Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Nebedekit jokiu nuorodu prasau! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O tai su jumis bankrutuosiu doh.gif
Atsakyti
Gal kas žino per kiek maždaug laiko ateina siuntinys iki Lietuvos?
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2015 01 13, 21:22)
Gavau 0109 saskaita, tai skirtumas apie 4 ltl daugiau, nei butu seniau. Sask suma apie 26 dol. Prekes nesunkios. Dabar turbut vaikams lb apgalvotai reiks pirkt smile.gif


O iš kur Jūs žinot, kaip būtų buvę seniau? g.gif
Aš vat vieno dalyko nesuprantu, kaip gali išaugt sąskaitos po euro įvedimo? Juk skaičiavimas liko tas pats, vienintelis skirtumas vietoj 5 senų centų + 2 euro centai prie kurso. O litas juk visada buvo pririštas prie euro, tai kritus euro kursui dolerio atžvilgiu automatiškai krisdavo ir litas. Po naujų euro kursas dar sykį smuko, bet juk ir litas automatiškai būtų kritęs. Tai paaiškinkit Jūs man blondinei kaip čia gali padidėt sąskaitos?
Atsakyti
RL truksta prisijungusiu, nuolaidai gauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 22:25)
ten truputį skirstymas kitoks, pagal juos(yoox) euro 44, usa 8- atitinka L, o šiaip L aš usa niekad neperku... Tai reik žiūrėt konkretų gamintoją. Bet, jei nori atsifiltruot , kad rodytų tavo dydžio drabužius, be XL neišsiversi biggrin.gif
Nors, jei dydžiai nurodyti tik S/M/L- tai paprastai atitinka , su nedidelėm išimtim.

doh.gif kokia as didele pagal juos unsure.gif

Carlin o kaip su batais yoox ? Tikrai yra graziu, o kaip dydziai, jeigu us 9, euro jau 39,5-40 dydis ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 13, 22:37)
O iš kur Jūs žinot, kaip būtų buvę seniau?  g.gif
Aš vat vieno dalyko nesuprantu, kaip gali išaugt sąskaitos po euro įvedimo? Juk skaičiavimas liko tas pats, vienintelis skirtumas vietoj 5 senų centų + 2 euro centai prie kurso. O litas juk visada buvo pririštas prie euro, tai kritus euro kursui dolerio atžvilgiu automatiškai krisdavo ir litas. Po naujų euro kursas dar sykį smuko, bet juk ir litas automatiškai būtų kritęs. Tai paaiškinkit Jūs man blondinei kaip čia gali padidėt sąskaitos?


Gal kad doleris dabar pabrangęs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 13, 22:43)
doh.gif  kokia as didele pagal juos  unsure.gif

Carlin o kaip su batais yoox ? Tikrai yra graziu, o kaip dydziai, jeigu us 9, euro jau 39,5-40 dydis ?  ax.gif


Mano pėda 23,5 cm. Iš usa perku dažniausiai 6,5. Iš yoox jei nėra 36,5 imu 36 arba 37 biggrin.gif priklausomai nuo to, kuris dydis būna, nes dažniausiai gerų batų tik po kelis dydžius būna belikę. Nu ir pataikau kažkaip. Sykį tik VIC basutės labai mažintos papuolė, net 37 per mažas... Ir dar į vienus per keltį kojos neįkišau..
Papildyta:
QUOTE(ylang @ 2015 01 13, 23:21)
Gal kad doleris dabar pabrangęs?  g.gif


Bet tai tas pats būtų buvę jei ir euro nebūtų ax.gif nes euras visada pririštas prie lito buvo. O čia net keli postai buvo apie tai, kaip padidėjo sąskaitos įsivedus eurą. Tai va ir klausiu, kaip tai susiję biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 14, 00:34)

Bet tai tas pats būtų buvę jei ir euro nebūtų  ax.gif  nes euras visada pririštas prie lito buvo. O čia net keli postai buvo apie tai, kaip padidėjo sąskaitos įsivedus eurą. Tai va ir klausiu, kaip tai susiję  biggrin.gif


Esme, kad $ kila va cia yra negerumas, o visa kita - na juk reikia pabambeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2015 01 14, 00:41)
RL  truksta prisijungusiu, nuolaidai gauti     rolleyes.gif


Kokia si kart nuolaida bus mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 13, 23:39)
Esme, kad $ kila va cia yra negerumas, o visa kita - na juk reikia pabambeti  biggrin.gif


Tai jis ir ATA lito atžvilgiu kyla biggrin.gif jei prieš naujaką kursas buvo 2,9 kokie, nu tai po naujako jis būtų tikrai didesnis, nes doleris pakilo eilinį sykį biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 13, 22:00)
su batais tai man ten viskas aišku biggrin.gif aiškiau nebūna... be yoox'o batų niekur kitur nebeperku biggrin.gif
bet va įlindau į kelnes...  doh.gif  ir pasimečiau tarp dydžių  rolleyes.gif 
iš Dolce & Gabbana nieko neturi? žiūriu visai neblogų kelnių yra, bet su dydžiais tai nieko nesusigaudau  blink.gif  turiu D&G palaidinių, tai berods itališkas 42 dydis, tokios laisvokos, bet nešiot galima... odinukę iš yoox turiu ir 38 itališko dydžio, tai ji jau tokia prigludus biggrin.gif o kelnių ir neturiu jokių itališkų  g.gif  jei per klubus 88,  bet liemens nerasta.. itališką 40 ar 42 bandyt?  g.gif

Turiu dzinsus
Bet ju numeracija kaip visu dzinsu. 30 dydis man labai aptiAMTas...
Kelnes gal bandyciau 38-40.
Jei ka, Moshino Love linijos didinti drabuziai, bent man keli pasitaike, ir kelnes, ir švarkas.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 14, 06:29)
Turiu dzinsus
Bet ju numeracija kaip visu dzinsu. 30 dydis man labai aptiAMTas...
Kelnes gal bandyciau 38-40.
Jei ka, Moshino Love linijos didinti drabuziai, bent man keli pasitaike, ir kelnes, ir švarkas.


38-40 tai čia europietiškas, ne itališkas? g.gif
Nes prie mano nužiūrėtų 2 ar 4 dydžio rašo itališkas 38-40 g.gif
Atsakyti