Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(TrioSSS @ 2015 01 09, 11:33)
dekui smile.gif o siaip verti demesio?
baltas ir man  wub.gif


Labai smagus, aš manau tiks net vasaros vėsesniems vakarams. O dabar pats prie juodos suknutės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 09, 12:34)
Kriisti bent jau pagal aprasyma landsend nelabai siltos  ax.gif


buvau išsiuntus mačys carters ta 4 in 1, bet susilaikau kol kas. Nes labai patiko carters ta spalva melyna su širdutėm, bet 6X dydis gal didokas 108 mergaitei kitiems metams, nors lauko rūbai mažinti berods g.gif

Landsen kitąą kur įkeliau 3in1 tai rašo, kad pie minuso net ir šilta ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 09, 13:20)
buvau išsiuntus mačys carters ta 4 in 1, bet susilaikau kol kas. Nes labai patiko carters ta spalva melyna su širdutėm, bet 6X dydis gal didokas 108 mergaitei kitiems metams, nors lauko rūbai mažinti berods g.gif

Landsen kitąą kur įkeliau 3in1 tai rašo, kad pie minuso net ir šilta ji g.gif

6x manau taviskei kutai ziemai, nes as siais metais pirkau 6x bet guli spintoj didoka.
Ten kur idejau striukes, prie ju aprasymo parasyta warmer, o kai silta silta jie raso warmest, nebent tau ir ta antra tinka, ji siltesne nei pirma.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 09, 11:20)
buvau išsiuntus mačys carters ta 4 in 1, bet susilaikau kol kas. Nes labai patiko carters ta spalva melyna su širdutėm, bet 6X dydis gal didokas 108 mergaitei kitiems metams, nors lauko rūbai mažinti berods g.gif


carters ta striukė 6x manajai su 116 cm ūgiu didelė
Papildyta:
sierra -40 proc. XDH0808E
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 09, 13:30)
carters ta striukė 6x manajai su 116 cm ūgiu didelė

Gal kuda kuda taviske, na manuske sliekas, bet 6x nepaskendo, rankoves tik dabar ilgokos prie jos ugio 111, tai kitai ziemai bus pats tas, atidejau, nes dabar ta mazesne striuke jau ant ribos, rankoves vos vos ir uzsisega prie gerklytes vos vos, nebent pas tave dydis koks sumaisytas.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 09, 11:34)
Gal kuda kuda taviske, na manuske sliekas, bet 6x nepaskendo, rankoves tik dabar ilgokos prie jos ugio 111, tai kitai ziemai bus pats tas, atidejau, nes dabar ta mazesne striuke jau ant ribos, rankoves vos vos ir uzsisega prie gerklytes vos vos, nebent pas tave dydis koks sumaisytas.


nu nėra kūda jinai, bet nesižiūri dabar nors tu ką, matos, kad didelė, palikau kitiems metams
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2015 01 09, 12:17)
Labai smagus, aš manau tiks net vasaros vėsesniems vakarams. O dabar pats prie juodos suknutės  wub.gif



Dekui uzsakyma nusiunciau.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2015 01 09, 10:20)
Gal kas turi?
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag

LAUREN linija dydzius atitinka?


Švarkelio rankovės tiktų ilgarankėms, ta prasme ne potrumpės g.gif Su 100 cm tiktų m dydis?
Atsakyti
QUOTE(Redaga @ 2015 01 09, 14:02)
Švarkelio rankovės tiktų ilgarankėms, ta prasme ne potrumpės g.gif Su 100 cm tiktų m dydis?


Tinka ilgarankėms 4u.gif
Dydis M turėtų būti geras.
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2015 01 09, 13:06)
Tinka ilgarankėms  4u.gif
Dydis M turėtų būti geras.

ačiū
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 09, 13:34)
Gal kuda kuda taviske, na manuske sliekas, bet 6x nepaskendo, rankoves tik dabar ilgokos prie jos ugio 111, tai kitai ziemai bus pats tas, atidejau, nes dabar ta mazesne striuke jau ant ribos, rankoves vos vos ir uzsisega prie gerklytes vos vos, nebent pas tave dydis koks sumaisytas.


o kokia kaina pirkote ją? gal užsakyt, bet vis mėtausi, gal ir kitai smetais išmes gerų kainų g.gif dabar ji gaunas 28 dol, tai bus apie 37 eurus. g.gif

kiek ji sveria, kaina tiklsiau pasiskaičiuotų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 09 sausio 2015 - 13:13
QUOTE(kriisti @ 2015 01 09, 14:12)
o kokia kaina pirkote ją? gal užsakyt, bet vis mėtausi, gal ir kitai smetais išmes gerų kainų  g.gif  dabar ji gaunas 28 dol, tai bus apie 37 eurus. g.gif

kiek ji sveria, kaina tiklsiau pasiskaičiuotų ax.gif


jeigu 28 dol tai super kaina, as emiau brangiau, svorio nepasakysiu blush2.gif nera sunki, bet ir nelengvute ax.gif
Atsakyti