Įkraunama...
Įkraunama...

Dizainerių būrelis

4u.gif 4u.gif 4u.gif nesitikejau kad tarp jusu slepesi tiek daug dizaineriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif,amity aciu (jei cia buvo komplimentas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuvandaa: 27 liepos 2006 - 15:37
aisku komplimentas! thumbup.gif
Atsakyti
oj tada labaj geraj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 27, 16:30)
bet jei labaj paieskotum taj turbut rastum,na cia tik mano nuomone biggrin.gif


na gal ir rastum nieko nesakau,labai senai buvau prisisvaigus apie audinius zydrai baltai languota ,tiesiog turejau toki minty,ateinu i audiniu salona,kurio savininke labai pasikelus ir manes klausia,kuo galinti padeti,sakau ieskau tokio ir tokio audinio.o ji manes ir klausia,ar maciau kur toki ar sugalvojau,sakau sugalvojau doh.gif tai ji man naglai ir sako,tai tikriausiai tokio dar neisaude doh.gif nu kaip su skuduru per galva blink.gif
Atsakyti
blink.gif bl bet taj kas per naglumas taj bent butu kanors panasaus parode,o daba...ir poto nori daug pinigu uzdirbt bash.gif va kaip jei eiktu padaryt
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 27, 17:07)
blink.gif bl bet taj kas per naglumas taj bent butu kanors panasaus parode,o daba...ir poto nori daug pinigu uzdirbt bash.gif va kaip jei eiktu padaryt

oipamirsau pasakyt,parode ....zydra medziaga su baltais burbuliukais blink.gif
Atsakyti
dar viena suknute
blush2.gif blush2.gif
user posted image
bet taj bent ka nors parode ta paraveja,nes jeigu nebutu nieko rodzius taj doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2006 07 11, 12:42)
Turejau omeny , kad truksta kokios nors detales,akcentelio, kuri suteiktu rubui isskirtinumo. ax.gif

o aš manau kad ten viskas labai gerai, akcentas- pūstos rankovės, prisisegi ryškią vienspalvę gėlę atlapan ir pirmyn. pūstų rankovių neatsisakyk.
Atsakyti
4u.gif siap taj kiekvienam atrodo vis kitajp taj reiks daryt pagal savim biggrin.gif ,bet aciu uz nuomone
Atsakyti
user posted imagečia mano keli eskiziukai mergaitėms, dar studijų laikais daryti. dabar pagalvojau, kad gal reiktų truputuką pakeisti ir savo leliui pasiūti ką nors, bet taip nenoriu vėl to bardako namie, kai siūni tai kažkoks košmaras - dulkės, siūlai ir t.t.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
o čia mano kursinis darbas - mot. švarkas su suknele. ir diplominis - mot. demipaltas

user posted image

user posted image
Atsakyti
man labaj grazus tas zalias svarkas g.gif biggrin.gif ,bet ir visi tavo eskizaj labaj jau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 30, 19:39)
man labaj grazus tas zalias svarkas g.gif  biggrin.gif ,bet ir visi tavo eskizaj labaj jau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ačiū aciuks.gif 4u.gif
šį kostiumą nešioja mano krikšto mama, kai pas ją nuvažiuosiu nufotkinsiu, o paltą nešioja mama - taip pat galėsiu nufotkint ir parodyt kaip gyvai atrodo. o švarkas yra su dviguba apykakle ir dvigubais rankogaliais. jei jau labai patiko galit siūtis, lekalaų padarymas nelabai sudėtingas.
Atsakyti