Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(laurita99as @ 2015 01 15, 21:16)
Reikejo moketi butent per pay pal.As grazinau gruodzio menesi, pay pal skelbe akcija iki gruodzio 31 d grazinimas nemokamas, bent man rodos lyg pratese.Kur atsiunte i el.pasta pay pal  mokejima, ten buvo apacioje prisiregistruoti, uzpildai forma, kad nori grazinti preke, reikejo nufotografuoti supakuota deze, su mano adresu ir gavejo adresu, taip pat nuskanuoti apmokejimo ceki.Po viso sitos parase po 2 dienu, kad visi reikalavimai ispildyti, ir dar po 3 d grazino pinigus uz siuntima i pay pal saskaita 4u.gif


Pratęsė dar šiems metams, galima pasinaudot 12 kartų.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 01 15, 21:17)
gausiu toki laisva-pirkau kai kaina uz du buvo 8.39 http://www.amazon.co...d=ANFGLZWPG698I, tai gaunasi su siuntimu per Tuki 5.18 euru .laukiu kaip tik sios siuntos siomis dienomis  4u.gif

Man reikejo to, kur itraukia pinigus, bet paklausiu ir del tokio, nes cia ne sau ieskau 4u.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 01 15, 21:35)
Man reikejo to, kur itraukia pinigus, bet paklausiu ir del tokio, nes cia ne sau ieskau 4u.gif  dekui 4u.gif


Sitie niekam tike
Siaip pazaidimui tik

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2015 01 15, 20:16)
Reikejo moketi butent per pay pal.As grazinau gruodzio menesi, pay pal skelbe akcija iki gruodzio 31 d grazinimas nemokamas, bent man rodos lyg pratese.Kur atsiunte i el.pasta pay pal  mokejima, ten buvo apacioje prisiregistruoti, uzpildai forma, kad nori grazinti preke, reikejo nufotografuoti supakuota deze, su mano adresu ir gavejo adresu, taip pat nuskanuoti apmokejimo ceki.Po viso sitos parase po 2 dienu, kad visi reikalavimai ispildyti, ir dar po 3 d grazino pinigus uz siuntima i pay pal saskaita 4u.gif

aciu,bet jau nieko neturiu ka fotkinti,tiek to zinosiu,jei dar kazka reikes grazinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2015 01 15, 20:50)
šiandiena amazon'e Crocsų gerom kainom užmačiau (ne visų dydžių ir spalvų žinoma).

pvz, winter puff, rožiniai - 14svarų (po tiek berods buvo nesenas masinis pirkimas). UK7 dydis

http://www.amazon.co...rd_i=1638868031

Light gust (su šviesytėm) nupirkau po 18svarų:

http://www.amazon.co...1RZC68VC34K2F14
(rožinius, C8)

ir daugiau ten panašių variantų yra wink.gif

jau uzpirkau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu 4u.gif
http://www.fragrance...62-4eaca06cc2f4

Nemokamas siuntimas i LT su kodu fsw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanile: 15 sausio 2015 - 22:49
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 15, 23:03)
jau uzpirkau biggrin.gif

Kiek jum gavosi su siuntimu?
Niekad nepirkau dar iš amazono, nesuprantu kodėl man ir kainą užkėlė iki 16,94 svarų, ir siuntimas vos ne 7 svarai? g.gif kaži ką ne taip dariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2015 01 16, 01:59)
Kiek jum gavosi su siuntimu?
Niekad nepirkau dar iš amazono, nesuprantu kodėl man ir kainą užkėlė iki 16,94 svarų, ir siuntimas vos ne 7 svarai?  g.gif kaži ką ne taip dariau?  g.gif

Kiekvieno dydžio ir spalvos kaina skiriasi. Jūs tikriausiai pasirinkote ne tuos pigiausius smile.gif Deja iš žieminukų maniškiam irgi netiko dydžiai schmoll.gif O siuntimo kainą, einant toliau link apmokėjimo leidžia pasirinkti nemokamą, tik terminas keliom dienom ilgesnis. Ką tik užsakiau vasarai crocsus tai žada atsiųst 21-23 dieną UK adresu. Dar yra kažkoks nemokamas amazon prime siuntimas, bet su tom narystėm niekad nesigilinau, tai nežaidžiu, kad po to nereikėtų susimokėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 01 16, 02:15)
Kiekvieno dydžio ir spalvos kaina skiriasi. Jūs tikriausiai pasirinkote ne tuos pigiausius smile.gif Deja iš žieminukų maniškiam irgi netiko dydžiai  schmoll.gif  O siuntimo kainą, einant toliau link apmokėjimo leidžia pasirinkti nemokamą, tik terminas keliom dienom ilgesnis. Ką tik užsakiau vasarai  crocsus tai žada atsiųst 21-23 dieną UK adresu. Dar yra kažkoks nemokamas amazon prime siuntimas, bet su tom narystėm niekad nesigilinau, tai nežaidžiu, kad po to nereikėtų susimokėt  biggrin.gif

na rinkausi tą UK7 rožinių, rodė kainą 14 svarų, o jau gale kitokią... g.gif
prie siuntimo rašo
Choose a delivery option
Standard (6 to 8 business days)
Priority Express (2-4 business days)
pasirenku tą standart, nu ir paskaičiuoja man dar siuntimą 6 su virš doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 16 sausio 2015 - 01:56
QUOTE(*Camelia* @ 2015 01 16, 01:55)
na rinkausi tą UK7 rožinių, rodė kainą 14 svarų, o jau gale kitokią...  g.gif
prie siuntimo rašo
Choose a delivery option
Standard (6 to 8 business days)
Priority Express (2-4 business days)
pasirenku tą standart, nu ir paskaičiuoja man dar siuntimą 6 su virš  doh.gif  doh.gif  doh.gif


tai jūs tikriausiai tiesiai į Lietuvą siunčiatės?
Mes dažniausiai siunčiamėsi per UK adresą (per Tukis arba PirkAnglijoje.lt)
Tuomet į šiuos UK adresus - pristato nemokamai, o toliau į Lietuvą - pagal svorį 4u.gif
Atsakyti
Gal kas is tbs sako?Ar taiko kokia nuolaida dabar?Dekoju.
Atsakyti
Mergaitės, gal katra iš cocooncenter.co.uk perkat ir trūksta kompanijos iki free deliverio-prisijungčiau su nediduku ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 16 sausio 2015 - 08:20