Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(dajana03 @ 2015 01 11, 20:47)
labas, prašysiu pagalbos, kurioj parduotuvėj galima užsisakyt parafino po 1kg ar po 500 gr vonelei. ačiū už pagalbą biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

www.cascada.lt su omni id kortele 10 % nuolaida. Galit uzsisakyti, galit nusipirkti pati parduotuveje. Perku tik sioje parduotuveje.
http://www.nagai.lt/...roceduroms.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 12 sausio 2015 - 19:05
O is kur merginos perkates zieminius kombius tokiems truputi paaugusiems 3-5 metu vaikuciams ? Gal dar kam aktualu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2015 01 11, 20:14)
Laba, merginos, gal zinot kur butu galima rasti siuos http://www.vaistine....o...4&ID=345789 papildus pigiau, ieskojau vokieciu vaiztinese, bet siuntimas i LT 22 eurai, nebent kooperuotis ir dalintis siuntima, taciau gal yra dar kazkur, kur as tiesiog nezinau. Aciu is anksto

pabandykit pas mus Camelijoj pasižiūrėt, dabar nuo 13 val iki 15val taiko 20 proc. visoms prekėms, iškyrus akcijinėms ir komepns. vaistams.
Kai ieškojau Pantogar pigiau , niekur neradau ,tai dabar jie camelijoj su šia akcija kainuos apie 85lt , labai nebloga kaina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 12 sausio 2015 - 20:09
Vis praleisdavau pro akis, bet db prireikė smile.gif
Kur perkat eos lupu balzamus?
Atsakyti
merginos, o gal kuri bandete pirkti is JAV nuomotu adresu? idomu kaip geriau gaunasi ar pirkt per tarpininkes ar per tas firmas siustis g.gif

Papildyta:
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2015 01 12, 21:13)
Vis praleisdavau pro akis, bet db prireikė smile.gif
Kur perkat eos lupu balzamus?

pigiausiai, bent kiek man teko matyti, galima rasti wallmart, bet cia JAV arba ebay pasigaudyt 4u.gif
Atsakyti
Ar kam buvo problemų, perkant iš amazon.co PA adresu. Tai mano 1 pirkinys , gavau šiandien iš amazono laišką:

We tried, but failed to deliver your package today because we couldn’t gain security access to the address given, or the delivery was attempted outside of business hours.

Please contact us to provide information, such as a gate code, to help the delivery driver gain access to the building. Once you provide this, we’ll reattempt delivery the next day. Your tracking ID is XXXXXX

We'll make a total of three attempts to deliver your package before returning it to Amazon.

Learn more about what actions you can take to manage your delivery.

Kame gali būti problemą?

Rašysiu dar PA g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2015 01 12, 14:21)
Niekur nerašo, kad naudotas  biggrin.gif  O kodėl būtent šį išsirinkot? O ne Phillips pvz?  blush2.gif

Sio keiciasi galvute, daugiau suviu, tinka visur epiliuoti, o philips vienkartinis, daugiau papildyti negalima smile.gif Ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(blacksunflower @ 2015 01 12, 18:45)
o gal per TUKI kaip nors galima?


Tai jokio skirtumo per Tuki ar per PA, as tada man atrodo per Tuki ir bandziau. Tiesiog nepriime lietuviskos korteles ir tiek, o kitokios as neturejau ax.gif

QUOTE(nieko_sau @ 2015 01 12, 20:32)
Ar kam buvo problemų, perkant iš amazon.co PA adresu. Tai mano 1 pirkinys , gavau šiandien iš amazono laišką:

We tried, but failed to deliver your package today because we couldn’t gain security access to the address given, or the delivery was attempted outside of business hours.

Please contact us to provide information, such as a gate code, to help the delivery driver gain access to the building. Once you provide this, we’ll reattempt delivery the next day. Your tracking ID is XXXXXX

We'll make a total of three attempts to deliver your package before returning it to Amazon.

Learn more about what actions you can take to manage your delivery.

Kame gali būti problemą?

Rašysiu dar PA  g.gif


Cia apie UK Amazon kalbat? Jei taip, tai greiciausiai bande pristatyti siuntinuka savaitgali, bet niekas neprieme. Man yra siunte toki teksta kai per PA siunciausi ir bande savaitgali pristatyti. Nieko tokio, paskui Amazon pristate i PA sandeli pirmadieni ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 01 12, 21:52)
Tai jokio skirtumo per Tuki ar per PA, as tada man atrodo per Tuki ir bandziau. Tiesiog nepriime lietuviskos korteles ir tiek, o kitokios as neturejau ax.gif
Cia apie UK Amazon kalbat? Jei taip, tai greiciausiai bande pristatyti siuntinuka savaitgali, bet niekas neprieme. Man yra siunte toki teksta kai per PA siunciausi ir bande savaitgali pristatyti. Nieko tokio, paskui Amazon pristate i PA sandeli pirmadieni ir tiek smile.gif


Taip amazon UK, Ačiū nuraminot 4u.gif
dar parašiau amazonui, patikslinau adresa , tikiuosi busviskas ok smile.gif
Atsakyti
Gal zinot, kur galeciau rasti ventili/ kistuka pripuciamam sporto kamuoliui?
Toks kamuolys http://www.teida.lt/...amuolys-65.html
Teida neturi atskirai verysad.gif
Atsakyti

Kviečiu jungtis prie kontaktiniu lęšių iš
www.szkla.com


Atsakyti
Ar Vilniuje kas renka žuvų taukus? Prisijungčiau 4u.gif bigsmile.gif
norėčiau tokiu trijų http://www.boots.com...Capsules_29811/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MICKEYO: 12 sausio 2015 - 23:11