Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

gal kas iš vilniečių užsisakinėjat iš S.Oliver siuntimui pasidalinti? papildoma 20% išpardavimo prekėms yra, prisijungčiau su pora prekių ax.gif
Atsakyti
Gal kas renkate is ASDA uzsakyma bendra artimiausiu metu ?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2015 01 15, 23:43)
Gal kam bus idomu  4u.gif
http://www.fragrance...62-4eaca06cc2f4

Nemokamas siuntimas i LT su kodu fsw


ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
ar kas jungėtės prie AMAZON.DE Prime? ar ten tokias sudėtingas lenteles reikia pildyti????
man kažko nepavyksta.

Prie angliško amazon.co.uk porą mygtuko paspaudimų ir prijungė g.gif
Atsakyti
Galvoju pirkti SD Šiauliuose, tik gavau siuntinį, bet vėl prireikė. Mano nedidelis krepšelis, norėčiau bent dvi susirast prisijungiančias siuntimui pasidalint.
Atsakyti
kas užsisakinėjate iš cocooncenter, žinokit, kad greituoju paštu nesiunčia aeorozolių, t. y. pvz. purškalų su jūros vandeniu ir pan. Mano siuntinys taip buvo sulaikytas ir grąžintas cocooncenter, o tada išimtas tas jūros vanduo ir vėl man išsiųstas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 16 sausio 2015 - 12:50
QUOTE(Galla @ 2015 01 16, 13:48)
kas užsisakinėjate iš cocooncenter, žinokit, kad greituoju paštu nesiunčia aeorozolių, t. y. pvz. purškalų su jūros vandeniu ir pan. Mano siuntinys taip buvo sulaikytas ir grąžintas cocooncenter, o tada išimtas tas jūros vanduo ir vėl man išsiųstas  biggrin.gif  4u.gif

tai plauku lako,taip iseina irgi nesiuncia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 01 16, 13:47)
Galvoju pirkti SD Šiauliuose, tik gavau siuntinį, bet vėl prireikė. Mano nedidelis krepšelis, norėčiau bent dvi susirast prisijungiančias siuntimui pasidalint.

Aš žadu šeštadieni pirkti sau. Jei nori, junkis (atvešiu į Šiaulius, nes savaitėje kartą važiuoju tai tikrai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikruole: 16 sausio 2015 - 12:59
Gal kas Vilniuj SD renkat ?
Per kiek ateina siuntinukas ?
Atsakyti
QUOTE(iScream @ 2015 01 16, 11:36)
gal kas iš vilniečių užsisakinėjat iš S.Oliver siuntimui pasidalinti? papildoma 20% išpardavimo prekėms yra, prisijungčiau su pora prekių ax.gif

o jie siuncia tiesiai i LT ????
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 16, 13:48)
kas užsisakinėjate iš cocooncenter, žinokit, kad greituoju paštu nesiunčia aeorozolių, t. y. pvz. purškalų su jūros vandeniu ir pan. Mano siuntinys taip buvo sulaikytas ir grąžintas cocooncenter, o tada išimtas tas jūros vanduo ir vėl man išsiųstas  biggrin.gif  4u.gif


kazkaip keista..as gruodzio pradzioje siunciausi net 3 purskiamus AVENE juros vandenis paciu didziausiu ml kiekio ir atsiunte..tiesiai i namus..gal cia kazkoks nesusipratimas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 16, 13:48)
kas užsisakinėjate iš cocooncenter, žinokit, kad greituoju paštu nesiunčia aeorozolių, t. y. pvz. purškalų su jūros vandeniu ir pan. Mano siuntinys taip buvo sulaikytas ir grąžintas cocooncenter, o tada išimtas tas jūros vanduo ir vėl man išsiųstas  biggrin.gif  4u.gif

Pirmadieni gavau viska, o buvo puse dezes humeriu. g.gif
Atsakyti