Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Bebe truksta iki freeship ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskiautoja @ 2015 01 06, 21:40)
pati perku pirmą kartą, bet pazįstama minėjo kad šiek tiek didinti, tai jei nesioji M, reikia imti S.

tikrai nedidinti. jei kam atrodo, kad didinti, tai labai gali būt, kad tiesiog nepatinka laisvi modeliai g.gif
Atsakyti
Gal kas siuntęs ir netiko žieminius batus vyrui,jaunuoliui... Man reik paaugliui žieminių batų,dydis....ecco 41 būtų,kitus reik matuoti.... Koja siaura labai.... Tiktų ir unisex,nes esu pirkus ir iš moteriškų skyriaus...
Atsakyti
Sveiki,
Taure, ar bus dar 01.09 sąskaitų?
ačiū
Atsakyti
koks sierroj kodukas yra? g.gif
Atsakyti
o kaip su crazy8 dydziais 2T ir 3T mergaitems, ar didelis skirtumas?nera mazinti kaip GAP pvz? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adi@v @ 2015 01 07, 10:41)
Sveiki,
Taure, ar bus dar 01.09 sąskaitų?
ačiū


Taure,
mane domintu dar praeitu metu saskaitos biggrin.gif kada galesiu tiketis 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2015 01 07, 12:00)
Taure,
mane domintu dar praeitu metu saskaitos  biggrin.gif  kada galesiu tiketis 4u.gif  ax.gif


tai praeitų metų sąskaitos ir bus po kodiniu pavadinimu 0109 biggrin.gif čia siuntimo data. Paprastai šeštadienį siunčiamos siuntos sąskaitos baigiamos sekantį antradienį, kartais net ir trečiadienį dar gaunam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 13:13)
tai praeitų metų sąskaitos ir bus po kodiniu pavadinimu 0109 biggrin.gif čia siuntimo data. Paprastai šeštadienį siunčiamos siuntos sąskaitos baigiamos sekantį antradienį, kartais net ir trečiadienį dar gaunam smile.gif

Kartais ir ketvirtadienį dar randu blink.gif
Atsakyti
zodziu apsisarvojam kantrybe ir laukiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 12:31)
koks sierroj kodukas yra?  g.gif


XVY6932F


Kam tinka su kodu $77.97

Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2015 01 07, 13:15)
XVY6932F


Kam tinka  su kodu  $77.97



aš šitų ir norėjau, bet jie jaučiu bus su vilna, ne kailiu unsure.gif nenoriu su vilna, nebent kas nors pasakys, kad tas UGG pure toks pats gėris, kaip ir kailis biggrin.gif
Atsakyti