Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(saldu @ 2015 01 13, 16:27)
Cia S dydis ant 5m berniuko  smile.gif  pirkom 6metei puseserei wink.gif


QUOTE(asedita @ 2015 01 13, 17:00)
Turiu si paltuka atliekama, gal ka domina


Labai viskas priklauso ne nuo amziaus, o nuo vaiko ugio. Mano dukryte 5,5m., bet 120cm ugio, tai sis paltukas S dydzio kaip tik dabar nesiot, rudeni tikrai bus mazas. Todel pirkome 2 dydzius - ir S, ir M biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2015 01 13, 18:15)
Merginos, kaip sekti cocooncenter.co.uk uzsakyma? Gavau emeila, kad ishsiusta, bet prisijungus prie savo accounto "Your orders" raso "You have never placed an order on our website"  g.gif


mokejote paypalu? Grieciausiai pasirinkote apmoketi express Paypalu, kuomet apmokama "vienu" paspaudimu, o ne ilga kelia einant link check out. Apmokant tuo greituoju budu prie uzsakymo istorijos nelieka uzsakymo, bent jau man taip paaiskino. Nes apmokejau paypalu, bet prie uzsakymu istorijos nebuvo jokio uzsakymo, sunerimau, tai parasiau i ju aptarnavimo servisa smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, patarkit, šita striukė pūkinė? http://www.gap.eu/br...id=000982366002 nes, cia nerašo, o amerikonai nurodo kad pūkinė doh.gif
Gal kuri pirkot? ar šilta? kaip kokybė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MICKEYO: 13 sausio 2015 - 17:53
QUOTE(MICKEYO @ 2015 01 13, 18:35)
Mergaitės, patarkit, šita striukė pūkinė?   http://www.gap.eu/br...id=000982366002  nes, cia nerašo, o amerikonai nurodo kad pūkinė doh.gif
Gal kuri pirkot? ar šilta?

jei nerašo,kad pūkinė-bus ne pūkinė. usa vadinasi kitokia striukė smile.gif

bet ir ne pūkinės GAP bent berniukam tikrai šiltos striukės.
mano dukrytė vyrensioji nuo 2 metų nenešioja pūkinių striukių. nei karto nesušalo, o priežiūra 100 kart paparstesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 13 sausio 2015 - 17:42
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 13, 18:33)
mokejote paypalu? Grieciausiai pasirinkote apmoketi express Paypalu, kuomet apmokama "vienu" paspaudimu, o ne ilga kelia einant link check out. Apmokant tuo greituoju budu prie uzsakymo istorijos nelieka uzsakymo, bent jau man taip paaiskino. Nes apmokejau paypalu, bet prie uzsakymu istorijos nebuvo jokio uzsakymo, sunerimau, tai parasiau i ju aptarnavimo servisa smile.gif



Aciu, tikrai taip -mokejau paypalu.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2015 01 13, 16:40)
Populiarusis GAP paltukas. Na labai jau gražus. wub.gif
vakar issiustas- siandien gautas.


daug kas tokius pirkot, sakykit, o kaip jis naturoj atrodo blush2.gif ar rimtas, siltas?storas viduje pasiltinimas? ax.gif
Atsakyti
Vilniuje niekas neužsakinės everything5pounds?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 13 sausio 2015 - 19:48
Gal kas mangooutlet renkate Kaune? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune renka Gap?
Atsakyti
Sakykite kokia kurjeriu tarnyba pristato cocooncenter.co.uk, nes gavau sekimo numeri, bet kolkas nelabai suprantu per ka keliauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 13, 14:31)
jei pasiimsit Kaune - uz persiuntima moket nereiks, tik jei nebus 7 kg - gausit ne i namus, o pas kuria nors nare, kuri priims kooperacija - arba i namus, jei sutiksit priimt dar keliu mergaiciu siuntinukus  mirksiukas.gif


O kaip ta koperacija su keliom mergaitem padaryti? Nes tikrai nesunku butu priimti ir pas save man. Tik nelabai suprantu kas kaip turi vykti g.gif

Gal gati kas i az parasyti, kad temos netersciau su savo klausimais.

Is anksto dekoju bigsmile.gif
Atsakyti