valgo normaliai doh.gif
Man sakė nesijaudink, kas dideli gimsta skurdukai svoriu auga, ale žiūriu yra ir išimčių mirksiukas.gif

Ha biggrin.gif , manoji, beje irgi Gabrielė. Ji visada ūgiu visus klasiokus lenkė, va dabar jau ir ją praaugusių yra. Kai iki 13 metų užaugo iki 177 cm tai stovi, tik bijo svorio priaugti, dabar apie 73 sveria ir labai pergyvena kad stora...
Atsakyti
mirksiukas.gif sveikutės,mano lelius gimė 4550,pati esu mažutė tai teko daryti cezarį.Pilvelį čiut panešiau, visą nėštumą vėmiau, taip išsekau, kad net turėjau gult į ligonine "lašintis",kad valiočiau paeit.Sublogau net žiedai nesilaikė.Kaip gydytoja sakė-vyrukas visai mamą išvalgė.
Atsakyti
dukryte gime 3540, 51 cm (38 savaite), sunelis 4514, 54 cm (41 savaite), ir pirma ir antra karta priaugiau po 23 kg blink.gif
Atsakyti
Dukra gime 3016kg. ir 51 cm.,priaugau 12kg.

Sunus 3800kg. ir 55 cm.,priaugau 24kg.-dabar sunus beveik pusantru-svoris 16kg. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Oho kokie stambus mazyliai rolleyes.gif Na maniskiai palyginus su jusiskiais tai nykstukai. Sunus gime 3150 ugis 51cm, per nestuma priaugau 16kg, o dukra 3700 ugis 50cm.
Dukryte dabar kaip cuoliuke, na o sunaitelisaukstas tik laibas labai biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra gimė 3.950g 55cm.
Sūnus gimė 4.620g. 58cm.
Panikę pagimdžiau pati,na o bachūrą teko operuoti.Šiaip pati esu smulkutė ir nedidelio ūgio,o tie vaikai va kokie doh.gif Tikriausiai į tėvelį wub.gif
Atsakyti
Mano vaikinukas gime 57 cm ir 4600. Gi,dziau pati nes diena pries tai echoskopas tipoparode 3900 biggrin.gif biski skirtumelis. Gimdymo metu istrigo petuka sbiski tad ikirpo karteli, o sako buciau neplysus.. nu ir dar placenta neatiskyre ir ilgai ligoninej pagulejau po gimdymo, net 8 dienas. Bet mazius sveikutelis buvo ir baisiais alkanas. Valge kaip menesio laiko kudikis (kaip ir svoris/ugis) smile.gif
Dabar su bendraamziais jau daug maz greit susilygins (9 men mum) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tudla @ 2006 01 10, 18:42)
mirksiukas.gif sveikutės,mano lelius gimė 4550,pati esu mažutė tai teko daryti cezarį.Pilvelį čiut panešiau, visą nėštumą vėmiau, taip išsekau, kad net turėjau gult į ligonine "lašintis",kad valiočiau paeit.Sublogau net žiedai nesilaikė.Kaip gydytoja sakė-vyrukas visai mamą išvalgė.



O kiek dabar sveria? smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif Mano mažius gimė 4,957 o ugis 58 cm doh.gif Dabar jam 8 men ir sveria 12 kg
Atsakyti