Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 6

QUOTE(Aurore_ @ 2015 03 10, 15:14)
Sveikos,niekaip interneto platybese nerandu,kokie buna imontuojami gartraukiai,kurie ora ispucia per prieki? Gal galit pasidalinti,kas ismanot? Busiu dekinga

Sveiki,
Nelabai suprantamas noras g.gif bet jai gerai suprantu norite įmontuoti bet nedarote išvedimo į ventialiacijos angą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 03 10, 16:22)
Sveiki,
Nelabai suprantamas noras g.gif bet jai gerai suprantu norite įmontuoti bet nedarote išvedimo į ventialiacijos angą g.gif

Taip,pas mus nera galimybes isvesti i ventiliacijos anga gartrauki. Tada klausiu ka tokiu atveju rinktis,koks gartraukis tinkamas? Biudzetas gartraukiui plius minus 100 eur.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2015 03 10, 15:30)
Taip,pas mus nera galimybes isvesti i ventiliacijos anga gartrauki. Tada klausiu ka tokiu atveju rinktis,koks gartraukis tinkamas? Biudzetas gartraukiui plius minus 100 eur.

Bet koks tiks tik reikės papildomai įsigyti anglinius filrus juo reikia keisti bent 1 kartą į metus
Siūlau pasižiūrėti Elica ELITE14 LUX GRIX/A/60 yra ,nerūdyyjančio pieno,baltas ir juodas.
Atsakyti
Teks keisti dažniau nei kartą per metus. Pvz. specialus Bosch priedas recirkuliacijai reikalauja keitimo kartą per metus, naudojant 1-2 valandas kasdien.
Todėl siūlyčiau įvertinti ne tik gartraukių, bet ir filtrų jiems kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 10 kovo 2015 - 17:23
Gal tuomet iš patirties žinote, kurio įmontuojamo gartraukio anglies filtrai pigesni? Ankstesniuose puslapiuose skaičiau, kad siūlote į tai perkant atsižvelgti.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2015 03 10, 19:49)
Gal tuomet iš patirties žinote, kurio įmontuojamo gartraukio anglies filtrai pigesni? Ankstesniuose puslapiuose skaičiau, kad siūlote į tai perkant atsižvelgti.

Visų firmų gartraukių filtai nepgus todel ir pasiūliau Jums elica...visada yra prekyboje kaina prieinama... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 03 10, 22:00)
Visų firmų gartraukių filtai nepgus todel ir pasiūliau Jums elica...visada yra prekyboje kaina prieinama... 4u.gif

Gal galėtumėte pakomentuoti ką nors apie tokius gartraukius?
https://www.topocent...cfb-6434-s.html

Kaip suprantu, tai jie neįmontuojami... Ir kaip jų funkcionalumas?

Yra toks bjaurus dalykas pas mus šeimoje, kad tėtė mano labai kišasi į virtuvės įrengimo darbus, tad jis man tokius gartraukius bruka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurore_: 10 kovo 2015 - 22:15
QUOTE(Aurore_ @ 2015 03 10, 22:15)
Gal galėtumėte pakomentuoti ką nors apie tokius gartraukius?
https://www.topocent...cfb-6434-s.html

Kaip suprantu, tai jie neįmontuojami... Ir kaip jų funkcionalumas?

Yra toks bjaurus dalykas pas mus šeimoje, kad tėtė mano labai kišasi į virtuvės įrengimo darbus, tad jis man tokius gartraukius bruka...

Jai tete kisasi vadinasi finansuoja.....o Jusu ziuretas gartraukis yra montuojams ne i spintele o po spintele.....tai gartraukiai kurie buvo senais gerais laikais.....zodziu nieko gero....
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 03 11, 07:59)
Jai tete kisasi vadinasi finansuoja.....o Jusu ziuretas gartraukis yra montuojams ne i spintele o po spintele.....tai gartraukiai kurie buvo senais gerais laikais.....zodziu nieko gero....

Taip jūs visiškai teisi 4u.gif Aš irgi panašios nuomonės, tik nesu išvis su jokiais gartraukiais susidūrusi, kiek gyvenom nuomojamuose būstuose.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2015 03 11, 12:39)
Taip jūs visiškai teisi  4u.gif Aš irgi panašios nuomonės, tik nesu išvis su jokiais gartraukiais susidūrusi, kiek gyvenom nuomojamuose būstuose.

Jus turite biudzeta 100 eur...todel yra galimybe nusipirkti siulyta Elica +jiems filtrus....kam ziureti i kitus....
Atsakyti
O kaip gartraukis WEISMANN H73 9S ?
Ar geriau rinktis iš firmos SCHLOSSER ?
Atsakyti
QUOTE(rbkl @ 2015 03 11, 20:00)
O kaip gartraukis WEISMANN H73 9S ?
Ar geriau rinktis iš firmos SCHLOSSER ?

Jokio skrtumo ar WEISMANN H73 9S ar Schlosser H63E Kinija...toje pa2ioje gamyklose.....
http://schlosser.lt/preke/h-63e/
Atsakyti