Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(AlmaJa @ 2015 01 13, 20:29)
O kaip ta koperacija su keliom mergaitem padaryti? Nes tikrai nesunku butu priimti ir pas save man. Tik nelabai suprantu kas kaip turi vykti  g.gif

Gal gati kas i az parasyti, kad temos netersciau su savo klausimais.

Is anksto dekoju  bigsmile.gif


Galit tukiui i emaila parasyt, kad jus priimtumet iki 7 kilogramu, arba galima jos temoje sekti - kai merginos kooperuojasi ir prisirasyti - kur patogiausia pasiimt wink.gif
Atsakyti
TBS jum normaliai atsidaro? Kokia kategorija prekiu bepasirinkciau, man raso - sorry, bet jusu pasirinktoj kategorijoj siuo metu nera produktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2015 01 13, 22:24)
Sakykite kokia kurjeriu tarnyba pristato cocooncenter.co.uk, nes gavau sekimo numeri, bet kolkas nelabai suprantu per ka keliauja g.gif

Lietuvoje tau atves DPD, o veza tai ten kazkokie kiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 01 13, 20:50)
TBS jum normaliai atsidaro? Kokia kategorija prekiu bepasirinkciau, man raso - sorry, bet jusu pasirinktoj kategorijoj siuo metu nera produktu lotuliukas.gif


Man tas pats, jau galvojau akyse vaidenasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 01 13, 13:18)
dar laukiu siandien 1 ar 2 prisijungiant prie vokieciu vaistines www.bio-apo.de ir uzsakau siandien, nes savaitgali turejom nenumatytu reikalu ir negalejau uzsakyti  4u.gif

truksta vienos mergaites ir bus po 1 eura siuntimas thumbup.gif gal kam reikia siuslerio drusku 4u.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu jungtis prie E5 Vilniuje?
Galeciau parinkti,..
Atsakyti
Gal butu,reik paziuret ka gero duoda. Po kiek gautus rinksit?
Atsakyti
darausi f&f [siusiu per tuki] ir sd, gal kas nori jungtis siuntimui pasidalint? ryt ryte uzsakau. Telsiai, persiunciu
kudikiss@yahoo.com
Atsakyti
sveikos merginos dėl gap kas pirkote mergaitėm striukytės po 24.99 euro, kaip spalvos realiai kas matėte kuri geriau, pilka ar rožinė? ir ar atitinka dydi ? ačiū 4u.gif
Atsakyti
O gap vaikisku striukiu dydziai atitinka? kita ziema mazike bus 2.2-2.6 m, jauciu pirk 3m?
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 12, 17:40)
Ar butu norinciu jungtis prie http://www.clothingattesco.com/ ? Uzsakyma rinkciau iki 50 svaru (kad butu nemokamas siuntimas i UK adresa). Is UK siuntimas kainuotu pagal svori (6lt/1kg) smile.gif Norinciu prisijungti lauksiu - gaaabriele@yahoo.com  4u.gif


Vis dar renku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2015 01 13, 14:38)
doh.gif  pavėlavau, gal dar kas užsakinės iš sportsdirect ax.gif
QUOTE(kipitun @ 2015 01 13, 15:09)
O kokiam mieste reikia? Aš Vilniuje gal užsakinėsiu.
Tai kooperuojames. SD temoj parase, kad Tina Les renka Vilniuj, tai jungiames prie vienos kazkurios..
Atsakyti