Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 20:48)
Tai atsisėsk ir susirašyk, ko reikia pirmiausiai. Ir kiek gali tam skirt, tada žiūrėk. Svarbiausia pakeliui neprisišūdeliaut gerų kainyčių, nes paskui vistiek nebus ką rengtis.


Bet gi prisisudeliauti geru kainyciu taip smagu. As dabar laukiu sijono prie kurio visiskai neturiu ko derint. Bet gdazuuuuuus :-D
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 21:48)
Tai atsisėsk ir susirašyk, ko reikia pirmiausiai. Ir kiek gali tam skirt, tada žiūrėk. Svarbiausia pakeliui neprisišūdeliaut gerų kainyčių, nes paskui vistiek nebus ką rengtis.


O jeigu virsus us 12, na kartais 10, cia yoox koks dydis, o apaciai tik reikia guminiu kokiu kelniu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Stepė @ 2015 01 13, 21:56)
Bet gi prisisudeliauti geru  kainyciu taip smagu. As dabar laukiu sijono prie kurio visiskai neturiu ko derint. Bet gdazuuuuuus :-D

As tai skrudzu pasidariau litu/evriku gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 13, 20:58)
O jeigu virsus us 12, na kartais 10, cia yoox koks dydis,  o apaciai tik reikia guminiu kokiu kelniu  biggrin.gif
Papildyta:

As tai skrudzu pasidariau litu/evriku gaila  biggrin.gif

nereikia lia lia... biggrin.gif skrudžas tu buvai visada biggrin.gif
Man rodos dairykis laisvų modelių, mada tam palanki, viršų bandyčiau itališką 48 arba XL , kartais rašo, kad didinti ar mažinti modeliai, galima bandyt pagooglint gamintojo psl. Nors šiaip tai yooxe turbūt geriausia pradėt nuo batų ar džinsų. Ir saugiau dėl dydžių, ir tikrai labai gerų nuolaidų būna.
Papildyta:
QUOTE(Stepė @ 2015 01 13, 20:56)
Bet gi prisisudeliauti geru  kainyciu taip smagu. As dabar laukiu sijono prie kurio visiskai neturiu ko derint. Bet gdazuuuuuus :-D

bet tai vistiek sakei, reiks jobtvajuko ir batų prie jo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 21:48)
Tai atsisėsk ir susirašyk, ko reikia pirmiausiai. Ir kiek gali tam skirt, tada žiūrėk. Svarbiausia pakeliui neprisišūdeliaut gerų kainyčių, nes paskui vistiek nebus ką rengtis.


Auksiniai žodžiai, bet ne visada tai pavyksta padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 21:04)
nereikia lia lia... biggrin.gif skrudžas tu buvai visada biggrin.gif
Man rodos dairykis laisvų modelių, mada tam palanki, viršų bandyčiau itališką 48 arba XL , kartais rašo, kad didinti ar mažinti modeliai, galima bandyt pagooglint gamintojo psl. Nors šiaip tai yooxe turbūt geriausia pradėt nuo batų ar džinsų. Ir saugiau dėl dydžių, ir tikrai labai gerų nuolaidų būna.
Papildyta:

bet tai vistiek sakei, reiks jobtvajuko ir batų prie jo lotuliukas.gif


Reiks, ple :-(. Naudosiuos tavo patarimu. Ieskosiu dzinsuros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stepė: 13 sausio 2015 - 21:08
QUOTE(gintule @ 2015 01 13, 21:06)
Auksiniai žodžiai, bet ne visada tai pavyksta padaryt smile.gif

žinau ax.gif pamokyt visad lengviau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gavau 0109 saskaita, tai skirtumas apie 4 ltl daugiau, nei butu seniau. Sask suma apie 26 dol. Prekes nesunkios. Dabar turbut vaikams lb apgalvotai reiks pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 22:04)
nereikia lia lia... biggrin.gif skrudžas tu buvai visada biggrin.gif
Man rodos dairykis laisvų modelių, mada tam palanki, viršų bandyčiau itališką 48 arba XL , kartais rašo, kad didinti ar mažinti modeliai, galima bandyt pagooglint gamintojo psl. Nors šiaip tai yooxe turbūt geriausia pradėt nuo batų ar džinsų. Ir saugiau dėl dydžių, ir tikrai labai gerų nuolaidų būna.
Papildyta:

bet tai vistiek sakei, reiks jobtvajuko ir batų prie jo lotuliukas.gif


Tikrai Xl ? Man ? bigsmile.gif nes siaip L perku, arba M, jeigu padidinti kaip landsend ar pan.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 13, 21:22)
Tikrai Xl ? Man ?  bigsmile.gif  nes siaip L perku, arba M, jeigu padidinti kaip landsend ar pan.

ten truputį skirstymas kitoks, pagal juos(yoox) euro 44, usa 8- atitinka L, o šiaip L aš usa niekad neperku... Tai reik žiūrėt konkretų gamintoją. Bet, jei nori atsifiltruot , kad rodytų tavo dydžio drabužius, be XL neišsiversi biggrin.gif
Nors, jei dydžiai nurodyti tik S/M/L- tai paprastai atitinka , su nedidelėm išimtim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 13 sausio 2015 - 21:27
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 21:25)
ten truputį skirstymas kitoks, pagal juos(yoox) euro 44, usa 8- atitinka L, o šiaip L aš usa niekad neperku... Tai reik žiūrėt konkretų gamintoją. Bet, jei nori atsifiltruot , kad rodytų tavo dydžio drabužius, be XL neišsiversi biggrin.gif
Nors, jei dydžiai nurodyti tik S/M/L- tai paprastai atitinka , su nedidelėm išimtim.


su batais tai man ten viskas aišku biggrin.gif aiškiau nebūna... be yoox'o batų niekur kitur nebeperku biggrin.gif
bet va įlindau į kelnes... doh.gif ir pasimečiau tarp dydžių rolleyes.gif
iš Dolce & Gabbana nieko neturi? žiūriu visai neblogų kelnių yra, bet su dydžiais tai nieko nesusigaudau blink.gif turiu D&G palaidinių, tai berods itališkas 42 dydis, tokios laisvokos, bet nešiot galima... odinukę iš yoox turiu ir 38 itališko dydžio, tai ji jau tokia prigludus biggrin.gif o kelnių ir neturiu jokių itališkų g.gif jei per klubus 88, bet liemens nerasta.. itališką 40 ar 42 bandyt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 13 sausio 2015 - 22:01
Sakykit Jūs man ar Yoox yra dar kokia papildoma nuolaida? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neduska @ 2015 01 13, 22:12)
Sakykit Jūs man ar Yoox yra dar kokia papildoma nuolaida?  blush2.gif


Dabar nėra smile.gif
Atsakyti