Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 08, 11:31)
o kokį dydį perki savajai pėdkelnyčių?


dar šiais metai jai kaip tik tik 4-5 metų su 108 cm ūgiu, tai dabar užsakiau 6-7 dydi ax.gif
Papildyta:
Evvva va nailono neberizikavau, nes buvau atsiuntus, 4-5 dydi savo merginai tai su 108 mažos trumpos, jos manau labai mažintos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Biruse @ 2015 01 08, 11:05)
Junkites prie Hautelook, labai fainu vilnos skraisciu yra...
user posted image


nuorodą įdėkite 4u.gif bus daugiau matančių ir prisijungs daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 08, 11:23)
Skalbiu su skystu skalbikliu juodiems rubams, jokiu zymiu, viskas ciki.


praregejimas, rimtai kazkada pirkadavau juodiems drabuziams irgi buvo ciki ...bet as pirkdavau Perwool o jis ten su chemija didziausia , alergologe liepe pakeist ..o is tu brangesniu be chemijos ir kad juodiems ,nemacius, reiks zvilgtelt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 01 08, 10:34)
Aš skalbiu su ekologiniais rutuliais (eco balls), tikrai jokių ruožų.
Ant trikotažinių marškinėlių būna doh.gif

Pas mane nebuna.
QUOTE(evvva @ 2015 01 08, 10:40)
praregejimas, rimtai kazkada pirkadavau juodiems drabuziams irgi buvo ciki  ...bet as pirkdavau Perwool o jis ten su chemija didziausia ,  alergologe liepe pakeist  ..o is tu brangesniu be chemijos ir kad juodiems ,nemacius,  reiks zvilgtelt  smile.gif

Bandyciau Ringuvos skysta skalbikli spalvotiems.
Atsakyti
QUOTE(Biruse @ 2015 01 08, 10:05)
Junkites prie Hautelook, labai fainu vilnos skraisciu yra...
user posted image



QUOTE(kriisti @ 2015 01 08, 10:38)
nuorodą įdėkite  4u.gif  bus daugiau matančių ir prisijungs daugiau ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 08, 11:38)

Evvva va nailono neberizikavau, nes buvau atsiuntus, 4-5 dydi savo merginai tai su 108 mažos trumpos, jos manau labai mažintos  rolleyes.gif



uzsakinejau dydziu didesnius 6/7 , nors pagal ju size 115 cm mergytei reik 5/6 ,
o tos ju medvilnines atitika dydi ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2015 01 08, 11:44)
Pas mane nebuna.

Bandyciau Ringuvos skysta skalbikli spalvotiems.


bandysiu aciuks.gif
Atsakyti
ar sąskaitos jau visos 0109 siuntos, nes pagal, mano užsakymus ir gautas sąskaitas lyg dar turėtų būtį? nes norisis susimokėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 08, 11:02)
ar sąskaitos jau visos 0109 siuntos, nes pagal, mano užsakymus ir gautas sąskaitas lyg dar turėtų būtį? nes norisis susimokėti smile.gif

rase kad dar bus
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2015 01 08, 12:02)
uzsakinejau dydziu didesnius 6/7 , nors pagal ju size 115 cm mergytei reik 5/6  ,
o tos ju medvilnines atitika dydi ?  g.gif
Papildyta:
bandysiu  aciuks.gif


medvilninės sakyčiau atitinka, nes maniškiai 4-5 dabar kak ras 108 ūgis jos. Maniškė normalaus sudėjimo į kūdesnę pusę, bet ne coliukė, sveria 18 kg ax.gif

Bet CP mistika, nes maikytės maniškiai vienos 4T geros, o kitos jau mažos, o S ir kitos didelės kitos geros, kaip matyt kokia kolekcija, kaip ir visur 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gaikaSJ @ 2015 01 08, 12:03)
rase kad dar bus


taip, skaičiau tą postą, bet kad jau ryt jei bus siunta, o naujų sąskaitų horizonte nemtyt g.gif
Atsakyti
Jau išsiaiškinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 08 sausio 2015 - 11:27
QUOTE(kriisti @ 2015 01 08, 11:06)

taip, skaičiau tą postą, bet kad jau ryt jei bus siunta, o naujų sąskaitų horizonte nemtyt  g.gif


ryt tik iškeliaus siunta smile.gif
Atsakyti

taip, skaičiau tą postą, bet kad jau ryt jei bus siunta, o naujų sąskaitų horizonte nemtyt g.gif
[/quote]
A6 visas sąskaitas gavau 01.09 d. - tai ryt siuntos nelaukiu. O Jus kokios dienos siuntimo gavote, kad tikitės ryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2015 01 08, 13:15)
Mergaites padekit prasau, koki dydi imti Uniqlo megztuko

http://www.uniqlo.co...weaters-promo/|

siaip XS deviu, esu mazo ugio, krutine C (apie 87 cm)
imti XS ar S geriau ? kad nebutu labai jau aptenptas kaip aptiazke tokia, o biski laisvesnis ?

aciu



1,64 m ūgis, krūtinė ~86 cm iš Uniqlo perku S dydžio megztukus.
Tik vieno iš jų lyg ir norėčiau siauresnio, bet nieko, dėvėti galima.

Atsakyti