Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(kriisti @ 2015 01 12, 20:41)
http://www.6pm.com/s...lman-pryce-navy

kas susidūrė su šia firma perkant striukę. labai įdomi sudetis pukų g.gif

Turiu Sam Edelman pukini svarkeli-striuke tokia sudetim:90% down,6%down fiber,4% waterfowl feathers. Plonas,bet siltas. Minusas-labai plunksnuojas g.gif Turiu Esprit pukine striuke,tai kur kas mažiau meta plunksnu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kripu @ 2015 01 12, 20:57)
Turiu Sam Edelman pukini svarkeli-striuke tokia sudetim:90% down,6%down fiber,4% waterfowl feathers. Plonas,bet siltas. Minusas-labai plunksnuojas g.gif Turiu Esprit pukine striuke,tai kur kas mažiau meta plunksnu smile.gif

o tai ačiū nerizikuosiu doh.gif

negaliu aš medituoju ties ta melyna Marc New York asimetrine striuk, ir net jaučiu rizikuosiu M dydi imti, nes nu žiauriai graži.


Gerdulka ar pirkote wilsonsleather jau? Gal neverta jau kankintis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 12 sausio 2015 - 20:05
dedu uniqlo.com 4u.gif
Atsakyti
Taure, kaip su saskaitom 01.09 ar jau galima moketi ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 12, 18:49)
Alateja gal tavo peda siaura, kai .plati peda dalis ilgio pereina i ploti, todel skirtumas ir yra kai peda normali ir peda plati, man 8,5 yra mazas nepatogus, nors peda mazesne nei tavo. O pirstas nesiremia pas tave ?


nu nžn, kokia pėda skaitosi plati, kokia siaura biggrin.gif
Atsakyti
Junkites prie Ralphlauren.com pirkti su nuolaida 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2015 01 12, 13:26)
Taure, kaip su saskaitom 01.09 ar jau galima moketi ?

bus dar.

Junkites prie Macys.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(igbena @ 2015 01 12, 19:38)
UGG batų dydžiai atitinka ? Nešioju 38d. tai imti 7,5 ?

Priklauso nuo modelio.
Atsakyti
O būten šituos gal kas nors turi ? Čia dėl dydžio man neaišku...
http://www.6pm.com/u...erf-cream-suede
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 12, 17:50)
aš su 25,5 cm pėda turiu 8,5 d. ir didesnio tikrai nesinori, nepatogu man, kai laisvos vietos dar yra, jaučiuos kaip su per dideliais batais  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
su 23,5 cm turiu 6,5 dydį. Iš 7 tikrai išskrisčiau, nes ir šiuose koja smukčioja smile.gif
pėda sakyčiau normali smile.gif tikrai nėra labai siaura.
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2015 01 12, 19:18)
as irgi toki pati issiunciau thumbup.gif kaip ir iprasti crew rubai nesioju M crew perku S


na as nesioju s-m, tai issiunciau XS blink.gif , ziuresim, nors tie dzemperiai visokie, kiek ziurejau pardavineja merginos, vis didinti budavo... g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ar parinktumete is cia ? www.yankeecandle.com
Atsakyti
QUOTE(Vesta777 @ 2015 01 12, 23:05)
na as nesioju s-m, tai issiunciau XS blink.gif , ziuresim, nors tie dzemperiai visokie, kiek ziurejau pardavineja merginos, vis didinti budavo... g.gif

blink.gif

nekenciu pardavinet unsure.gif
Atsakyti