Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(mia66505 @ 2015 01 07, 15:21)
Šiaip esu šaltmera, namuose su avikailio tapkėmis vaikštau, bet turiu ne vienus UGG su avikailiu, tai visai kojos nesala ir prie -18... Nezinau, kokius jus turite...
Turiu ir su vilna, tai su jais man labai gerai, kai keli laipsniai minuso arba is viso 0...
Bet čia tikriausiai kiekvienai skirtingai 4u.gif


turiu klasikinius UGG ir UGG Maylin, su abiem šąla kojos smile.gif su klasikiniais išvis užtenka vos kelių laipsnių minuso. Su Maylin prie -10 net ir vaikštant jau pradeda kojos šalti.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 17:10)
turiu klasikinius UGG ir UGG Maylin, su abiem šąla kojos smile.gif su klasikiniais išvis užtenka vos kelių laipsnių minuso. Su Maylin prie -10 net ir vaikštant jau pradeda kojos šalti.


ot kaip idomiai, nors esu saltmire, taciau iki -2 kol sniego nebuvo drasiai varinejau su ugg tais sportbaciais ir kojos nesalo visikai, siltuteles buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 07, 14:32)
o kas nors pirkę mėlynas velvetkes? ant spalvos paspaudus man mėlynos niekaip nerodo, o kažkokią tamsiai pilką  doh.gif kažin, koks tas mėlynumas  g.gif ir ar pūkų netraukia jos?


O cia sios velvetkes?
http://www.loft.com/...oy-pants/340326
25 dydis koki atitinka? Didintos, mazintos? Kuom jos geros? Senai ieskau velvetkiu.
aciu
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 07, 16:15)
ot kaip idomiai, nors esu saltmire, taciau iki -2 kol sniego nebuvo drasiai varinejau su ugg tais sportbaciais ir kojos nesalo visikai, siltuteles buvo  ax.gif

Tai gal dar nešta visa buvai? biggrin.gif besilaukiančioms retai kada šalta buna biggrin.gif
Man su Ugg irgi nekaršta. O vat Pajar su kailiu visai kitas reikalas. Kaip ir columbia sniegbaciai.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 07, 17:42)
Tai gal dar nešta visa buvai?  biggrin.gif  besilaukiančioms retai kada šalta buna  biggrin.gif
Man su Ugg irgi nekaršta. O vat Pajar su kailiu visai kitas reikalas. Kaip ir columbia sniegbaciai.


Vos atpazinau pagal avatara biggrin.gif biggrin.gif na gal tavo tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2015 01 07, 15:15)
Kokie čia gražuoliai! Jau kaip imčiau jei būtų 6 dydžio  wub.gif

batukai

Aha - faini thumbup.gif o su 25,5 cm pėda reiktų 8 ar geriau 9?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 07, 17:42)
Tai gal dar nešta visa buvai?  biggrin.gif  besilaukiančioms retai kada šalta buna  biggrin.gif
Man su Ugg irgi nekaršta. O vat Pajar su kailiu visai kitas reikalas. Kaip ir columbia sniegbaciai.


Apie UGG pasisakyti negaliu-neturiu ju, Pajaru irgi, Columbios vyras parvese is USA, bet mazus nupirko-irgi pakomentuoti negaliu, bet va su Bearpaw man taip yra - turiu ilgus, Meadow berods, tai tokiu oru kaip siandien, jau butu salta, su jais man maximum iki minus 3-5, kitu atveju jauciu salti per padus. O va turiu Bearpaw Abby trumpus, sierroj pirkau (jie, skirtingai nuo Meadow modelio, su tikru avikailiu), tai su jais jauciuosi kip zimovikas, drasiai. Siandien jais avedama gal pusvalandi gremziau leda nuo auto-nieko, jokio diskomforto kojose. Paciai nuostaba, nes esu baisi saltmire.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izide: 07 sausio 2015 - 17:15
Panos kur galima leginsiukus paziureti iki 15 $, tik aisku ne skystu reikia, nes dar ziema uz lango biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 07, 16:15)
ot kaip idomiai, nors esu saltmire, taciau iki -2 kol sniego nebuvo drasiai varinejau su ugg tais sportbaciais ir kojos nesalo visikai, siltuteles buvo  ax.gif


Aš su tais UGG vasara vaikštau biggrin.gif
Šiaip jei su mašina tai man ir paprastų aulinukų pakanka. Aš kalbu apie ilgesnius pasivaikščiojimus lauke... Kai nebuvo vaikų man šiltų batų reikėjo tik šuniui vedžiot, žiemą kasdien su paprastais auliniais vaikščiodavau, nes su mašina nešalta. O va su vaikais kieme dabar ir bėda...
Atsakyti
Gal kas turit tokius http://www.6pm.com/p...297/color/19682 9 dydi, kiek cm viduje, kazi su 25,5cm nebutu perdideli?
Atsakyti
Renkama 4u.gif
Ideeli.com
Ruelala
6pm
Crazy8
Starbucks
Bebe
Cabelas
Talbots
Harney
Stockngo
LOFT
1stopkidzshop
Beautyencounter
Jcrew
JcrewFactory
WilsonLeather
Luckyvitamin
Amway
Yoox
Sierratradingpost
6pm.com
Overstock.com
Nordstrom.com
Gap/OldNavy turi nuolaidu kodus svetaineje
NeimanMarcus.com 4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif

Temos išparduotuvė


Bebe truksta iki freeship ax.gif



QUOTE(Irreelle @ 2015 01 07, 16:37)
ka tik issiunciau ta NAVY, tikiuosi sodriai tamsiai melynos spalvos  biggrin.gif

Dedu LOFT 4u.gif
Atsakyti
O Taurė Childres place parinktų?
Atsakyti