Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Gigli @ 2015 01 09, 10:51)
Gal kažkas Vilniuje renka kontaktinių lęšių užsakymą iš Lenkijos?



Aš planuoju greitu laiku pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 01 09, 12:04)
Aš planuoju greitu laiku pirkti smile.gif


Man irgi reiktu,o is kokio puslapio rinksit?
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 09, 10:23)
Laba smile.gif  Pakonsultuokit dėl Gap siuntimo. Jau pora dienų kaip DHL rodo, jog perduota mūsų paštui. Bet nuoroda tuščia, siutos numerio nėra. Kaip susirasti tą siuntą?

Skambinkite į DHL, jie turėtų duoti kitą siuntos nr. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 09, 10:23)
Laba smile.gif  Pakonsultuokit dėl Gap siuntimo. Jau pora dienų kaip DHL rodo, jog perduota mūsų paštui. Bet nuoroda tuščia, siutos numerio nėra. Kaip susirasti tą siuntą?


Man irgi taip buvo. Bet as skambinau i pasta. Nors kazkoki koda turejau, bet pagal ji nejo nieko susekt pasto sistemoj. Tai paskambinus isklausinejo mano adreso, tel (nors turejo ir taip tureti)... finale pristate ta pacia diena(skambinausi ryte) thumbup.gif
Turbut butu ir neskambinant pristate... bet gal taip greiciau viskas gavosi
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 09, 10:54)
laukti kol kurjeriai atneš. Man taip nešė beveik 2 sav.  doh.gif


Todėl ir noriu ieškoti siuntos smile.gif

QUOTE(Beautiful Life @ 2015 01 09, 11:34)
Skambinkite į DHL, jie turėtų duoti kitą siuntos nr.  4u.gif


Į Lietuvišką DHL?

QUOTE(jovita2014 @ 2015 01 09, 11:37)
Man irgi taip buvo. Bet as skambinau i pasta. Nors kazkoki koda turejau, bet pagal ji nejo nieko susekt pasto sistemoj. Tai paskambinus isklausinejo mano adreso, tel (nors turejo ir taip tureti)... finale pristate ta pacia diena(skambinausi ryte)  thumbup.gif
Turbut butu ir neskambinant pristate... bet gal taip greiciau viskas gavosi


Bendruoju pašto numeriu skambinot, ar pašto kurjeriams?
Atsakyti
Sveikos,

gal yra renkanciu BOOTS.COM[SIZE=7] zuvu taukams vaikiskiems Vilniuje?

Paskaiciavau, kad labiau apsimoka siusti i UK per Tuki, nes ten nuo 50 svaru nemokamas siuntimas, o nuo 80 svaru yra kodukas, duodantis 10 svaru nuolaida..taigi reiktu viso 6 norinciu..per tuki, kaip suprantu siuntimas 12 lt/2kg - tai 6 pakuotes greiciausiai daugiau nesvertu..butu kiekvienai po 2 lt uz siuntima i Vilniu..

pakuote 180 kapsuliu zemuogiu skonio kainuotu 13,62 svaru + tukio siuntimas

galeciau ir pati parinkti, bet niekada nesiunciau per Tuki.. 4u.gif
gal atsirastu jau patyrusiu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 09, 00:00)
Kaune renku uzsakyma is cocooncenter.co.uk. Vyksta ispardavimai, galima isigyti Bioderma, Avene ir kt. prekes zenklu produktus pigiau nei Lietuvoje esanciose vaistinese. Miestas - Kaunas (galimas persiuntimas jei jums apsimoka). Uzsakymu lauksiu el. pastu - gaaabriele@yahoo.com . Laisko pavadinime butinai nurodykite SM nika. Lauksiu krepseliu kol surinksiu iki nemokamo siuntimo, bet ne anksciau sestadienio pietu  4u.gif


papilde Bioderma micelininiu vandenuku, tai vel renku uzsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 09, 13:37)
papilde Bioderma micelininiu vandenuku, tai vel renku uzsakyma smile.gif

įmeskit nuorodą, konkrečiai kokie tie geri, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 09, 12:32)
Todėl ir noriu ieškoti siuntos  smile.gif
Į Lietuvišką DHL?
Bendruoju pašto numeriu skambinot, ar pašto kurjeriams?


Atrodo išsiaiškinau. Rodūnios plente siuntiniai.
Papildyta:

Nežinau ar pačios perkam clarcs.co.uk Vaikiški batai nuo 10 svarų dabar http://www.clarks.co...c...kids shoes]
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 09, 12:32)
Bendruoju pašto numeriu skambinot, ar pašto kurjeriams?


Kazkoki internete radau bendra ju tel, o ten atsiliepusi darbuotoja paaiskino pagal ta mano koda, kad tokia siunta yra. Tada uzsirase mano kontaktus, paklause ar pati noriu atvaziuot atsiimt siuntinio ir is kokio skyriaus noreciau, ar lai kurjeris pristato. Pasakiau kad tegu kurjeris pristato, nes visvien papildomai nieko moket nereikia. Visvien kazkoki siuntos numeri turit, tai bandykit skambint. Blogiau nebus smile.gif
Atsakyti
Gal kas nešiojate tokius crocsus ir galėtumėt pakomentuoti? Matau, nuolat jiem siūlo gerą kainą, gal nelabai populiarūs/nelabai patogūs? Ką manot apie juos?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2015 01 09, 10:20)
Labas rytas 4u.gif
Mergaitės, gal turite atliekamą M kas užsakę?
Dabar matau xxl yra 4u.gif
http://www.gap.eu/br...id=000982618001


QUOTE(LinaGustė @ 2015 01 09, 10:32)
O gal kas tokia turit ir pakomentuotumete dydi  4u.gif


Aš turiu XXL, parduodu dabar, ką domina - 20 eurų, pirmadienį siųsiu atgal 4u.gif Labai faina, mano dukra mažesnę pasiėmė, labai patiko. XXL atitinka maždaug S-M dydį, tik rankovės trumpokos suaugisiam, tiktų maždaug iki 156 cm ūgio.
Atsakyti