Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(linamog @ 2015 01 06, 15:21)
Vyras nepareigingas, turejo bet OK, Gautas ar Prijom atrasyt. lotuliukas.gif

QUOTE(kriisti @ 2015 01 06, 15:23)
niu tiksliai blink.gif  nu papeikimą reikės formint  biggrin.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2015 01 06, 15:34)
Laba diena, norejau pasidometi, ar galetumet uzsakyti is sio puslapiuko suknele http://www.shirleysdress.com. nezinau pas ka konkreciai kreiptis tad rasau cia  4u.gif

Mane irgi domina ,ar cia ne kinieciu bus ? kaina idomi ar kokybe gera ,jei siusite labai lauksiu komentaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 06, 14:37)
Gerdulka, J.Crew uzsakymu turit?


turim ax.gif
QUOTE(kriisti @ 2015 01 06, 15:47)
gymboree tikrai nieko, nes dar paziurejau, o uzsakyma nusiuntus vyrui  doh.gif ir laukiu kol nupirks  biggrin.gif

persiunčiu dabar jau tikrai  smile.gif

As apie Crazy8 rolleyes.gif
Atsakyti
mergaiciai, gal kas esat pirke is uniqlo kasmyrine kepure tokia? faina, negrauzia?
http://www.uniqlo.co...ies/hats/hats/|

nutariau, kad reik turet kepure pasivaiksciojimui

arba gal kokia kita nebrungia kasmyrine kas matet ir uzfundysit ax.gif
Atsakyti
Prisidirbau nenupirkus vyresnelei striukes verysad.gif Galvojau sueis pernykste. Tikti dydis tai tinka, bet kokia skysta pasidare ta striuke Landsend. Pernai tikrai storesne buvo. Dabar skubiai reik nauja nupikrkti, bet paduotuvese jau nieko neber cry.gif Sninga, vaikas sala verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariele77 @ 2015 01 06, 13:46)
Pamačiau Jūsų žinutę, tai pasidomėsiu kur prekate tas sukneles ir sijonus kur suuuuuuuuuukasi?  lotuliukas.gif Nes kike žiūriu nelabai randu. galvoju nebemadingi  g.gif


esu užpirkus H&M, Gymboree, Next 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 06, 14:42)
pas mus tokie sijonai nenešiojami, kelnių nesimauna, tik suknės ir sijonai, kurie suuuukasi į trasą eina  doh.gif  biggrin.gif


mano pana lygiai taip pat lotuliukas.gif visos suknelės turi praeiti sukimosi testą, jei nesisuka, viskas doh.gif

QUOTE(Ariele77 @ 2015 01 06, 14:46)
Pamačiau Jūsų žinutę, tai pasidomėsiu kur prekate tas sukneles ir sijonus kur suuuuuuuuuukasi?  lotuliukas.gif Nes kike žiūriu nelabai randu. galvoju nebemadingi  g.gif


madingi madingi wub.gif suknelių aš RL randu, paskutinę va tokią pirkau. Man graži, kad languota wub.gif o jai patiks, nes suksis biggrin.gif
vasarinių dar RL buvau nupirkus tokių, kur nuo pat krūtinės kliošas wub.gif
švenčių topas tai buvo ši iš GAP wub.gif o sijonų besisukančių tai čia randam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2015 01 06, 16:49)
Prisidirbau nenupirkus vyresnelei striukes  verysad.gif Galvojau sueis pernykste. Tikti dydis tai tinka, bet kokia skysta pasidare ta striuke Landsend. Pernai tikrai storesne buvo. Dabar skubiai reik nauja nupikrkti, bet paduotuvese jau nieko neber  cry.gif Sninga, vaikas sala  verysad.gif


Batsiuvys be batų... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 06 sausio 2015 - 17:01
Panos, o gymboree dar -20% yra papildoma nuolaidele ?

as sav iskei toki ana savaite sijona gavau, maloniai nustebino, graziai atrodo, liemuo reguliuojasi, apacioje pasijonis, o ne sortukai ax.gif
http://www.gymboree....p...0&fit_type=
Atsakyti
Pirksit is polo?
Atsakyti
O iš crazy8 užsakinėsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2015 01 06, 10:41)
Pirksit is polo?

taip
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 06, 10:37)
biggrin.gif
gerai, kad maniškė absoliučiai jokių kelnių nepripažįsta ir pagal ją - kelnės skirtos TIK berniukams biggrin.gif net mamytė jai kai apsivelka suknelę ar sijoną būna tokia graži... nu labai labai graži  lotuliukas.gif 


As apie savo dukryte irgi tyliu... visa laime, kad mergyte ir devi sukneles ir sijonus... nes nu net leginsai atrodo kaip trenigines kelnes (kaip kazkas cia issireiske) bet va berniukui jau rimta problema, kai kelniu nepritaikau...
Atsakyti