Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(proksi @ 2015 01 13, 20:11)
cool.gif  o reikejo tai merinuku  tongue.gif


o tai reikia garsiai deklaruot, jei užmatysite sakykite nu žinai rolleyes.gif bigsmile.gif

bus tų merinukų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2015 01 13, 20:13)
Aš tai nuo bakso kurso kalbos dovaną praradus
Papildyta:
O kas negerai? Nes ir man graži


as irgi kai gavau saskaiteles ir pervedziau i litus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2015 01 13, 20:13)
Aš tai nuo bakso kurso kalbos dovaną praradus
Papildyta:
O kas negerai? Nes ir man graži


nu man tokia nu nzn jam dar ik 6,ai supaisysi čia jų madų, bala ne matę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 13, 18:28)
nu man tokia nu nzn jam dar ik 6,ai supaisysi čia jų madų, bala ne matę ax.gif


nesuprantu, prie ko čia amžius? negi vaikai negali kamufliažinių rūbų nešiot? mano trimetis nešioja carters treningines kelnes kamufliažines, pačios pačiausios jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 13, 20:13)
as irgi kai gavau saskaiteles ir pervedziau i litus  doh.gif

Man irgi panasiai, o dar tu saskaitu "kazkodel" ne viena pasirode.Kazkaip litais buvo pigiau, gaila musu lt valiutos, taip buvom prie jos priprate, dabar vel viska is naujo reikia skaiciuot, ziuret.
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 13, 20:35)
nesuprantu, prie ko čia amžius? negi vaikai negali kamufliažinių rūbų nešiot? mano trimetis nešioja carters treningines kelnes kamufliažines, pačios pačiausios jam  biggrin.gif


ne tai, kad negali, bet man kažkaip nzn nustebino pats pareiškimas, kad jam labai gražu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 13, 20:35)
nesuprantu, prie ko čia amžius? negi vaikai negali kamufliažinių rūbų nešiot? mano trimetis nešioja carters treningines kelnes kamufliažines, pačios pačiausios jam  biggrin.gif

As iki siol maikes kamufliazines nesioju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2015 01 13, 20:40)
Man irgi panasiai, o dar tu saskaitu "kazkodel" ne viena pasirode.Kazkaip litais buvo pigiau, gaila musu lt valiutos, taip buvom prie jos priprate, dabar vel viska is naujo reikia skaiciuot, ziuret.


aš jaučiu skirtumas apie 1,5 lt brangsta, kai verti eurais gautą sąskaitą g.gif na nepabegsi nuo to, tik butų buvę smagiau gaut iki sausio 1 d. litais, tai nebut gal tokio šoko 4u.gif

nes ir telefona siunciau, tai kaip skaičiavau litais, taip ir gavau. Aišku kai moki krūva sąskaitų, tai susisumuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 20:10)
aš tai keiksiuos ax.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 13, 21:50)
aš jaučiu skirtumas apie 1,5 lt brangsta, kai verti eurais gautą sąskaitą  g.gif  na nepabegsi nuo to, tik butų buvę smagiau gaut iki sausio 1 d. litais, tai nebut gal tokio šoko 4u.gif

nes ir telefona siunciau, tai kaip skaičiavau litais, taip ir gavau. Aišku kai moki krūva sąskaitų, tai susisumuoja  ax.gif



Kriisti, koki telefona pirkote ir kur? Manes mb uzsiprase, kad surasciau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 01 13, 20:10)
aš tai keiksiuos ax.gif

Uchhhh kokia keikune biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agneda @ 2015 01 13, 20:56)
Kriisti, koki telefona pirkote ir kur? Manes mb uzsiprase, kad surasciau... smile.gif


aš kur užrodė iš amazon Nokia lumia 520, tik jis buvo 30 dol. tai ateina su 0109 siunta tikiuosi viskas bus ok su juo 4u.gif

http://www.amazon.co...d=ATVPDKIKX0DER
Atsakyti