Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Sveiki,gal kuri norėtų prisijungti prie užsakymo iš mytoys.de? Miestas- Vilnius.
Atsakyti
Ar kas nors MANGO grazinima esat dare? blush2.gif prisisakiau rubeliu bijau kad gali netikti kazkas ir jau mastau kaip cia reiks grazinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2015 01 15, 13:51)
Aš su 39 perku UK 6 dydį. Praktiškai visada tinka (vieni bateliai spaudė), rudeniniai / žieminiai kiek didesni būna, mano nuomone  blush2.gif Pirkau ką tik 6, tai vos vos lyg per laisvi  ax.gif

4u.gif kas darė grąžinimą gap.eu, per kiek dienų grąžino pinigus?
išsiunčiau 12,29, rodo, kad 01.06 gauta Vokietijoj ir viskas. Pinigų nėr  verysad.gif

Jau rasiau kad mano siunta nuo 24d vokietijoj. Gap parasiau.rai sakė laukt 15darbo dienu nuo išsiuntimo. O praėjo tai 17d. Vėl jų paklausia koks užsakymo statusas...neatsakė dar.
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2015 01 15, 15:09)
mergaitės, žinau, kad jūs DEMAR'ų ekspertės, geri tokie botai, ne sunkūs :
http://www.musumazyl...demar-guminukai


buvau pirkus sunui tokius, kai jis kokiu 4 metuku buvo... man pasirode sunkoki ir sunus nenorejo jais autis...
Atsakyti
Gal yra norinciu kooperuotis prie MANGO ? SALE papildytas ir kanos geresnes nei kad buvo thumbup.gif
Atsakyti
O jus rinksit?
Nes as galvoju rinkti, tik dabar turiu isbegti porai valandu.
Atsakyti
QUOTE(ledevil @ 2015 01 15, 16:21)
Ar kas nors MANGO grazinima esat dare? blush2.gif prisisakiau rubeliu bijau kad gali netikti kazkas ir jau mastau kaip cia reiks grazinti g.gif

Esu dariusi, tik per kvailuma siunciau neregistruota, tai dingo, rasiau parduotuvei, bet atsakymo negavau verysad.gif
Atsakyti
Kviečiu jungtis prie Sportsdirect Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Gal kas noretu jungtis prie amazon.fr siuntimui pasidalinti? Nusiziurejau batus su labia gera nuolaida, bet pirkti viena pora batu labia siuntimas brangiai gaunasi verysad.gif
Atsakyti
Feelunique.com visai neblogas sale'as.
pvz. 2 Lancome tušai tik 28,74€, kai pas mus vienas virš 34€ doh.gif
http://www.feeluniqu...Mascara-Duo-Set
Plius perkant pirmą kartą su rekomendacija dar -10% mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ledevil @ 2015 01 15, 14:21)
Ar kas nors MANGO grazinima esat dare? blush2.gif prisisakiau rubeliu bijau kad gali netikti kazkas ir jau mastau kaip cia reiks grazinti g.gif

As dariau,pries kaledas kaip tik,tai kazkur po 10d.atgavau pinigus,siunciau neregistruota,bet as ne LT.
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2015 01 15, 12:51)
Aš su 39 perku UK 6 dydį. Praktiškai visada tinka (vieni bateliai spaudė), rudeniniai / žieminiai kiek didesni būna, mano nuomone  blush2.gif Pirkau ką tik 6, tai vos vos lyg per laisvi  ax.gif

4u.gif kas darė grąžinimą gap.eu, per kiek dienų grąžino pinigus?
išsiunčiau 12,29, rodo, kad 01.06 gauta Vokietijoj ir viskas. Pinigų nėr  verysad.gif


As dariau grazinima 12,27, vakar parase laiska, kad siuntinuka gavo ir grazinis pinigus.Buvau rasiusi jiems praeita savaite, parase laukti 30 d, tada rasyti, jei per tiek laiko jie neparasys del grazinimo 4u.gif


QUOTE(ledevil @ 2015 01 15, 15:21)
Ar kas nors MANGO grazinima esat dare? blush2.gif prisisakiau rubeliu bijau kad gali netikti kazkas ir jau mastau kaip cia reiks grazinti g.gif


As dariau, labai paprasta, o jei dar mokejot per Pay pal, tai yra galimybe grazinti nemokamai 4u.gif
Man Pay pal grazino 97 Lt uz Mango grazinima, nes pastas paskaiciavo kaip siuntini 4u.gif
Atsakyti