Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 6

QUOTE(kukuoti @ 2015 02 06, 15:00)
reikia 60, o nera allenzi tokio?

Yra Allenzi OLIMPIA60X
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 02 06, 15:19)
Yra Allenzi OLIMPIA60X


Tai ar tai geriausias tokio tipo variantas uz panasia kaina, ar galima kazka geriau nusipirkti? Kuo geriau? Ko siam allenzi modeliui truksta?
Atsakyti
QUOTE(kukuoti @ 2015 02 06, 19:56)
Tai ar tai geriausias tokio tipo variantas uz panasia kaina, ar galima kazka geriau nusipirkti? Kuo geriau? Ko siam allenzi modeliui truksta?

Matau kad renkatės kaitlente juoda....matyt bus juoda orkaitė tai gal pasirinkti irgi juoda gartraukį...Allenzi ORBIS60BL
Atsakyti
QUOTE(kukuoti @ 2015 02 06, 15:57)
O kuo jis geresnis?

Ir kodel allenzi ekonominis? Del vardo? Ar dar turi kokiu trukumu?

Electrolux EFC60151X - žinomo gamintojo, aiškios kokybės modelis, kurio parametrais galite pasitikėti, nes jie surašyti pagal aiškius Europinius IEC standartus.
Alenzi - neaišku kas ir kaip parašyta. Tiesiog perkate "katę maiše". Pažiūrėjote - nupirkote, bet kas tai per daiktas realiai - niekada nesužinosite (jei neturite atitinkamo fizikos išsilavinimo).
Papildyta:
QUOTE(Kikker @ 2015 02 06, 16:52)
Modeliukas Elibloc HT GR A/80 MIN-MAX (m3/h)-300-800 4u.gif

Pagal naujausias Europos gartraukių parametrų matavimo madas Elibloc HT trauka yra tokia.
P.S. Beje ponios, ponai ir nesusipratę konsultantai tai yra OFICIALUS ELICA PUSLAPIS LIETUVAI ( o ne iš rusų katalogų išversti aprašymai)
Atsakyti
Žiūriu visi renkasi ištraukiamus gartraukius, ir jų daugiausia el. parduotuvėse. Man taip negražu kai matosi kažkoks šašas po spintele. Ar tie neištraukiami gartraukiai yra blogis? Kaip nors spintelėms gal negerai? g.gif
Gal kas rekomenduotų kokį neištraukiamą modelį, kad būtų nelabai garsus, ir gerai trauktų. Virtuvės plotas apie 14 kvadratų, jungiasi be durų su holu. už kokius 200-300 eurų? g.gif galima ir pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2015 02 07, 12:07)
Žiūriu visi renkasi ištraukiamus gartraukius, ir jų daugiausia el. parduotuvėse. Man taip negražu kai matosi kažkoks šašas po spintele. Ar tie neištraukiami gartraukiai yra blogis? Kaip nors spintelėms gal negerai?  g.gif
Gal kas rekomenduotų kokį neištraukiamą modelį, kad būtų nelabai garsus, ir gerai trauktų. Virtuvės plotas apie 14 kvadratų, jungiasi be durų su holu. už kokius 200-300 eurų?  g.gif galima ir pigiau  ax.gif

Pasižiūrėkite Elica BOXIN IX/A/56
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 02 07, 13:17)
Pasižiūrėkite Elica BOXIN IX/A/56


tas stiklas manęs kažkaip nežavi schmoll.gif nužiūrėjau šitokį: ELICA CIAK GR/A/56. Kaip jis? ar tas skaičius 56 nereiškia, kad jis siauresnis negu 60 cm? o gal dar kokių variantų yra?
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2015 02 07, 12:37)
tas stiklas manęs kažkaip nežavi  schmoll.gif nužiūrėjau šitokį: ELICA CIAK GR/A/56. Kaip jis? ar tas skaičius 56 nereiškia, kad jis siauresnis negu 60 cm? o gal dar kokių variantų yra?

Tai modeliukas 56 cm pločio montuojamas į 60 cm spintelę su ištraukiamu stiklu....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2015 02 07, 09:50)
Matau kad renkatės kaitlente juoda....matyt bus juoda orkaitė tai gal pasirinkti irgi juoda gartraukį...Allenzi ORBIS60BL


na mums aktualu kuo galingesnis, nes virtuveje nelabai yra normalaus vedinimo daugiau. Plieno spalva deres prie saldytuvo ir pilkos virtuves.

O ka manote apie si Elica TONDA IX F/60
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2015 02 07, 14:07)
..... Man taip negražu kai matosi kažkoks šašas po spintele. ....

Čia kaip padarysite. Pas mane ištraukiamas ir jo nesimato, kol neištrauki.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2015 02 08, 09:59)
Čia kaip padarysite. Pas mane ištraukiamas ir jo nesimato, kol neištrauki.


o kaip tą padaryt? gal kokį modeliuką rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2015 02 08, 13:57)
o kaip tą padaryt? gal kokį modeliuką rekomenduotumėt?

Baldininkai iš tos pačios plokštės uždėjo priekinę panelę.
Bosch DHI655FSD.
Atsakyti