Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(tuke @ 2015 01 17, 20:08)
Užsakymas buvo patvirtintas (In Progress )

tada YOU'VE BEEN REFUNDED

ir galiausiai SOME OF YOUR ITEMS HAVE BEEN CANCELLED

mad.gif


Ot rūpužiokai, nu žiūrėsim kaip čia man pavyks. Bet man free delivery nebuvo, nors užsakymas virš 100 sv. buvo, nors šalia ir rašė, kad virš 25 sv. - nemokamas, nė velnio, vis tiek priskaičiavo 3,99. Kažkas nito man čia su jais. PP neėmė, nes registruotas LT, korta sumokėjau.
Per kiek laiko jums atšaukė, greitai?
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2015 01 16, 14:31)
Primenu smile.gif na, žiauriai nesirenka, o kremai baigiasi biggrin.gif  4u.gif

Junkites, sioje vaistineje man labai patinka vaikui vaistukai muo temperaturos Dolormin. Taip olyntas pigiau, nuima nosytes paburkimą. Isla vaikų mėgstamos nuo gerklytės. Gerosios bakterijos omniflora ir kt,
Taip pat nuo moteriskų bėdų pienligės labai neblogos žvakutės
Atsiprasau, kad nuorodų neįkėliau blush2.gif

QUOTE(Luna888 @ 2015 01 17, 12:49)
Merginos ką perkat vaikams slogai ir gerklei gydyt ? ir kur ? ......

Pabandykit pasiziurėti unserekleineapotheke.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 17, 22:51)
Ot rūpužiokai, nu žiūrėsim kaip čia man pavyks. Bet man free delivery nebuvo, nors užsakymas virš 100 sv. buvo, nors šalia ir rašė, kad virš 25 sv. - nemokamas, nė velnio, vis tiek priskaičiavo 3,99. Kažkas nito man čia su jais. PP neėmė, nes registruotas LT, korta sumokėjau.
Per kiek laiko jums atšaukė, greitai?


Greitai, laiskai vienas po kito buvo
Atsakyti
Gal yra turinciu atliekama eye q baby arba eye q liquid citrinu ? Laukiu az
ps Feelunique jau antra karta neatsiuncia siuntinio ir negrazina pinigu sad.gif
Atsakyti
Jungčiausi prie http://www.cocooncenter.co.uk Vilnius 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nori greitai prisijungt prie boohoo
Reik 1 daikto, o nemokamas siuntimas UK nuo 25sv. Nenoriu bele ko prisidėt į krepšį biggrin.gif Padėkit biggrin.gif
-20proc nuo sale kainų, liko tik 2val.
Kaunas, arba persiunčiu.

O gal kas Kaune perka ir priimtu mane? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2015 01 17, 21:43)
Per kiek ASOS paprastai atsiunčia? Man suknelės penktadieniui reikia - ar spėtų kažin per kokias 4 d.d.?

keliauja apie savaitę, bet jie ilgai ruošia, apie savaitę-pusantros doh.gif čia siuntimas į LT, gal UK viduje greičiau sukasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 18 sausio 2015 - 08:59
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 01 17, 23:53)
Gal kas nori greitai prisijungt prie boohoo
Reik 1 daikto, o nemokamas siuntimas UK nuo 25sv. Nenoriu bele ko prisidėt į krepšį  biggrin.gif Padėkit  biggrin.gif
-20proc nuo sale kainų, liko tik 2val.
Kaunas, arba persiunčiu.

O gal kas Kaune perka ir priimtu mane? ax.gif


Aš buvau nesenai nupirkus, bet jūs mane nušaukit, bet nebuvo free deliverio cool.gif . Gal po 7 m. pirkimų internete nebematyt pradėjau ar ką biggrin.gif. Man irgi prie užsakymo rašė, kad free delivery nuo 25 sv., o kitoj eilutėj sėkmingai puikavosi delivery 3,99 sv. ir nieko nėjo padaryt su juo doh.gif
Atsakyti
Prasibėgau vakar per parduotuves, nepatinka man lietuviškos akcijinės kainos, tad renku užsakymą iš http://www.vertbaude...IsBoutique=true (pasidalinti siuntimą iki LT 5,90 EUR). Pirksiu rytoj (pirmadienį) vakare. Tik Vilnius. Atsiėmimas Bajorų kalvose arba prie pc Europa. Siunčia per UPS< tad atkeliauja per 2-4 darbo dienas. Užsakymų laukiu el. paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 18 sausio 2015 - 10:04
QUOTE(Luna888 @ 2015 01 17, 11:49)
Merginos ką perkat vaikams slogai ir gerklei gydyt ? ir kur ? ......

Jau kažkada buvau rašiusi, kad man visiškas atradimas buvo NutriBiotic purškalai su greipfrutų sėklų ekstraktu (GSE) nosiai ir gerklei - nuo praeito pavasario naudoju tek sau, tiek vaikui, ir kol kas (tfu tfu tfu) su visom slogom, gerklės skausmais susitvarkom per 1-2 dienas bigsmile.gif
Kitos yra rašiusios, kad tiesiog perka GSE ekstraktą ir skiedžia pagal poreikį lašinimui ar skalavimui.

O šiaip nuo peršalimo dar naudojam Umckalor (Umckaloabo) - perku iš vokiškų vaistinių (Umckaloabo iš unserekleineapotheke.de, nors pigiau ir pernai, ir dabar matau, kad yra Umckaloabo iš www.ventalis-shop.de).
Taip pat ir iš iHerb pabandėm - irgi veikia: Umckaloabo.

QUOTE(pupune @ 2015 01 17, 18:32)
Ar būna mytoys nuolaidų kodų? Jei taip - kaip juos gauti? 4u.gif

Googlint reikia mirksiukas.gif

QUOTE(Lux @ 2015 01 17, 21:05)
Landsend man atsiuntė info, kad išsiųsta ir parašyta, kad atskiru laišku atsiųs tracking number, kurį galima jų sistemoje suvesti, bet nieko neatsiuntė.

Rudenį kai siunčiaus į LT, tai siuntė neregstruotu 4u.gif

QUOTE(Duti @ 2015 01 17, 21:43)
Per kiek ASOS paprastai atsiunčia? Man suknelės penktadieniui reikia - ar spėtų kažin per kokias 4 d.d.?

Oi, nerealu schmoll.gif Kiek esu pirkusi, atsiunčia neregistruotu maždaug po 2 savaičių. Nebent naudotis kokiu nors pagreitintu (skubiu) siuntimu (tik nepamenu, ar toks yra) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 18 sausio 2015 - 10:54
Sveikos merginos, ar kurinors uzsisakinejot is http://www.jollychic.com/.? Kaio kokybe?
Atsakyti
gal kas tesco planuoja uzsakinet?
Atsakyti