Įkraunama...
Įkraunama...

ZOEVA

COLOR.LOVE.MAKEUP.

Oficialus Zoeva puslapis anglų kalba

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
foto iš interneto
Atsakyti
Tikiuosi gitaaa nesupyks, iš kitos temos atitempiau atsiliepimą, nesinori, kad pasimestų sm platybėse.
QUOTE(gitaaa @ 2015 01 05, 22:50)
pradėsiu nuo Zoeva šepečių, atrinkau tik tuos, kurie labai patinka ir yra kasdien naudojami.
225 minštučiausias fainulis, puikiai su juo "sublendinu" akį.  101 naudoju skaistalams, nepamainomas, nes gan didelis, jaukus, minkštas. žadu dar tokį pat vieną pirkti. 142 nors ir skirtas maskuokliui skirstyti, bet pas mane jis "aria" už du: tiek paskirtymui kreminio maskuoklio, tiek ir kreminiams šešėliams. nuostabus! anei kiek nesugeria į save produkto, viską palieka ten, kur ir priklauso palikti. ir paskutinis mylimukas, tai šepetys #102, kurį aš intensyviai eksploatuoju kaip kreminės tektūros pudrų "padengėją". pirmą kartą pamačiusi jį, pagalvojau, kad bus biški grybs, nes toks kažkos man neįprastas pasirodė... bet išbandžiusi, atsiprašiau šepečio ir dabar oficiliai skelbiu, kad mylėsiu jį, kol kandys mus išskirs. musėt ta meilė bus ilgesnė, nes kandys turbūt jo nemylės taip, kaip aš, mat jis sintetinio plauko.

user posted image

Zoeva Naturally Yours paletė. mano neprofesionalia nuomone, spalvos paletėje labai netgi tinkamai parinktos, yra visko, ko gali prireikti neįkyriam akių makiažui sukurti. kai kurios spalvos ypač pigmentuotos ir kas bent jau man svarbiausia - "nemurzinos" ir nebyrančios ant paakių. užskaitau šį reikalą ir rašau paletei pliusą.

user posted image


Atsakyti
Kai rinkausi sau šepetėlius atsiliepimų apie Zoeva Rose Gold Complete Eye Set buvo labai mažai, ką radau buvo ne anglų kalba, o lietuviškai išvis nieko smile.gif Ta proga pasidalinsiu įspūdžiais apie šepetėlius iš šio rinkinio 4u.gif

Visų pirma- kosmetinė. Puiki. Kokybiškai pasiūta ir tinka šepetėliams laikyti ar vežtis į kelionę. Visi šepetėliai minkšti ir švelnūs.

142/Concealer Buffer - nuostabus, puikus, lengva ir patogu jį naudoti. Tankus, švelnus. 10 balų
226/Smudger - dar vienas puikus šepetėlis: tankus, švelnus, patogus, įvairiai panaudojamas. 10 balų
322/Brow Line- vienas geriausių kada nors turėtų šepetėlių antakiams. Patogus tiek skystiems tiek presuotiems antakių produktams naudoti. Iš kitų išsiskiria savo tankumu. 10 balų
227/Luxe Sot Definer -švelnus šepetėlis, kuriuo tepu bazinę spalvą ant viso voko. Jei reikia truputį išsklaidau. 9 balai
230/Luxe Pencil - neblogas šepetėlis, švelnus, savo funkciją atlieka. Man iš jo trūksta tikslesnio galiuko ir tvirtesnių šerelių, kad nesilankstytų kai sklaidau liniją po apatiniu voku. 8 balai
237/Detail Shader - mažiukas mielas švelnus šepetukas. Nieko ypatingo jame kolkas neatradau. 8 balai
315/Fine Liner- idealus šepetėlis plonai linijai. Šiuo metu neturiu gelinės tekstūros voko pravedimo priemonės, išbandžiau su skysta priemone. Vietoj gamintojo šepetėlio naudojau Zoeva Fine Liner šepetuką ir iš pirmo karto gavosi labai gražiai ir lengvai. 10 balų



Atsakyti
Tęsiu šepetėlių iš Rose Golden Complete Eye Set apžvalgą smile.gif

317/Wing Liner - patogus malonus šepetėlis linijai nubrėžti. Kadangi labai patinka 315 tai šis mažiau naudojamas. Galėtų šiek tiek kietesnis būti. 9 balai
227/Luxe Soft Brush - vienintelis šepetėlis iš kurio po plovimo styro išlindęs šerelis. Labai minkštas paprastas šepetėlis. Lengvu sluoksniu padengti šešėliais voką ar biria pudra užfiksuoti paakių maskuolį tinkamas. 8 balai
224/Luxe Defined Crease - juo tepu tamsią spalvą į išorinį akies kamputį. Šiek tiek išsklaidau. 8-9balai.
234/Luxe Smoky Shader -šis šepetėlis man labai patinka. Tepu spalvą viduryje voko arba ant viso voko kai naudoju tik vieną spalvą visam akių makiažui. 10balų
228/Luxe Crease - didelis šepetėlis, kurį aš mažai naudojau. Bet spalvą išsklaido gerai. 9balai
Atsakyti
Gal turite sigmos sepeteliu ir galetumet palyginti kurie geresni. Ketinu isigyti trukstamu sepeteliu is sigmos, bet labai smalsu isbandyti ir siuos zoeva. Tik kad labai mazai atsiliepimu apie juos g.gif
Atsakyti
109/FACE PAINT - tobulas veido kontūravimui. Labai džiaugiuosi jį turėdama. Nepakeičiamas kai skubu ir makiažui neturiu daug laiko. Taip pat puikiai išsklaido kontūravimo produktą, kad neliktų ryškių linijų.Tinka nosies siaurinimui. Turiu virš mėnesio, naudoju beveik kasdien. Plaunu kartą į savaitę ir nei vienas plaukelis neišlindo good.gif
user posted image
user posted image
nuotraukos iš interneto
Atsakyti
Is cia tikriausiai naivu tiketis orginalo g.gif
http://www.aliexpres...2306575747.html
Atsakyti
Manx, tikrai naivu.

Zoeva naujienos:

Zoeva Rose Golde vol 2
user posted image
user posted image
Stovelis šepetėliams
user posted image

Bamboo Set Vol 2
http://www.thesocial...-vol-2-l-01.jpg
user posted image
user posted image
visos foto iš interneto
Atsakyti
Sveiki,

gal galėtumės pakomentuoti nr. 330 - šepetėlį lūpdažiui? tenka dažnai keisti tuos lūpų šepetėlius, galvoju dabar apie šitą.
Atsakyti
Norejau paklausti, ar Zoeva vokiskame puslapyje buna kokiu akciju, sale'u? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 07 03, 01:39)
Norejau paklausti, ar Zoeva vokiskame puslapyje buna kokiu akciju, sale'u? smile.gif


Ne
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 02 24, 00:56)
109/FACE PAINT - tobulas veido kontūravimui. Labai džiaugiuosi jį turėdama. Nepakeičiamas kai skubu ir makiažui neturiu daug laiko. Taip pat puikiai išsklaido kontūravimo produktą, kad neliktų ryškių linijų.Tinka nosies siaurinimui. Turiu virš mėnesio, naudoju beveik kasdien. Plaunu kartą į savaitę ir nei vienas plaukelis neišlindo good.gif

Naudojate jį presuotiems produktams ar kreminiams?
Atsakyti