Įkraunama...
Įkraunama...

Dizainerių būrelis

Eij,negalvok taip nono.gif Super darbai thumbup.gif thumbup.gif mes juk cia nesivarzyt susirinkom mirksiukas.gif
Man labai smagu, kad radau zmoniu, kurie turi panasiu pomegiu bigsmile.gif ,nes kaip ir neturejau su kuo pasidalinti savo darbais schmoll.gif ,nes nedaug kas supranta ka as cia darau biggrin.gif
Atsakyti
Labas, sakykit, mielosios, kur piešt išmokot? O aš turiu kitą bėdą: moku siūt, bet nemoku piešt. Galiu nupiešt tik pagrindines detales- siūles, klostes ir t.t. Bet tokių mano piešinių eskizais nepavadinsi.

Dar man rūpi vienas klausimas: ar galima įkelti nuotraukas be skanerio ir skaitmeninio fotoaparato pagalbos? Ar yra dar koks nors būdas? Aš turiu skanerį, bet dar neatsirado tas, kuris jį mums suinstaliuotų. Gal kartais žinot žmogų kuris galėtų tai padaryti? (Žinoma, už pinigus).
Atsakyti
As tai niekur nesimokiau piest mirksiukas.gif Nors labai norejau,bet pasirinkau muzika, o ne daile doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Hm,jei savo foto ikelti nori tai daigiau budu kaip ir nzn g.gif Taigi reik isidet kompakta ir paspaudinet ten kelis mygtukus ir susiinstaliuos.Turi buti prideta instrukcija,o pagal ja jau nesunkiai susiinstaliuoumet mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amity: 25 liepos 2006 - 07:03
as taj lankiau meno mokykla bet nieko beveik ir neismokau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuvandaa: 25 liepos 2006 - 09:34
na dar vienas tok labaj kasdieniskas,bet man labaj grazus kostiumelis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
na sveikutes,jungiuosi prie jusu.
dirbau sita darba ir turejau nemazai patenkintu klientu,tad jeigu reikes patarimo del siuvimo klauskit,o minciu pacios turit thumbup.gif ,ir pas kiekviena matosi savas piesimo stilius ir tas yra abai gerai.as atsimenu jei reikedavo piesti,merginas piesdavau su placiais peciais (zaviuosi sportininkiu figuromis) ir ilgomis kojomis biggrin.gif
kadangi dabar gyvenu ne lietuvoj ir siunu visai ne rubus,bet jau pradejau pasiilgti pasisiuti kanors sau.nors vienu metu buvau taip pervargus nuo tu siuviniu,kad nebesugebedavau sau nieko pasidaryt.na toks ten posakys yra kriaucius be batu...ir taip toliau lotuliukas.gif
na ir prirasiau,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 27 liepos 2006 - 14:19
biggrin.gif kaip geraj kad prisijungej kuo daugiau tuo linksmiau
Atsakyti
ka pastebejau,kad lietuvoje labai mazai konkursu jauniesiems dizaineriams,tikriausiai esamieji bijo konkurencijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amity @ 2006 07 24, 19:26)

user posted image
Mano skaneris oziuotis pradejo  verysad.gif Tai sugebejau tik 2 nuskanuot  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Nerealus paltukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Kiek yra realiai galimybių pasisiųt jį Lietuvoj? ta prasme, ar būna Lt pritki tokių medžiagų? ar čia visgi kaip aplikaciją daryt reikėtų? KAs žino? O jeigu dar kas nors pasakys, kad gali pasiūti kažką panašaus (nebūtinai su "burbulais", tai gali būti kažkokios stačiakampės figūros ir pan...) - užsakovą turėsite blush2.gif
Atsakyti
na Auges,manau kad nerasi tokio audinio.as daryciau aplikacijas.ir modelis tikrai thumbup.gif
Atsakyti
bet jei labaj paieskotum taj turbut rastum,na cia tik mano nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuvandaa: 27 liepos 2006 - 15:37
nuvandaa bigsmile.gif wow ,noreciau tokiu rubeliu wub.gif
sygyta, smagu, kad musu vis daugeja bigsmile.gif
Atsakyti