Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

rašo sheepskin, tai galvojau gal avikailis?? o tai ir aš užsimaniau
Kiek turiu ugg visi 5 dydžio ir kiek mažoki, tik tullarose modelis 5 tinka, sakau reik gal 6 mėgint?

Turėjau tokį claire modeliuką, tai skendo koja usa6, analogiškus parsisiunčiau clovis usa5, jau remiasi, niu bet vaikščiot galiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songaila: 07 sausio 2015 - 14:02
Sveiki, o gymboreee uzsakymai renkasi?
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2015 01 07, 14:00)
rašo sheepskin, tai galvojau gal avikailis?? o tai ir aš užsimaniau
Kiek turiu ugg visi 5 dydžio ir kiek mažoki, tik tullarose modelis 5 tinka, sakau reik gal 6 mėgint?

Turėjau tokį claire modeliuką, tai skendo koja usa6, analogiškus parsisiunčiau clovis usa5, jau remiasi, niu bet vaikščiot galiu...


rašo: Plush, moisture-wicking UGGpure sheepskin lining

tas pats ir oficialiame UGG puslapyje ax.gif 17mm UGGpure™ sockliner that naturally wicks away moisture.

o UGG Pure tai vilna... http://www.superlamb...pure-explained/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 07 sausio 2015 - 14:27
Gerdulka, ar turite LOFT pradėtą rinkti? Užsimaniau dar vienu LOFT velvetkių, papildė spalvų tai noriu dar vienų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 01 07, 13:25)
Gerdulka, ar turite LOFT pradėtą rinkti? Užsimaniau dar vienu LOFT velvetkių, papildė spalvų tai noriu dar vienų  bigsmile.gif


o kas nors pirkę mėlynas velvetkes? ant spalvos paspaudus man mėlynos niekaip nerodo, o kažkokią tamsiai pilką doh.gif kažin, koks tas mėlynumas g.gif ir ar pūkų netraukia jos?
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 07, 14:32)
o kas nors pirkę mėlynas velvetkes? ant spalvos paspaudus man mėlynos niekaip nerodo, o kažkokią tamsiai pilką  doh.gif kažin, koks tas mėlynumas  g.gif ir ar pūkų netraukia jos?



ka tik issiunciau ta NAVY, tikiuosi sodriai tamsiai melynos spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 14:24)
rašo: Plush, moisture-wicking UGGpure sheepskin lining

tas pats ir oficialiame UGG puslapyje  ax.gif 17mm UGGpure™ sockliner that naturally wicks away moisture.

o UGG Pure tai vilna... http://www.superlamb...pure-explained/


A nu tai dėkui... žinosiu smile.gif Nors realiai ir su tais avikailio ugg man šalo kojos prie mažyčio minuso... gal dėl to, kad nėr laisvės ...
Atsakyti
gal Factory JCREW yra kokia papildoma nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2015 01 07, 01:32)
Neperkame is cia kolkas..  ax.gif

Aiskuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2015 01 07, 14:43)
A nu tai dėkui... žinosiu smile.gif Nors realiai ir su tais avikailio ugg man šalo kojos prie mažyčio minuso... gal dėl to, kad nėr laisvės ...


Man irgi šala biggrin.gif bet aš ir po namus su vilnonėmis kojinėmis vaikštau, kai vaikai ir vyras basi biggrin.gif

Ištiesų gal kas turi UGG su ta pure naujove? g.gif įdomu kaip ji lyginant su kailiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 07 sausio 2015 - 14:57
tai va, o aš po namus irgi basa vaikštau.. man nešąla šiaip kojos smile.gif
per naujaką tikrinau ar su ugg šąla... ir ką, visai nebuvo šilta, bet sakau, turbūt kad maži ir apspausti
Papildyta:
Kokie čia gražuoliai! Jau kaip imčiau jei būtų 6 dydžio wub.gif

batukai
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 15:57)
Man irgi šala biggrin.gif bet aš ir po namus su vilnonėmis kojinėmis vaikštau, kai vaikai ir vyras basi biggrin.gif

Ištiesų gal kas turi UGG su ta pure naujove?  g.gif  įdomu kaip ji lyginant su kailiu...

Šiaip esu šaltmera, namuose su avikailio tapkėmis vaikštau, bet turiu ne vienus UGG su avikailiu, tai visai kojos nesala ir prie -18... Nezinau, kokius jus turite...
Turiu ir su vilna, tai su jais man labai gerai, kai keli laipsniai minuso arba is viso 0...
Bet čia tikriausiai kiekvienai skirtingai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mia66505: 07 sausio 2015 - 15:21