Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Prisijungčiau tesco smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas uzaknesit is amazon.co.uk? prisijungciau su batukais 4u.gif
Atsakyti
Kviečiu prisijungti prie cocooncenter.co.uk Kaunas/Panevezys.Priimsiu iki nemokamo siuntimo, dabar turiu 60 eurų.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2015 01 19, 00:20)
Kviečiu prisijungti prie cocooncenter.co.uk Kaunas/Panevezys.Priimsiu iki nemokamo siuntimo, dabar turiu 60 eurų.

Sveikutes, pareklamuoti kokį ten jūros vandenuka lyg siuntetes, kokia kaina išeina? Prisijungiau, as iš Kauno
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2015 01 19, 08:57)
Sveikutes, pareklamuoti kokį ten jūros vandenuka lyg siuntetes, kokia kaina išeina?  Prisijungiau, as iš Kauno

Aš iš ten pati nesu pirkus, čia bus pirmas mano užsakymas, bet pirkau su kita mergaite http://www.cocooncen...135ml/3868.html
Gal kas nors ką pareklamuotų iš cocooncenter biggrin.gif

Daugiau nebepriimu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 19 sausio 2015 - 08:47
Labas rytas,

mergaites, jei is Amazon.de issiusta preke neturi siuntimo koduko sekimui, tai jos paprastu pastu laukti?
mano dvi prekes atskirai issiunte, tai viena turi DHL koda, kita neturi jokio. pirma karta man taip pasitaike ax.gif

Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2015 01 19, 08:51)
Labas rytas,

mergaites, jei is Amazon.de issiusta preke neturi siuntimo koduko sekimui, tai jos paprastu pastu laukti?
mano dvi prekes atskirai issiunte, tai viena turi DHL koda, kita neturi jokio. pirma karta man taip pasitaike ax.gif


Pastu be kodo turetu ateiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogellis @ 2015 01 19, 09:53)
Pastu be kodo turetu ateiti 4u.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
Na jau tesco dviese esam, ar butu dar mergaiciu ? As beje Kaune. Siuntimas kaip suprantu 10 svariuku
Atsakyti
Labas rytas,
Gal kuri žinot kur yra pirkti gera kaina atomaizerių kvepalams po 10 ml.?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti