Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 15, 15:23)
o renkates lietuva?

ne, UK

QUOTE(Taniu @ 2015 01 15, 16:13)
Aš atsiskaičiau PayPal. Viskas pavyko gerai. Bet puslapis labai dažnai striginėjo. Gal dėl to jums nepavyksta. Bandykit, kartokit, gal pavyks

gal, reikės pabandyti kitą kartą, nes jau prekių nebelikę ką norėjau pirkti unsure.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit. Negavau iš Landsend.co.uk tracking number, tik order number. Į ką kreiptis, skambinti telefonu ar galima per kažkokį chat?
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2015 01 16, 02:55)
na rinkausi tą UK7 rožinių, rodė kainą 14 svarų, o jau gale kitokią...  g.gif
prie siuntimo rašo
Choose a delivery option
Standard (6 to 8 business days)
Priority Express (2-4 business days)
pasirenku tą standart, nu ir paskaičiuoja man dar siuntimą 6 su virš  doh.gif  doh.gif  doh.gif



siunciantis i lietuva priskaiciuoja PVM dar.. UK vaikiškiem batam jis netaikomas 4u.gif
Atsakyti

na rinkausi tą UK7 rožinių, rodė kainą 14 svarų, o jau gale kitokią... g.gif
prie siuntimo rašo


o koks cai europinis dydis?
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2015 01 16, 09:22)
na rinkausi tą UK7 rožinių, rodė kainą 14 svarų, o jau gale kitokią...  g.gif
prie siuntimo rašo
o koks cai europinis dydis?

Į UK siunčiant kaina pasikeičia? Pabandžiau, nuėjau iki galo, man nesikeičia kaina, rodo 14 svarų.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2015 01 16, 10:37)
Į UK siunčiant kaina pasikeičia? Pabandžiau, nuėjau iki galo, man nesikeičia kaina, rodo 14 svarų.


juk rašo merginos,kad pakelia kainą, o ne nuleidžia. apie tai ir kalba, kad siunčiant į LT pridedamas PVM'as, todėl ir kaina kyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 16 sausio 2015 - 09:50
Sekmadieni pirksiu kontaktinius lesius is www.szkla.com
Siuntimas turetu gautis max iki 1.5 Eur.
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2015 01 16, 04:06)
tai jūs tikriausiai tiesiai į Lietuvą siunčiatės?
Mes dažniausiai siunčiamėsi per UK adresą (per Tukis arba PirkAnglijoje.lt)
Tuomet į šiuos UK adresus - pristato nemokamai, o toliau į Lietuvą - pagal svorį  4u.gif

Na jo, rašiau siųsti iškart į LT... Niekad nebandžius aš su tom adreso nuomom doh.gif na reiks nepražiopsot kada dar kooperuosis kas, už tokią kainą kitai žiemai paimčiau abem panom.
O iš amazon UK galima tik per UK siųstis? ar įvairiai būna?
ir gal kas žinot kaip labiau apsimoka, ar per tukį ar PA, ar pirkti giminių adresu UK ir kad jie persiųstų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2015 01 16, 12:04)
Na jo, rašiau siųsti iškart į LT... Niekad nebandžius aš su tom adreso nuomom  doh.gif na reiks nepražiopsot kada dar kooperuosis kas, už tokią kainą kitai žiemai paimčiau abem panom.
O iš amazon UK galima tik per UK siųstis? ar įvairiai būna?
ir gal kas žinot kaip labiau apsimoka, ar per tukį ar PA, ar pirkti giminių adresu UK ir kad jie persiųstų?  ax.gif


Jei is Kauno, tai galiu prie savo prijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Reikia pagalbos, užsiregistravau www.pirkanglijoje.lt ir neleidžia taisyklingai užrašyti adreso. Gal kuri greičiau atrašys nei administratoriai. Ką reikia rašyti prie State/Province/Region: (rašau Essex), tačiau meta klaidą. Ką reikia rašyti? Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2015 01 16, 12:11)
Jei is Kauno, tai galiu prie savo prijungti  mirksiukas.gif

Vilnius... O prieš sezoną, pvz rudenį, gal irgi bus tokios akcijos? blin bijau kad nepataikysiu su dydžiu mažajai doh.gif
kažkuri klausė, UK7 tai 23 dydis berods.
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2015 01 16, 11:16)
Sveiki. Reikia pagalbos, užsiregistravau www.pirkanglijoje.lt ir neleidžia taisyklingai užrašyti adreso. Gal kuri greičiau atrašys nei administratoriai. Ką reikia rašyti prie State/Province/Region:  (rašau Essex), tačiau meta klaidą. Ką reikia rašyti? Dėkoju


ačiū, nebereikia :-)
Atsakyti