Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(adi@v @ 2015 01 07, 02:41)
Sveiki,
Taure, ar bus dar 01.09 sąskaitų?
ačiū


bus dar
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 05:13)
tai praeitų metų sąskaitos ir bus po kodiniu pavadinimu 0109 biggrin.gif čia siuntimo data. Paprastai šeštadienį siunčiamos siuntos sąskaitos baigiamos sekantį antradienį, kartais net ir trečiadienį dar gaunam smile.gif

si karta susikrate visas rezimas su sventem ir euriukais. Jau ipusejau, ir turiu nuojauta uzbaigsiu greit.
Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2015 01 07, 09:15)
ot kaip idomiai, nors esu saltmire, taciau iki -2 kol sniego nebuvo drasiai varinejau su ugg tais sportbaciais ir kojos nesalo visikai, siltuteles buvo  ax.gif

sedziu lauke su kava. Apsiavus ugg tapkes ir canada goose. Lauke apie -5C. Vejas nesioja sniega nuo stogu. Sala tik rankos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2015 01 07, 09:10)
turiu klasikinius UGG ir UGG Maylin, su abiem šąla kojos smile.gif su klasikiniais išvis užtenka vos kelių laipsnių minuso. Su Maylin prie -10 net ir vaikštant jau pradeda kojos šalti.

Man kojos sala bet kur, jei apsiaunu batus ant saltu koju. Jei apsiaunu ant siltu, pernai nesalau prie -27C su ne vienais is savo ugg. Neteko stoviniuoti stotelese, gal ir susalus buciau tokiom salygom.
Atsakyti
Merginos, brukstelkit, jei gausit Gymboree papildoma 20 proc. koda, prisijungciau.
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2015 01 07, 19:52)
Merginos, brukstelkit, jei gausit Gymboree papildoma 20 proc. koda, prisijungciau.



http://www.gymboree....D=1343459907135

savo el pasta irasykite ir bus 4u.gif
Atsakyti
Childrens geros kainytes nusiunčiau -40 koduką, flees kelnyte 4 dol gaunas, veliurines beveik 6 dol smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 07, 19:20)
Childrens geros kainytes nusiunčiau -40 koduką, flees kelnyte 4 dol gaunas, veliurines beveik 6 dol smile.gif

sale galioja kodukas?
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 07, 15:32)
o kas nors pirkę mėlynas velvetkes? ant spalvos paspaudus man mėlynos niekaip nerodo, o kažkokią tamsiai pilką  doh.gif kažin, koks tas mėlynumas  g.gif ir ar pūkų netraukia jos?

Mane irgi domina ar pūkų netraukia? Noriu, bet bijau aš jų dėl pūkavimosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2015 01 07, 20:33)
sale galioja kodukas?

taip galioja viskam smile.gif
Atsakyti
Merginos,
gal galit mane apsviesti, kur cia skirtumas. Ieskau kvepalu, tie patys Paco Rabanne Lady Million amazonese 50ml 48dol, o fragrancenet 30ml 48dol. Kodel toks skirtumas? Ar patikima is Amazoniu pirkti? ax.gif
http://www.fragrancenet.com/fragrances/per...fum#!202792
http://www.amazon.co...e/dp/B003YC6GKO
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 01 07, 15:32)
o kas nors pirkę mėlynas velvetkes? ant spalvos paspaudus man mėlynos niekaip nerodo, o kažkokią tamsiai pilką  doh.gif kažin, koks tas mėlynumas  g.gif ir ar pūkų netraukia jos?


mėlynų neturiu turiu pilkas tokias pernai pirktas, tai netrakia pukų labai gerai nešiojas ax.gif

Mėlynas surizikavau nupirko mergaitės, manau neturėtų rinkt puko, nes audinys toks pat ax.gif

gal jonask pakomentuos ar darkest cranberry spalva nerenka puku, nes yra gavus jau, jei sakys, kad ne, tai galvoju ir mėlyna neturėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 01 07, 19:46)
mėlynų neturiu turiu pilkas tokias pernai pirktas, tai netrakia pukų labai gerai nešiojas ax.gif

Mėlynas surizikavau nupirko mergaitės, manau neturėtų rinkt puko, nes audinys toks pat ax.gif

gal jonask pakomentuos ar darkest cranberry spalva nerenka puku, nes yra gavus jau, jei sakys, kad ne, tai galvoju ir mėlyna neturėtų g.gif


as turiu darkest cranberry, tai man viskas gerai su jom 4u.gif man labai patinka, tai todel ir melynas uzsisakiau siandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 01 07, 20:52)
as turiu darkest cranberry, tai man viskas gerai su jom  4u.gif man labai patinka, tai todel ir melynas uzsisakiau siandien  smile.gif

thumbup.gif nu va ramiai lauksime atkeliaujant mėlynų friends.gif

aš tik surizikavau ne tall imti dydį, nes tik regular buvo mėlynos, bet, kai ne ilgakojė, tai turėtų tikti, nes tall 34 ilgis man gali būti trumpesnis, tai išmasčiau, kad tiks g.gif
Atsakyti
merginos, gal galit mano 6pm laiškelį dirstelėti, likusi 1 pora rolleyes.gif
Atsakyti