Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Beautiful Life @ 2015 01 12, 14:44)



QUOTE(simpa @ 2015 01 12, 14:45)
ne, cia firma. tukisuk.com

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 01 09, 20:07)
Turiu nenaudojams pakuotes po 400 tablečių: Nr. 11 (neprapakuota pakuotė), Nr.3, Nr.4, Nr. 6 ir Nr.7 prapakuotos pakuotės, trūksta max po 4-6 tabletytes.  Galiojimas iki 2018-03/05 mėn.

Liko Nr. 4 ir Nr.7
Atsakyti
Ar tukis nepakėlė kainų? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos noriu pirkti is www.debenhams.com. Ar pirkote kas? kaip del dydziu? siunciates per TUKI ar kaip kitaip gal?? smile.gif
Papildyta:
Gal kas noretu priijungti?
Atsakyti
Ar butu norinciu jungtis prie http://www.clothingattesco.com/ ? Uzsakyma rinkciau iki 50 svaru (kad butu nemokamas siuntimas i UK adresa). Is UK siuntimas kainuotu pagal svori (6lt/1kg) smile.gif Norinciu prisijungti lauksiu - gaaabriele@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
RENKU www.cocooncenter.co.uk VILNIUS - noreciau siandien uzsakyti nedaug truksta iki nemokamo siuntimo. Atsiemimas virsuliskese

i az atsiusiu el.pasta
Atsakyti
QUOTE(blacksunflower @ 2015 01 12, 16:20)
Sveikos noriu pirkti is www.debenhams.com. Ar pirkote kas?


Esu kazkada bandzius is cia pirkti, pries 2 metus, gal kiek daugiau, bet neleido…Uzsakyti leido, rezervavo pinigus korteleje, bet paskui atsauke uzsakyma. Du kartus bandziau, abu kartus atsauke, motyvuodami, kad lietuvisku korteliu nepriima unsure.gif Tik pinigai banke buvo rezervuoti, bet paskui grizo i kortele. Tai daugiau nebebandziau. Nezinau ar kas pasikeite pas juos per tuos 2 metus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 12, 17:40)
Ar butu norinciu jungtis prie http://www.clothingattesco.com/ ? Uzsakyma rinkciau iki 50 svaru (kad butu nemokamas siuntimas i UK adresa). Is UK siuntimas kainuotu pagal svori (6lt/1kg) smile.gif Norinciu prisijungti lauksiu - gaaabriele@yahoo.com  4u.gif


is kokio Jus miesto? Man tiktu Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 01 12, 19:16)
is kokio Jus miesto? Man tiktu Vilnius 4u.gif


Pamirsau pamineti - Kaunas smile.gif jei apsimoka - galiu persiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2015 01 12, 19:17)
Pamirsau pamineti - Kaunas smile.gif jei apsimoka - galiu persiusti smile.gif


gaila..neapsimoka, nes tik 2 prekes..gal atsiras, kas uzsakines is Vilniaus.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 01 12, 18:16)
is kokio Jus miesto? Man tiktu Vilnius 4u.gif

Vilniuje http://www.clothingattesco.com/ zuikaa renka 4u.gif Galite siusti I el. pasta elenavorobjoviene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 01 12, 19:12)
Esu kazkada bandzius is cia pirkti, pries 2 metus, gal kiek daugiau, bet neleido…Uzsakyti leido, rezervavo pinigus korteleje, bet paskui atsauke uzsakyma. Du kartus bandziau, abu kartus atsauke, motyvuodami, kad lietuvisku korteliu nepriima unsure.gif Tik pinigai banke buvo rezervuoti, bet paskui grizo i kortele. Tai daugiau nebebandziau. Nezinau ar kas pasikeite pas juos per tuos 2 metus ax.gif

o gal per TUKI kaip nors galima?
Atsakyti