Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 6

QUOTE(Kikker @ 2015 01 13, 17:08)
O kodėl su ištraukiama norite?


Nežinau net, kažkaip baldžiai pasiūlė taip padaryti, tą panele pakeisti, aš šiaip norėjau visai įmontuojamo, bet vis abejojau, ar jis ištrauks gerai garus nuo toliau esančių puodų. Nesinori, kad plokštės būtų garų veikiamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 01 13, 17:10)
Nežinau net, kažkaip baldžiai pasiūlė taip padaryti, tą panele pakeisti, aš šiaip norėjau visai įmontuojamo, bet vis abejojau, ar jis ištrauks gerai garus nuo toliau esančių puodų. Nesinori, kad plokštės būtų garų veikiamos smile.gif

Žinokite tikrai viską ištrauks...nedarykite klaidos ir montuokite gartraukį su neištraukiam valdymo panelę...
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 01 13, 17:17)
Žinokite tikrai viską ištrauks...nedarykite klaidos ir montuokite gartraukį su neištraukiam valdymo panelę...


O kodėl ištraukiama būtų klaida?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 01 13, 17:20)
O kodėl ištraukiama būtų klaida?

Na pas mane dujos bet gartraukį per 5metus jau keičiau į kitą ...nes riebalai taip įsigeria į gartraukio vidų kad paskutinį jau vos atidariau valdymo panelę doh.gif ...tai vis pagalvoju jai nebūtų ištraukiamas dar būtų dirbęs ir dirbęs...
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 01 13, 17:27)
Na pas mane dujos bet gartraukį per 5metus jau keičiau į kitą ...nes riebalai taip įsigeria į gartraukio vidų kad paskutinį jau vos atidariau valdymo panelę doh.gif ...tai vis pagalvoju jai nebūtų ištraukiamas dar būtų dirbęs ir dirbęs...


Nelabai supratau, kas čia nutiko ax.gif Kodėl valdymo panelę reikia atidaryti? O tai negalima karts nuo karto pravalyti filtrus ir pan., kad taip neužsiterštų?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 01 13, 17:31)
Nelabai supratau, kas čia nutiko ax.gif Kodėl valdymo panelę reikia atidaryti? O tai negalima karts nuo karto pravalyti filtrus ir pan., kad taip neužsiterštų?

Tai jai jus montuosite gartraukį su ištraukiama valdymo panele tada laikui bėgant turėsite tokią bėda....aš ne apie filtrus kalbu....užsitešia gartraukio vidus...ištraukimo bėgeliai...
Atsakyti
Bet tai valdymas nebūtinai ant tos panelės bus, kad ir Jūsų pasiūytam Electrolux. Aš tai iš kitos pusės galvoju – jei visi tokio tipo gartraukiai ilgainiui taptų nenaudojami dėl to užsiteršimo, na tai niekas tokių nebepirktų ir nebegamintų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 01 13, 19:27)
Na pas mane dujos bet gartraukį per 5metus jau keičiau į kitą ...nes riebalai taip įsigeria į gartraukio vidų kad paskutinį jau vos atidariau valdymo panelę doh.gif ...tai vis pagalvoju jai nebūtų ištraukiamas dar būtų dirbęs ir dirbęs...

Š...dinas gartraukis buvo schmoll.gif
Namie 7 metai dirba ir dar 100 dirbs ... o gaminama kasdien ir ne po kartą.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 01 13, 17:41)
Bet tai valdymas nebūtinai ant tos panelės bus, kad ir Jūsų pasiūytam Electrolux. Aš tai iš kitos pusės galvoju – jei visi tokio tipo gartraukiai ilgainiui taptų nenaudojami dėl to užsiteršimo, na tai niekas tokių nebepirktų ir nebegamintų g.gif

Aš ne apie valdymą kalbu doh.gif ....realiai reikia paaiškinti tai prekybos vietoje kad būtų aiškiau ką noriu Jums pasakyti ...dar karta pasikartosiu naudotis aš galėjau bet laikui bėgant užsiteršia gartraukio vidus riebalais... ko pasekoje sunkia atsidarinėja valdymo panelė.
Todėl pasikartosi keičiau veikianti gartraukį bet labai sunkiai atsidarinėjo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 13 sausio 2015 - 17:45
QUOTE(Justesea @ 2015 01 13, 19:41)
Aš tai iš kitos pusės galvoju – jei visi tokio tipo gartraukiai ilgainiui taptų nenaudojami dėl to užsiteršimo, na tai niekas tokių nebepirktų ir nebegamintų g.gif

Ir teisingai galvojate!
Neužmuša demagogija lietuviško racionalumo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 13 sausio 2015 - 17:47
QUOTE(Kikker @ 2015 01 13, 17:44)
Aš ne apie valdymą kalbu doh.gif ....realiai reikia paaiškinti tai prekybos vietoje kad būtų aiškiau ką noriu Jums pasakyti ...dar karta pasikartosiu naudotis aš galėjau bet laikui bėgant užsiteršia gartraukio vidus riebalais... ko pasekoje sunkia atsidarinėja valdymo panelė.
Todėl pasikartosi keičiau veikianti gartraukį bet labai sunkiai atsidarinėjo..


Suprantu, kad ne apie valdymą kalbate, bet rašote „valdymo panelė“ dėl to ir pasitikslinau, kad nebūtinai ji valdymo. Na nesmė čia, nesusikalbėjom. Man vis tiek neramu, kad neištraukiamą naudojant eis dalis garų ant baldų, o pas mus bus aukštos spintelės iki lubų, be jokių stiklų, tai nesinori, kad nuolat ant jų garuotų.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 01 13, 17:49)
Suprantu, kad ne apie valdymą kalbate, bet rašote „valdymo panelė“ dėl to ir pasitikslinau, kad nebūtinai ji valdymo. Na nesmė čia, nesusikalbėjom. Man vis tiek neramu, kad neištraukiamą naudojant eis dalis garų ant baldų, o pas mus bus aukštos spintelės iki lubų, be jokių stiklų, tai nesinori, kad nuolat ant jų garuotų.

Dar karta pasiūlysiu ateiti į prekybos vietą ir pasižiūrėti tiek vieną gartraukį tiek kitą ir Jums parodys kad siurbimo plotas visiškai vienodas ...kad turėti gerą gartraukį rekomenduočiau pirkti gartraukį kuris turi Perimetrinė traukos sistema bet jų kainos viršija Jūsų biudžetą.
Atsakyti